پارینه چرم

برند پارینه چرم چند سالی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است و جزو برترین برندها در حوزه محصولات چرمی است. تولید باکیفیت چرم و ساخت کفش های چرمی راحت محبوبیت این برند را دو چندان کرده است. در ادامه نگاهی می اندازیم به تاریخچه این برند موفق. 

برند پارینه چرم یکی ازبرند های هلدینگ کهن چرم پویا می باشد. طی 15 سال گذشته قلمرو فعالیت برند پارینه چرم، طراحی و تولید انواع محصولات چرم، اعم از کیف چرم اداری مردانه، کیف چرم دوشی مردانه، کیف کتی چرمی مردانه، کیف پول چرمی ، کیف جیبی چرمی، کیف کمری، علی الخصوص ست چرمی مردانه و زنانه بوده که مشغول تأمین هدایای چرمی شرکت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی بوده که در اصطلاح عامه به آن هدایای تبلیغاتی می گویند.

محصولات تولیدی این برند دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و به لحاظ تعداد و تنوع بسته بندی علی الخصوص طراحی انواع ست چرم مردانه و زنانه مورد استقبال گسترده شرکت ها و سازمان ها واقع شده است و طی 15 سال افتخار خدمتگزاری به هزاران شرکت ایرانی را در کارنامه دارد و از آنجاییکه محصولات این شرکت به صورت هدیه به سازمان ها و مشتریان شرکت ها داده می شود.

محصولات برند پارینه چرم مثل :

  • کفش چرم طبیعی مردانه (کفش چرم مردانه مجلسی ،کفش طبی مردانه چرم،کفش اسپرت چرم مردانه کفش کالج مردانه چرم،صندل چرم مردانه)

برای خرید کتونی لیست زیر را مشاهده کنید.

نمایش بیشتر پنهان کردن

Showing 1–16 of 106 results