اسیکس

جای بحث نیست که مردم ایران عاشق محصولات ژاپنی هستند زیرا بسیار با کیفیتند. کفش و کتانی اسیکس (یا آسیکس) محصول ژاپن و همان کیفیت بالای محصولات ژاپنی را دارد.

برند اسیکس شرکت پوشاک و تجهیزات ورزشی ژاپنی است، که در زمینه تولید و توزیع پوشاک ورزشی، کفش ورزشی، لوازم ورزشی فعالیت می‌کند. شرکت اسیکس در سال ۱۹۴۹ توسط کیهاچیرو اونیتسوکا راه‌اندازی شد.

در حال حاضر تمرکز اصلی آن بر طراحی و تولید تجهیزات فوتبال، دو، نتبال، تنیس، بدمینتون، اسکواش، هنرهای رزمی، کریکت، گلف، کشتی و والیبال معطوف می‌باشد. نام این برند از سرنام عبارت لاتین «anima sana in corpore sano» به معنی «روح سالم در بدن سالم» گرفته شده‌است.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر کوبه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود. مالک این شرکت نیمانصررمزی است.

کفش پیاده روی اسیکس

کفش مخصوص دویدن مردانه اسیکس مدل gel kayano کد T696

سیستم گردش هوا مناسب : رویه قابل تنفس همراه با ژل نیم بوز قسمت بالایی برای کمک به گردش جریان هوا و عرق نکردن پا کمک می کند.

ایمنی و حفاظت : استفاده از ژل ، پد راحتی و وجود بالشتک در قسمت زبانه علاوه بر اینکه نرمی و راحتی کفش را بیشتر می کند سبب حفاظت بیشتر از پا می شود.

آستر مناسب : پوشش داخلی کفش که به وسیله پارچه های نرم و بالشتک احاطه شده احساس راحتی را افزایش می دهد (خود آستر نیز به گردش هوای بهتر کمک می کند).

انعطاف مناسب : کتانی های پیاده روی مردانه و زنانه اسیکس هنگام حرکت انعطاف خوبی از خود نشان داده و یک پیاده روی طولانی بدون خستگی را موجب می شود.

رویه و زیره : جنس رویه و زیره بسیار بادوام و مقاوم است که شما می توانید در طولانی مدت بدون تغییر شکل از کتانی خود استفاده کنید.

کفی قابل تعویض : به صورت پیش فرض کفی های این برند نرم و راحت هستند اما اگر خواستید می‌توانید از یک کفی طبی استفاده کنید.

حفظ تعادل : استفاده از فناوری و حالت (فرم) کفش اسیکس به گونه ای است که سبب حفظ تعادل بهتر شما (مخصوصا در کتانی های رانینیگ اسیکس) می شود.

سبکی و نرمی : بیشتر مدل ها ساختار یکپارچه دارند و این شکل از طراحی کمک می کند تا وزن کفش به طور چشمگیری کاهش یابد و راحتی آن را افزایش دهد.

فناوری بکار رفته در کتانی اسیکس

کفش مخصوص دویدن مردانه اسیکس مدل KAYANO آبی مشکی

فلویید راید (FluidRide) : بوسیله این فناوری علاوه بر بهبود عملکرد در کفش های پیاده روی و دویدن فشارهای وارده با جذب شوک کاهش می یابد.

دومکس (DUOMAX) : این تکنولوژی علاوه بر کاهش فشار های وارده به پا به عدم چرخش و خم شدن پا در کتانی کمک می کند در نتیجه راحتی بیشتری به همراه دارد.

اس پی ایوا (SpEVA) : برگشت 20 % انرژی از دست رفته به پا و دیر خسته شدن شخص.

فلوید فیت (FluidFit) : رویه مش از مواد کشتسان و غیر کشتسان تشکیل شده که کاملا پا را با رویه کفش منطبق می کند در نتیجه پا راحتی بیشتری احساس می کند. همچنین ثبات کفش را هنگام حرکت بیشتر می کند.

لایه میانی اس ای دبیلو (SEW Midsole) : در دماهای پایین و شرایط بد جوی وجود این لایه میانی همراه با بالشتک های موجود در کفش سبب می شود انعطاف کفش و راحتی آن کم نشود.

وت گریپ رابر (WET GRIP Rubber) : یک لایه پلاستیکی در قسمت زیره کفش قرار می گیرید که در محیط ها خیس و لغزند سبب حفظ تعادل شما می شود.

اسیمتریکال لیسینگ (Asymmetrical Lacing) : این فناوری سبب شده بسته شدن بند از حالت سنتی خارج شد و شکل مدرن به خود گرفته ، همچنین چسبندگی کفش به پا بهتر شده انگار که چیزی به پا ندارید.

ایس واک رابر (ICEWALK Rubber) : یک لایه پلاستیکی که زیره را می پوشاند و در محیط های یخ زده از لیز خوردن شما جلوگیری می کند.

تراستیک (TRUSSTIC) : این تکنولوژی با تقویت و بهبود لایه میانی کفش علاوه بر ثبات هنگام حرکت از چرخش پا (قوزک) پا جلوگیری می کند.

آهار (AHAR) : استفاده از مواد درجه یک در ساخت زیره ، دوام و مقاومت آن را بالا می برد و استفاده از یک لایه محافظتی در قسمت گریپ (یک لایه اسفنجی یا بالشتک مانند که قسمت پاشنه را احاطه می کند).

کفش  دویدن اسیکس

کفش مخصوص دویدن مردانه اسیکس مدل Gel-kayano 26

 • انعطاف مناسب 
 • نرم و راحت
 • آستر مناسب
 • کاهش فشار وارده
 • بهبود عملکرد
 • وزن سبک
 • کیفیت بالای روی و زیره
 • طراحی شیار دار بر روی زیر و افزایش راندمان دونده
 • عدم چرخش پا در کفش
 • سیستم بسته شدن بند حرفه ای
 • قابلیت گردش هوا
 • زیره ضد سایش
 • زبانه بالشتک مانند
 • قابل شستشو
 • لایه میانی ضد شوک

هیل کلاچینگ سیستم (HEEL CLUTCHING SYSTEM): به لطف این فناوری فاصله پاشنه و پشت پای دونده در طول دویدن کاهش می باید و ثبات پا بیشتر می شود.

فلویید اکسس (FluidAxis) : با قرار دادن یکسری شیارهای منحصر به فرد بروی زیره کفش ، هیچگونه خللی در حرکت طبیعی دونده ایجاد نمی شود و راحتی را افزایش می دهد.

شر دیفورمیشن (SHEAR DEFORMATION) : کاهش فشار وارده از سمت بدن (وزن بدن) در هنگام دویدن یا پریدن.

پروپالژن پلیت (PROPULSION Plate) : این فناوری به ثبات حرکت شخص دونده مخصوصا در سالن کمک شایانی می کند و برای ورزش والیبال و هندبال بسیار ایده ال می باشد (سبب حرکت بهتر می شود).

دیسکریت ایلت (Discrete Eyelet) : سوراخ های بند کفش بگونه ای طراحی شده اند که فشار وارده به کفش را به قسمت های مختلف کفش منتقل کند در نتیجه فشار وارده به یک نقطه پا کاهش می یابد.

اچ جی 10 میلی متر (HG10mm) : فناوری اچ جی فشار و ضربات وارده شده به پا و زانو را برای دونده ها (پست مهاجم در فوتبال) بسیار کم می کند و عملکرد شخص را بهبود می بخشد.

ارک ساستین (Archsustain) : به لطف این فناوری قوزک پای دونده هنگام دویدن نمی چرخد و ثبات خود را حفظ می کند.

نمایش بیشتر پنهان کردن

Showing 1–16 of 48 results