آگهی

قوانین و مقررات

تمامی محصولات معرفی شده در این سایت جهت آگاهی شما می باشد و سعی شده فروشگاه های معتبری به شما معرفی شود که با اطمینان خرید کنید. هر محصولی که شما در سایت مقصد خریداری و به هر دلیلی از آن محصول ناراضی هستید لطفا با خود فروشگاه مطرح کنید و وبسایت آی آر تن هیچ مسئولیتی در قبال فروشگاه های معرفی شده ندارد (هر چند که سعی شده با فروشگاه معتبر همکاری کنیم).

قسمت پست مهمان ، کاربران سایت تکمیل می کنند و با این که همه محتوا به دقت خوانده و بررسی می شود اما آی آر تن هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات و کالا های سایت های معرفی شده ندارد (این مورد هم تا حد امکان بررسی می شود که آدرس های مقصد معتبر باشد)

چند نکته مهم 

علامت هشدار

از هر فروشگاهی که قصد خرید دارید این موارد را رعایت کنید :

۱ – بررسی نماد اعتماد : با کلیک بروی نماد اعتماد ، اطلاعات مالک فروشگاه مشاهده خواهید کرد. مراقب باشد بعضی از سایت ها فقط عکس نماد اعتماد دارا هستند و با کلیک بروی نماد اتفاق خاصی نمی افتد به هیچ عنوان از این سایت ها خرید نکنید.

 ۲ – قبل از ثبت سفارش بررسی کنید که بخش تماس با ما وجود داشته باشد (حتی الامکان علاوه بر ایمیل راه های ارتباطی دیگری وجود داشته باشد)

۳ – آدرس درگاه پرداخت : هنگام پرداخت بررسی کنید که با https شروع شود نه با http (بروی رو قسمت آدرس دوبار کلیک کنید کل آدرس مشاهده می کنید). همچنین یه علامت قفل در کنار سایت وجود دارد که نشان از امنیت بهتر سایت می باشد (یعنی سایت از پروتوکل امن ssl استفاده می کند).

پروتوکل ssl

دکمه بازگشت به بالا