آگهی

ریپورتاژ رایگان

وب سایت آی آر تن در حال حاضر با حدود ۵۰ هزار بازدید ماهانه و دامین اتوریتی ۱۴ و پیج اتوریتی ۳۳ و اسپم اسکور ۱ % در جهت حمایت از کسب و کارها (البته این به ما هم کمک می کند) به صورت رایگان ریپورتاژ آگهی با شرایط زیر می پذیرد. هم اکنون برای ریپورتاژ یک سایت با مواردی که گفته شد حدود ۳۰۰ هزار تومان باید هزینه کنید (می تونید استعلام بگیرید). البته منتی نیست و این باعث خوشحالی آی آر تن هست که میزبان شما دوست عزیز باشد 🙂

وضعیت سئوی سایت آی آر تن

بازدید ماهیانه آی آر تن

شرایط ریپورتاژ رایگان

۱ – حتما حتما متن بصورت یونیک و حداقل ۱۰۰۰ کلمه باشد (اگر بودجه ای ندارید خودتون مطلب بنویسید ). متن بصورت کامل بررسی و اسکن می شود لطفا بصورت کپی پیست از سایت های مختلف محتوا نفرستید (البته محتوای کپی شما در گوگل رتبه نمی گیرید و اعتبار لینک خودتان پایین می آید و آن صفحه ارزش خاصی نخواهد داشت). اگر متن ترجمه هست لطفا منبع خارجی آن را اعلام کنید.

۲ – در صورت امکان از عکس های گوگل استفاده نکنید (از سایت های بدون کپی رایت مثل pixbay ، unsplash ، pexels  استفاده کنید) و حداقل ۳ تا عکس بفرستید (۲ تا عکس در مطلب + ۱ عکس تصویر شاخص)

۳ – فقط ۱ لینک فالو به شما داده می شود.

۴ – متن کاملا طبیعی باشد و فقط جنبه تبلیغاتی نداشته باشد. اگر قصد معرفی سایت خود را دارید ، در چند جمله بنویسید و اکثر متن به موضوع اصلی بپردازد (مطلب ۱۰۰۰ کلمه ای که اکثر آن به معرفی سایت بپردازد منتشر نمی شود). اگر فروشگاه دارید باید نماد اعتماد داشته باشید. همچنین لینک به اسم برند شما داده نمی شود (انکر تسکت کلمه کلیدی نمی توانید نام برند شما باشد) در عوض می توانید به دسته بندی محصول ، مطلب ، کالا یا هر صفحه ای که برایتان اهمیت دارد لینک دهید. به این شکل وقتی مطلب رتبه بگیرد کاربر هم با سایت شما آشنا می شود و هم به اون صفحه مد نظر شما هدایت می شود و ترافیک ارگانیک دریافت می کنید. 

قوانین آی آر تن :

۱ – مطلب اول کاملا رایگان منتشر می شود ، اما اگر می خواهید مطالب بیشتری بفرستید مثلا مطلب دوم بجای هزینه یک مطلب یونیک برای ما بنویسید اما دوباره مطلب سوم با یک لینک فالو از شما منتشر می شود (یعنی یکی در میان) یعنی اگر می خواهید ۲۰ مطلب بفرستید ۱۰ تا با تک لینک فالو و ۱۰ مطلب بجای هزینه (شاید الان تو ذهن خودتون میگید “این دیگه چه زرنگه میخواد مفت مفت مطلب دریافت کنه :|) اما اینطور نیست وبسایت ما تا اینجا حدود ۵۰۰ مطلب یونیک دارد که نیازمند مطلب شما نیست اما دو دلیل مشخص دارد این کار :

  • اول اینکه اگر فقط بصورت ریپورتاژ پست منتشر شود به مرور زمان لینک های خروجی زیاد می شود در نتیجه بک لینک شما افت کیفیت پیدا می کند همچنین اسپم اسکور بالا می رود که یک سئوی منفی برای سایت شما خواهد بود.
  • دوم اینکه با این روش افراد بیشتری می توانند کسب و کار خود را معرفی کنند یا اعتباری از سایت ما به خودشان منتقل کنند.

۲ – همه مطالبی ارسالی شما طبق سبک نگارشی آی آر تن ویرایش می شود (البته سعی می شود امانتدار متن شما باشیم و کمترین دخل و تصرف صورت بگیرید) همچنین برای طبیعی بودن متن یک لینک داخلی در همه متون ارسالی شما قرار می گیرید.

۳ – همه مطالب ارسالی شما در دسته پست مهمان قرار می گیرید (بجز مطالبی که بجای هزینه از شما دریافت می شود). همچنین تا روزی که آی آر تن پابرجاست متن شما باقی می ماند و هرگز پاک نمی شود مگر اینکه مشخص شود مطالب ارسالی شما بصورت کپی پیست بوده که همه مطالب مربوط به شما یکجا پاک خواهند شد که این بضرر سئوی سایت شما خواهد بود.

۴ – از مطالب شما برای ارجاع لینک به دیجی کالا و تبلیغات لیست پستی  استفاده نمی شود (بجز مطالبی که بجای هزینه از شما دریافت می شود). البته تبلیغات ساید بار و بنری در همه بخش های سایت از جمله بخش پست میهمان نمایش داده خواهد شد.

۵ – پس از انتشار محتوا ویرایش مد نظر شما صورت نمی پذیرد (مثلا تغییر انکر تکست بک لینک).

۶ – اگر کلمه کلیدی شما قبلا در سایت موجود باشد امکان انتشار ندارد ، پس قبل از ارسال نوشته حتما از بخش جستجو این مورد را بررسی کنید.

۷ – نکته مهم اینکه مطلب بی کیفیت ارسال نکنید (خودتان در جریان هستید که یک مطلب بی کیفیت تشکیل شده از کلمات و جملات تکراری و کش دادن الکی متن فقط برای پر کردن صفحه که هیچ ارزشی ندارد و چیزی به معلومات خواننده متن اضاف نمی کند). البته اگر سایت تازه تاسیس هستید و به تازگی نوشتن را آغاز کردید و بودجه سفارش متن را ندارید در حد توان خود مطلب را تا ۱۰۰۰ کلمه کامل کنید. با این متد هم به خودتان و هم به سایت من کمک می کنید با هم رشد کنیم 🙂

۸ – با ارسال مطلب یعنی شما شرایط وبسایت آی آر تن را پذیرفته اید.

چطور مطلب را ارسال کنم ؟

لطفا متن بالا را بصورت کامل مطالعه کنید. مطلب خود را بصورت ورد همراه با عکس ، نام و نام حانوادگی برای ما از روش های زیر ارسال کنید (ممنون میشم قبل از ارسال یکبار متن خود را بخوانید).

اگر هم تمایل دارید که یک مطلب بصورت اختصاصی (همراه با ۳ لینک فعال) ریپورتاژ کنید هزینه آن ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان می باشد

واتساپ یا تلگرام :

۰۹۳۸۴۹۰۲۵۶۸

ایمیل (اگر فایل را از طریق ایمیل ارسال کردید حتما در واتساپ یا تلگرام اطلاع دهید) :

irten.info@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا