آگهی
مقالات ویژه

اگر می خواهید چاق بمانید این کفش اسپرت را نخرید (داستان واقعی)

تصور کنید که کنترل را برداشته اید در حال عوض کردن کانال ها هستید یک دفعه یک مرد خوشتیپ و هیکلی در شبکه سه با یک پیراهن و شلوار همراه با کفش اسپرت در حال ورزش کردن است. در همین حین ناگهان چشمتان به شکم تان می افتد آهی می کشید و شبکه را عوض می کنید. یک فیلم سینمایی جذاب با بازی ستاره معروف یعنی راک در حال پخش شدن است.

در آن صحنه راک (که هیکل و بازویش به صورت کامل نمایان شده) مشغول کتک زدن چند نفر است. در این لحظه تلویزیون رو خاموش می کنید در بهترین حالت با خود می گویید چطور میتونم وزن کم کنم و به فکر فرو می روید. گوشی خود را برمی دارید در اینترنت سرچ می کنید “راه های کاهش وزن” ، نتایج جستجوی که برایتان از این قرار است “کاهش وزن در ۱ روز حدود ۵۰ کیلو”!!!!!

نویسنده اگر مرام داشته باشد عنوان نوشته را به جای یک روز به یک هفته تغییر میدهد. خلاصه شما وارد سایت می شوید تمام کارهای گفته می شود را در طول یک هفته انجام می دهید. پس از یک هفته به طرز شگفت انگیزی حدود چند کیلو وزن کم کرده اید. با خود حساب می کنید که با این روش در چند ماه حدود ۴۰ کیلو کم می کنم و از شر چربی اضافی خلاص میشوم.

اما پس از گذشت ۱۴ روز به وزن سابق خود باز می گردید و وزنتان از روز اول رژیم هم بیشتر شده است. کلا اینترنت را کنار می گذارید به سمت داروهای شیمیایی می روید. شروع به مصرف قرص های لاغری می کنید در بهترین حالت اگر کلیه ، کبدتان به خاطر مصرف داروهای تقلبی از کار نیفتد این روش را نیز کنار میگذاریم. خالی از عزت نفس و بدون اعتماد به نفس منزوی می‌شوید و سعی می کنید در جمع حضور پیدا نکنید.

شاید این داستان برای شما آشنا باشد یا حتی همین الان هم درگیر این موضوع باشید. مشکل از رژیم یک هفته ای یا داروهای شیمیایی و گیاهی نیست. رژیم یک هفته ای که در اینترنت موجود است واقعا موثر می باشد. قبل از خرید داروهای شیمیایی و گیاهی معتبر این سوال را از خود بپرسید ” آیا من به وسیله قرص یا دارو چاق شدم که حالا به واسطه آن بخواهم وزن کم کنم ؟”.

مطمئنا جواب شما خیر است پس واقعاً راه چاره چیست ؟

روش جادویی برای کاهش وزن با فرمول دو مرحله ای

لاغری بوسیله ورزش با کفش اسپرت

مرحله اول تغییر باور : شاید این حرف به نظرتان خنده دار بیاید اما اگر باور تان را نسبت به چاقی تان عوض نکنید شما هرگز وزن کم نمی کنید و در حالت ایده آل پس از کاهش وزن ، به وزن سابق خود بر می گردید. خوب حالا منظور از این باور چیست ؟ مجموعه فکرها ، حرف هایی که از پدر و مادر ، رسانه ، دوست ، آشنا ، اینترنت دیده یا شنیده ایم و حالا به شکل یک باور در آمده که ما آن را پذیرفته ایم.

مثل این جملات :

  • من حتی آب هم که میخورم چاق میشوم.
  • پدر و مادر من هر دو چاق هستند ، چاقی در خانواده ما ارثی است.
  • من استعداد چاقی زیادی دارم.
  • وزن کم کردن زیبایی صورتم را از بین می برد.

حالا چگونه این باور را تغییر دهیم ؟

اول اینکه آن جمله ای که همیشه در مورد اضافه وزن به خود می گویید پیدا کنید. مثلاً این جمله که چاقی در خانواده ما ارثی است ، سپس آن جمله را به شکلی که احساس خوبی دارید تغییر دهید مثلاً من هر روز به وزن ایده آل خود یعنی ۷۰ کیلو نزدیک و نزدیک تر میشوم. این جمله را هر روز صبح موقع بیدار شدن بارها و بارها به خود بگویید. شاید ندانید ولی لحظه ای که از خواب بیدار میشوید شما در یک حالت هیپنوتیزم هستید و تلقین اثر گذاری بیشتری دارد (اگر بتوانید تجسم هم کنید بسیار ایده آل می باشد).

مرحله دوم اهرم رنج و لذت (از علم NLP)

به گفته وبسایت تیتانیوم ساکسس (titaniumsuccess) ما برای انجام یک کار (لذت بردن) و فرار از یک رنج دست به عمل میزنیم. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم شما یک معتاد را در نظر بگیرید او از مصرف مواد مخدر لذت می برد و از نکشیدن آن رنج می برد در نتیجه ما هر کاری که در زندگی میکنیم برای لذت بردن از یک چیز و فرار از چیز دیگری می باشد.

مثال دیگر : شما یک کارگر را در نظر بگیرید که در گرمای شدید آفتاب مشغول به کار است اگر او کار نکند بی پول می شود پس در این مورد رنج بی پولی بیشتر از رنج کار کردن در گرما می باشد. در نتیجه بر اساس این اهرم ما چیزی به نام پشتکار نداریم و شما کارها را بر اساس رنج و لذت انجام میدهید.

چگونه از این اهرم برای لاغری استفاده کنیم ؟

اهرم رنج ولذت در نهایت منجر به ورزش با کفش اسپرت می شود

در وسط کاغذ سفید یک خط بکشید در یک طرفه کاغذ بنویسید اگر من وزن کم کنم تا سه سال دیگر چه شرایطی خواهم داشت (یا چه اتفاقات خوبی در انتظار من است) ، در آن طرف بنویسید اگر من وزن کم نکنم تا ۳ سال دیگر چه مشکلات و بیماری هایی خواهم گرفت. به سوالات هر دو قسمت بطور کامل پاسخ دهید. مثلاً اگر من وزن کم کنم خوشتیپ تر به نظر میام ، اعتماد به نفسم بالا می رود ، دیگر نفس نفس نمیزنم ، لباس های مورد علاقه رو به راحتی میپوشم.

اگر وزن کم نکنم : دچار بیماری قلبی میشم ، بی انرژی میشم ، اعتماد به نفسم کم میشه ، منزوی و افسرده میشم ، عمرم کوتاه میشه. این برگه را همراه خود داشته باشید ، زیر تشک یا بالشت خود قرار دهید هر روز صبح پس از تلقین مرحله اول به مدت ۴۰ روز شروع به خواندن آن کنید. شما پس از هفته اول کم کم به صورت ناخودآگاه قصد می کنید که غذا کم بخورید و به ورزش بپردازید.

شاید به دو هفته نکشد که به صورت ناخودآگاه ذهنتان جوری برنامه‌ریزی می شود که از پرخوری و چاقی رنج بکشید و و از همه کارهایی که که باعث لاغری تان می شود (مثل ورزش) لذت ببرید. در طول مسیر می توانید به اینترنت بروید و به دنبال رژیم های سالم بگردید ، ورزش کنید ، میوه و سبزی بخورید. تفاوت این روش با رژیم های غذایی این است که شما در این روش میل خود را به غذاهای چرب و پرخوری از دست می دهید (رنج) ، اما در رژیم شما خودتان را کنترل می کنید تا غذای مورد علاقه تان را نخورید (تفاوت این دو زمین است تا آسمان).

مطمئناً که تا به امروز رژیم های را گرفته اید اما به نتیجه مطلوب نرسیده اید و پس از شکستن رژیم خود احساس سرافکندگی به شما دست داده است با این اهرم نه تنها چاقی و لاغری بلکه اعتیاد به سیگار ، و هر کار دیگری را انجام دهید فقط کافیست جای اهرم رنج و لذت را جابجا کنید. خوب حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که :

این مطلب چه ارتباطی با کفش اسپرت داشت ؟

پس از انجام تمرین اهرم رنج و لذت شما آماده ورزش کردن می شوید. داشتن یک کفش ورزشی (پیاده روی یا دویدن) برای شما بسیار لازم است. ما به شما کفش های ورزشی با کیفیت بالا ، تضمین اصالت و قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم که در آخر مقاله می توانید آنها را تهیه کنید.

ارتباط یک کفش اسپورت خوب با کاهش وزن

  • کفش اسپرت مناسب و برند (خارجی یا ایرانی) در عملکرد شما تاثیر می گذارد و سبب می شود که بیشتر ورزش کنید ، بیشتر کالری بسوزانید و کمتر خسته شوید.
  • یک کفش اسپرت با قابلیت گردش هوا از عرق کردن پاهای تان جلوگیری می کند در نتیجه وقتی که هوا نیز خیلی گرم است با خیال آسوده به ورزش کردن ادامه می دهید 
  • کفش اسپرت با لایه میانی ضد شوک ، دارای پد و بالشتک ، کفی مناسب ، وزن سبک ، زیره مقاوم و لژ دار ، آستر نرم کاری با شما می کند که از ورزش کردن لذت ببرید.

مشاهده کفش اسپرت مردانه همراه با تخفیف

 

مشاهده جدیدترین مدل کفش اسپرت زنانه با تخفیف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا