خرید ساعت یکی از مواردی است که معمولا آقایان در آن وسواس به خرج می دهند. در این میان شرکت های ساعت سازی هستند ، که با ساعت های گران قیمتی تولیدی خود توانسته اند نظر همه افراد را به سمت خود جلب کنند. این مقاله از آی آر تن به بررسی ساعت های گران مردانه در سال ۲۰۲۰ می پردازد.

۱ – ساعت مردانه گران تگ هویر مدل CAL5111.FC6299

ساعت مردانه گران تگ هویر مدل CAL5111.FC6299

هویر کمپانی طراحی و تولید سویسی است که در سال ۱۸۶۰ توسط ادوارد هویر در سنت لمیر سوئیس تاسیس شد. عمده فعالیت های این شرکت در تولید ساعت مچی ، عینک و تلفنهای همراه می باشد. این شرکت به واسطه حضور کریستوف بلینگ طراح اصلی ساعت های تگ از سال ۲۰۰۴ تا کنون موفق به تولید ساعتی با سریعترین کرنوگراف جهان در سال ۲۰۱۲ شد.

نام شرکت ساعت تگ هویراین کمپانی در سال ۱۹۸۵ توسط تکنیک گاوانت گارد خریداری شد و بعد از این تاریخ بود که نام این کمپانی از هویر به تگ هویر تغییر پیدا کرد. در سال ۱۹۹۹ نیز گروه تگ هویر به یک شرکت تولید محصولات لوکس فرانسوی به نام LVMH فروخته شد اما این کمپانی تریجیح داد نام تگ هویر را تغییر ندهد.

تا امروز به همان نام باقی مانده استمحل استقرار و نیروهای کار تگ هویرکارگاه طراحی این کمپانی در شهر کرنول سوئیس می باشد و کارخانه تولید انبوه این شرکت در شهر لاشادوفون سوئیس قرار دارد که در این دو مقر حدود ۱۰۰۰ کارمند مشغول به کار می باشند و از این حیث این کمپانی یکی از بزرگترین سازنده گان ساعت مبدل کرده است.

گفتنی است ساعت تگ هویر در اکثر نقاط دنیا شعبه های فعال (نمایندگی) فروش دارد ، ساعت های شاخص این کمپانی خط تولید تگ هویر در حال حاضر شامل دسته های مختلفی است از جمله فرمول ۱ ، آکوا ریسر ، لینک ، کررا ، موناکو و گرند کررا که از این میان می توان به کررا کالیب ۳۶۰ اشاره کرد که اولین ساعت کرنوگراف اتوماتیک در جهان بوده است.

این ساعت قادر به محاسبه و نمایش یک صدم ثانیه می باشد. تگ هویر برای سه دوره بازی های المپیک تابستانی ، مسابقات جهانی اسکی ، مسابقات جهانی فرمول یک و تیم مک لارن اف ۱ به عنوان ساعت رسمی حاضر بوده است که به همین واسطه کمپین تبلیغاتی بسیار قوی ایجاد شده که نام محصولات شرکت تگ هویر را به گوش تمام جهان بیش ازپیش آشنا کرد.

ویژگی :

 • مقاوم در برابر آب تا ۵۰ متر
 • شیشه از جنس یاقوت
 • تامین منبع انرژی با حرکت
 • کرنومتر
 • تاریخ شمار

حدود قیمت ۱۰۰ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۲ – ساعت مردانه گران تونینو لامبورگینی مدل TL Premio Bic 03

ساعت مردانه گران تونینو لامبورگینی مدل TL Premio Bic 03

ساعت مچی عقربه‌ای و کلاسیک‌اسپرت «لامبورگینی» مدل «Lamborghini TL Premio Bic 03» از لوکس‌ترین ساعت‌های این برند مطرح ایتالیایی است. این مدل به تعداد محدود تولید شده (Limited Edition) و با توجه به طراحی ، کیفیت ، دقت عملکرد و قابلیت‌ها توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند.

برای این ساعت یک موتور کوارتز سوییسی در نظر گرفته شده که بدون نیاز به باتری کار می‌کند و انرژی مورد نیاز را از طریق یک پاندول در پشت ساعت و حرکات معمول دست تامین می‌کند. برخورداری از قابلیت‌های متعدد با توجه به این مکانیزم اهمیت بیشتری یافته و به جذابیت آن می‌افزاید.

قابلیت‌های این مدل عبارت است از کرنوگراف که دو شمارشگر با توجه به آن روی صفحه طراحی شده و تاریخ‌شماری کارآمد که در موقعیت ساعت ۶ مشاهده می‌شود. تاریخ‌شمار که قابلیت کارآمد این مدل است ، شماره‌ی روز ماه را نمایش می‌دهد. در حاشیه‌ی صفحه هم شاهد ارقام مربوط به تاکی‌متر یا سرعت‌سنج هستیم که طراحی ساعت را بیش از پیش به یک ساعت اسپرت نزدیک می‌کند.

از ساعت لامبورگینی TL Premio Bic 03 در کل دنیا تنها ۱۰۰ عدد تولید شده که به نوبه‌ی خود یک ویژگی خاص و جذاب برای این مدل لوکس محسوب می‌شود. شیشه‌ی ضد خش سافایر ، مقاومت بالا در برابر آب و بدنه‌ی استیل از جمله مهم‌ترین مشخصات کیفی ساعت هستند که نشان از ماندگاری بالای ساعت دارند.

صفحه‌ی پشتی شفاف ، طرح و نقش خاص و جذاب صفحه ، بند چرمی با قفلی شیک و جذاب از نوع سگکی قلاب‌دار از دیگر موارد جذاب و جالب‌توجه در طراحی ساعت است. در مجموع ساعت  limited edition یا تولید محدود TL-Premio Bic 03 را می‌توان یکی از خاص‌ترین ساعت‌های کلاسیک‌اسپرت لوکس و اتوماتیک این برند برشمرد که از طراحی کم‌نظیر و همه‌پسندی بهره می‌برد.

 • مقاومت در برابر آب تا ۱۰۰ متر
 • عقربه های شب تاب
 • شیشه از جنس یاقوت
 • کرنومتر
 • تاریخ شمار
 • سرعت‌سنج

حدود قیمت ۶۰ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۳ – ساعت مردانه گران تونینو لامبورگینی مدل ۲۰۲۲B

ساعت تونینو لامبورگینی مدل 2022B

یکی از ساعت های خاص این برند که با تاکی‌متر یا سرعت‌سنج توانسته طراحی این ساعت را بیش از پیش به یک ساعت اسپرت نزدیک می‌کند. از ساعت لامبورگینی TL-DD-2022-B در کل دنیا تنها ۱۰۰ عدد تولید شده که به نوبه‌ی خود یک ویژگی خاص و جذاب برای این مدل لوکس محسوب می‌شود.

حتما بخوانید  10 ساعت برند ارزان قیمت که ارزش خرید دارند (زیر 500 هزار توامن)

شیشه‌ی ضد خش سافایر ، مقاومت بالا در برابر آب و بدنه‌ی استیل از جمله مهم‌ترین مشخصات کیفی ساعت هستند که نشان از ماندگاری بالای ساعت دارند . صفحه‌ی پشتی شفاف ، طرح و نقش خاص و جذاب صفحه ، بند چرمی با قفلی شیک و جذاب از نوع سگکی قلاب‌دار از دیگر موارد جذاب و جالب‌توجه در طراحی ساعت است.

در مجموع ساعت  limited edition یا تولید محدود TL-DD-2022-B را می‌توان یکی از خاص‌ترین ساعت‌های کلاسیک‌اسپرت لوکس و اتوماتیک این برند برشمرد که از طراحی کم‌نظیر و همه‌پسندی بهره می‌برد.

ویژگی :

 • مقاوم در برابر آب تا ۳۰۰ متر
 • شیشه از جنس یاقوت
 • عقربه های شب تاب
 • تاریخ شمار
 • کرنومتر

حدود قیمت ۴۷ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۴ – ساعت مردانه گران آلبرت ریله مدل ۴۳۱GQ20-SS16I-SS-K1

ساعت مردانه گران آلبرت ریله مدل 431GQ20-SS16I-SS-K1

ساعت مچی عقربه‌ای «آلبرت ریله» (Albert Riele) مدل «۴۳۱GQ20-SS16I-SS-K1» یکی از ساعت‌های لوکس و اسپرت سوییسی است که از مدل‌های تولید محدود این برند به شمار می‌رود. این مدل از کیفیت ، دقت ، ماندگاری بالا و همچنین امکانات کارآمد و طراحی جذاب بهره‌مند است.

این ساعت اسپرت تولید محدود یا limited edition که تنها ۵۰۰ عدد از آن تولید شده ، در بسته‌بندی شیکی همراه یک بند رابری اضافه و همچنین یک کیف چرمی عرضه شده است. در کنار قابلیت‌های متعدد و کیفیت بالا ، این مدل از طراحی جالب صفحه و قاب و همچنین ترکیب رنگی دوست‌داشتنی برخوردار است که ترکیبی کاملا اسپرت و البته جذاب را فراهم آورده‌اند.

در خصوص مشخصات کیفی ساعت می‌توان به شیشه‌ی ضدخش یا سافایر و بدنه و بند استیل اشاره کرد که از استحکام مطلوبی بهره می‌برند. علاوه بر تایمری که به یاری ارقام و نشانگرها روی قاب تعبیه شده است و امکان زمان‌سنجی از یک تا ده‌دقیقه را دارد ، روی صفحه هم شمارشگرهای فرعی و جذابی را برای کرنوگراف در نظر گرفته‌اند.

موتور سوییسی این مدل (ISA SWISS 8270/2300) علاوه بر دقت بالا ، از چند قطعه‌ سنگ قیمتی برای کمترین استهلاک و بیشترین طول‌عمر بهره می‌برد که این خود نشان از ماندگاری و ارزش بالای ساعت دارد. روی صفحه‌ی مشکی‌خاکستری ساعت هم علاوه بر شمارشگرها ، یک تاریخ‌شمار کارآمد تعبیه شده است که در پایین صفحه ، شماره‌ی روز ماه را نمایش می‌دهد.

عقربه‌های اصلی هم با ابعادی مطلوب و به‌صورت شب‌تاب طراحی شده‌اند که به‌خوبی در مرکز صفحه جلب‌توجه می‌کنند. مقاومت بالا در برابر آب از دیگر مزایای ورزشی و قابل‌توجه این مدل به شمار می‌رود. این ویژگی امکان استفاده از این مدل را هنگام ورزش‌های آبی که ممکن است تماس طولانی و مقطعی با آب داشته باشد (نظیر قایق‌سواری) یا برای شنا در عمق کم و برای کوتاه‌‎مدت میسر می‌سازد.

قابلیت اخطار هنگام نیاز به تعویض باتری نیز خود یک آپشن منحصربه‌فرد و جذاب به شمار می‌رود. درمجموع اگر قصد دارید یک ساعت اسپرت ، لوکس ، ماندگار و باارزش خریداری کنید ، به‌راحتی از این مدل نگذرید و اگر به دنبال خرید هدیه‌ای ارزشمند و ماندگار برای همسر یا بهترین دوست خود هستید ، این ساعت کلاسیک‌اسپرت در کنار تمام ویژگی‌های کیفی و ظاهری لازم ، بسته‌بندی شیکی نظیر یک ست هدیه دارد که می‌تواند آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها تبدیل سازد.

ویژگی :

 • شیشه از جنس یاقوت
 • تاریخ شمار
 • کرنومتر
 • مقاوم در برابر آب تا ۲۰۰ متر
 •  مجهز به موتور ISA SWISS 8270/2300
 • اخطار نیاز به تعویض باتری با عملکرد بازه‌ای ثانیه‌شمار
 • استفاده از ۹ سنگ قیمتی در موتور برای کمترین استهلاک و بیشترین دقت و طول عمر

حدود قیمت ۲۸ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۵ – ساعت مردانه گران ریله مدل ۲۳۲GA04-SM33I-SM

ساعت ریله مدل 232GA04-SM33I-SM

ساعت مچی عقربه‌ای «آلبرت ریله» (Albert Riele) مدل «۲۳۲GA04-SM33I-SM» از ساعت‌های بندفلزی و مردانه‌ی این برند سوییسی است. طراحی زیبا و ساده‌ی این مدل، پاسخ‌گوی هر سلیقه‌ای است. صفحه‌ای نقره‌ای با نشانگر و عقربه‌های رزگلد و به همراه ثانیه‌شماری قرمز جلوه‌ی خاصی به ساعت بخشیده است و هماهنگی آن با بندی فلزی و نقره‌ای‌رزگلد زیبایی آن را دوچندان کرده است.

آنچه بعد از زیبایی ظاهری GA04-SM33I-SM232 جلب توجه می‌کند، کیفیت عالی و ویژگی‌های کارآمد آن است. مقاومت در برابر آب و داشتن تاریخ‌شمار از ویژگی‌های برجسته‌ی این ساعت است. مقاومت آن در برابر آب تا فشار ۳۰ بار یا ۳۰۰ متر است که برای کاربری شنا و غواصی بسیار مناسب است. تاریخ‌شمار در موقعیت ساعت سه نقش بسته‌ و شماره‌ی روز ماه را به کاربر خود نمایش می‌دهد.

ساعت آلبرت ریله مدل GA04-SM33I-SM232 که در سری «Albert Riele CHALLENGER » دسته‌بندی می‌شود، با قاب ۴۳میلی‌متری استیل، از ساعت‌های مردانه‌ی صفحه‌بزرگ این برند است که با توجه به کیفیت ساخت بدنه و شیشه ارزش خرید بالایی هم دارد. بند فلزی و نقره‌ای آن دارای قفل ضامن‌دار (کلیپسی) است.

حتما بخوانید  10 مورد از معروف ترین برندهای ساعت مچی در جهان

شیشه‌ی ساعت از جنس یاقوت و دارای پوشش ضد انعکاس است. این ساعت مجهز به موتور اتوماتیکی سوییسی SELLITA SW200  بوده و منبع انرژی آن حرکتی است و قابلیت حفظ کوک تا ۳۸ ساعت را دارد. این موتور با ۲۶ سنگ قیمتی طراحی شده است. در پایان باید گفت، اگر به‌دنبال ساعتی مقاوم در برابر آب و باکیفیت هستید که بتوانید با آن به شنا بروید و درعین‌حال آن را با پوشش کلاسیک خود ست کنید، ساعت آلبرت ریله مدل GA04-SM33I-SM232 پیشنهاد فوق‎العاده‌ای است که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

ویژگی :

 • شیشه از جنس یاقوت
 • تاریخ شمار
 • عقربه های شب تاب
 • مقاوم در برابر آب تا ۳۰۰ متر
 • مجهز به موتور اتوماتیکی سوییسی SELLITA SW200
 • موتور طراحی شده با ۲۶ سنگ قیمتی
 • قابلیت حفظ کوک تا ۳۸ ساعت
 • شیشه دارای پوشش ضد انعکاس
 • مقاومت در برابر آب مناسب برای کاربری شنا و غواصی

حدود قیمت ۲۷ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۶ – ساعت مردانه گران ایپوز مدل ۳۳۶۵٫۲۲۸٫۲۰٫۱۵٫۳۰

ایپوز مدل 3365.228.20.15.30

ساعت مچی عقربه‌ای «ایپوز» مدل «EPOS 3365.228.20.15.30» از ساعت‌های بندفلزی و مردانه‌ی این برند سوییسی است. طراحی زیبا و ویژگی‌های کارآمد این ساعت ، نظر هر سلیقه‌ای را جلب می‌کند. یکی از این ویژگی‌ها کرنوگراف یا زمان‌سنج است که با دو کلید سمت راست کنترل می‌شود و به موجب آن دو شمارشگر روی صفحه تعبیه شده است.

تاریخ‌شمارها هم دیگر قابلیتی هستند که در کنار زیبایی ، کارایی بسیاری دارند. تاریخ‌شمارها در کنار هم و در موقعیت ساعت سه نقش بسته‌اند. یکی از تاریخ‌شمارها ، شماره‌ی روز ماه و دیگری نام روز هفته را نمایش می‌دهد. ساعت ایپوز مدل EPOS 3365.228.20.15.30 با قاب ۴۴میلی‌متری استیل ، از ساعت‌های مردانه‌ی صفحه‌بزرگ این برند است که با توجه به کیفیت ساخت بدنه و شیشه ارزش خرید بالایی هم دارد.

بند فلزی و نقره‌ای آن دارای قفل تاشو با محافظ است و ترکیب آن با رنگ مشکی صفحه ، زیبایی چشمگیری را به ساعت بخشیده است. شیشه‌ی ساعت از جنس یاقوت است و تا فشار ۲۰ بار یا ۲۰۰ متر در برابر آب مقاوم است و در شرایط مختلف روزمره نظیر شست‌وشوی دست و حتی شنا در آب‌های شیرین و کم‌عمق از نفوذ آب به بدنه جلوگیری می‌کند.

در پایان باید گفت ، این ساعت دارای موتور اتوماتیک سوییسی ETA 2892 بوده و منبع انرژی آن حرکتی است؛ درنتیجه به باتری نیازی ندارد. صفحه‌ی پشتی شفاف از دیگر ویژگی‌های این مدل است.

ویژگی :

 • شیشه از جنس یاقوت
 • تاریخ شمار
 • کرنومتر
 • عقربه های شب تاب
 • مقاوم در برابر آب تا ۲۰۰ متر
 • دارای موتور اتوماتیک سوییسی ETA 2892

حدود قیمت ۲۳ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۷ – ساعت مردانه جگوار مدل J679/A

ساعت مردانه جگوار مدل J679/A

ساعت جگوار ساخت سوئیس بوده و از برندهای لاکچری و زیبای جهان به شمار می آید. این طرح از ساعت مچی های برند جگوار بر اساس سبک اسپرت و خاص طراحی شده اند. بدنه این ساعت استیل با رنگ رزگلد (با روکشی از طلا) و بند چرم مشکی بوده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.

این ساعت جگوار دارای نمایشگر روزهای ماه و هفته و همچنین زیر ثانیه میباشد. تقویم این ساعت نیز بیگ دیت است که علاوه بر مصرف کمتر باطری بزرگتر و قابل روئیت تر است. تولید این ساعت لیمیتد یا محدود بوده و فقط یک بار تولید شده است و ساعت کلکسیونی به شمار می آید.

ویژگی :

 • روکش طلا
 • تاریخ شمار
 • عقربه های شب تاب
 • مقاوم در برابر آب تا ۱۰۰ متر

حدود قیمت ۱۵ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۸ – ساعت مردانه موادو مدل ۲۶۰۰۱۴۶

ساعت مچی مردانه موادو مدل 2600146

این کمپانی در سال ۱۸۸۱ تاسیس شده است و سابقه ای طوللانی در طراحی و ساخت ساعت های لوکس دارد. موادو ، رهبر یک گروه ساعت سازی است و همچنین یک مارک رویا پرداز که در کوهستان‌های سوییس در سال ۱۸۸۱ تاسیس گردید  ، این برند با انواع مدل‌های زیبا و صفحات مخصوص به خود شناخته شده است و بیش از ۲۰۰ جایزه بین المللی را به خود اختصاص داده است.

این جوایز بیشتر به دلیل طراحی ساعت و تکنولوژی موتور ساعت دریافت گردیده است. این میراث بزرگ غنی از استعداد تازه و نو می‌باشد.

ویژگی :

 • تاریخ شمار
 • استیل با نواری از روکش طلا
 • کرنومتر
 • شیشه از جنس یاقوت
 • سرعت سنج
 • عقربه های شب تاب
 • مقاوم در برابر آب تا ۲۰۰ متر

حدود قیمت ۱۵ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۹ – ساعت مردانه کاسیو جی شاک مدل GW-A1100FC-1ADR

جی شاک مدل GW-A1100FC-1ADR

ساعت مچی «کاسیو» (Casio) مدل «G-Shock GW-A1100FC-1ADR» از سری یا زیربرند «جی‌شاک» یکی از حرفه‌ای‌ترین ساعت‌های این برند ژاپنی محسوب می‌شود که به لطف آخرین فناوری ، از ابزارهایی متنوع و کارآمد و کیفیت و دوامی بی‌نظیر بهره می‌برد. این مدل بر خلاف بسیاری از دیگر ساعت‌های جی‌شاک از نمایشگر دیجیتالی برخوردار نیست ولی با صفحات فرعی و همان عقربه‌های اصلی ، همچنان قابلیت‌هایی متعدد و کارآمد را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

حتما بخوانید  10 فروشگاه برتر اینترنتی در حوزه خرید ساعت

این ساعت ورزشی و ضدشوک ، یک مدل خورشیدی محسوب می‌شود که از فناوری ممتاز Tough Solar بهره می‌برد. بدین‌ترتیب ، صفحه‌ی ساعت علاوه بر نور خورشید ، نور لامپ و روشنایی‌های فلورسنت را نیز به صورت انرژی تبدیل می‌کند. این مدل از سری GRAVITYMASTER ، که با معماری جدیدی تحت عنوان «Triple G Resist» طراحی شده ، نه‌تنها یک قطب‌نمای حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد ، بلکه علاوه بر شوک و آب در برابر نیروی جاذبه و عواملی که ممکن است برای ساعت‌های مشابه و ابزار قطب‌نما خلل ایجاد کند هم کاملا مقاوم است.

بند و بدنه‌ی رزین با کیفیت بالا و همچنین شیشه‌ای ضد خش با پوشش آنتی‌رفله یا ضدانعکاس از جنس سافایر یا یاقوت هم مهم‌ترین مشخصات کیفی ساعت هستند. مقاومت بسیار بالا در برابر آب هم از دیگر ویژگی‌های کیفی بارز و کارآمد ساعت است که امکان استفاده از آن برای شنا در آب‌های کم‌عمق و دیگر ورزش‌های آبی را هم میسر می‌کند.

مهم‌ترین قابلیت‌های کاربردی ساعت عبارت‌اند از کرنوگرافی کامل با دقت یک‌بیستم ثانیه ، قطب‌نما ، نمایش ساعت برای ۲۹ منطقه‌زمانی یا شهر دیگر ، قابلیت تنظیم آلارم ، هشدار رو به اتمام بودن شارژ باتری ، مصرف بهینه‌ی انرژی (قابلیت power saving که به کمک توقف عقربه‌ها در تاریکی مطلق صورت می‌گیرد) ، جابجایی خودکار عقربه‌ها و تاریخ‌شمار کامل و خودکار.

سه شمارشگر که روی صفحه مشخص شده هم در حالت معمول ، وظیفه‌ی نمایش شماره‌ی روز ماه ، نام روز هفته و نمایش ۲۴ ساعته‌ی زمان را بر عهده دارند. با قابلیت سیستم Smart Access و قابلیت Tough Movement شاهد حرکت خودکار عقربه‌های اصلی با توجه به قابلیت مورد استفاده (نظیر ساعت دوم یا قطب‌نما) را شاهد هستیم که به لطف چندموتوره بودن ساعت به سرعت و بدون خلل در نمایش ساعت اصلی انجام می‌شود.

در مجموع اگر می‌خواهید یک ساعت ورزشی لوکس ، باکیفیت و البته کارآمد انتخاب کنید ، این مدل جی‌شاک از سری «GRAVITYMASTER» احتمالا یکی از بهترین گزینه‌هایی است که برای مدت‌ها همراه شما خواهد بود.

ویژگی :

 • کرنومتر
 • تاریخ شمار
 • شیشه از جنس یاقوت
 • سرعت سنج
 • مقاوم در برابر آب تا ۲۰۰ متر
 • تامین انرژی با نور خورشید
 • عقربه های شب تاب
 • ساعت جهانی
 • ۲۹ منطقه زمانی مختلف
 • دارای حالت صرفه جویی در مصرف انرژی
 • مقاوم در برابر ضربه، ویبره و چرخش های شدید

حدود قیمت ۱۳ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

۱۰ – ساعت مردانه کوین واچ مدل C143RWH

ساعت مردانه کوین واچ مدل C143RWH

ساعت مچی عقربه‌ای «کوین واچ» مدل «Coinwatch C143RWH» یکی از ساعت‌های سوییسی و اتوماتیک جذاب و زیبا برای آقایان است که با کیفیت و ماندگاری قابل‌تامل و ترکیب رنگ جذاب خود توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. این ساعت از قابی به قطر ۴۲ میلی‌متر برخوردار است که ابعادی متوسط در بین ساعت‌های اتوماتیک این سبک به شمار می‌رود.

البته طراحی بالا و پایین قاب آن را برای طرفداران ساعت‌های صفحه بزرگ نیز مناسب و جذاب کرده است. موتور اتوماتیک و سوییسی ساعت بدون نیاز به باتری کار می‌کند و با توجه به مکانیزم حرکتی ، انرژی مورد نیاز خود را از حرکات معمول دست تامین می‌کند. شیشه‌ی ضد خش ، بند و بدنه‌ی استیل و مقاومت قابل‌توجه در برابر آب از جمله مواردی هستند که نشان از ماندگاری و ارزش خرید بالای ساعت دارند.

جنس شیشه از یاقوت مصنوعی یا سافایر است و ساعت تا فشار ۱۰بار در برابر آب مقاومت دارد. با این مقاومت هرگونه نگرانی بابت نفوذ آب به بدنه در موقعیت‌های مختلف روزمره نظیر شست‌وشوی دست را از بین می‌برد. این مدل از یک صفحه‌ی پشتی شیشه‌ای و شفاف برخوردار است که کاربر می‌تواند اجزای داخلی موتور اتوماتیک را از آن طریق مشاهده کند.

علاوه بر این ، مورد مشابهی که در طراحی ساعت جلب توجه می‌کند ، قسمت باز در بالای صفحه است که اصطلاحاً آن را طرح قلب‌باز یا open-heart می‌نامند و بخشی از موتور را می‌توان از طریق آن مشاهده کرد. طراحی بند استیل نیز در نوع خود جالب و جذاب است. طرح پنج ردیفی بند با ترکیب دو رنگ نقره‌ای و رزگلد است.

طرح دو قسمتی صفحه ، عقربه‌های اصلی شب‌تاب و ثانیه‌شمار سوزنی و نشانگرهای خطی و برجسته‌ی ساعت از دیگر موارد مربوط به طراحی هستند که زیبایی ساعت را دوچندان کرده است. در مجموع اگر از طرفداران ساعت‌های لوکس سوییسی هستید یا می‌خواهید برای یک آقای شیک‌پوش چنین ساعتی به عنوان هدیه انتخاب کنید ، این ساعت اتوماتیک با کیفیت و دقت قابل‌توجه یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توان در نظر داشت.

ویژگی :

 • عقربه های شب تاب
 • مقاوم در برابر آب تا ۱۰۰ متر
 • تامین انرژی با حرکت

حدود قیمت ۱۲ میلیون تومان

نقد و بررسی بیشتر

 

منبع : دیجی کالا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید