کلنیل

شرکت «کلنیل» (Collonil) یک مجموعه آلمانی است که از سال 1909 به تولید و عرضه محصولات جانبی کفش، از جمله، واکس، اسپری تمیز کننده، اسپری ضد آب کننده، انواع کفی و …. می‌پردازد. دفتر اصلی این شرکت در برلین بوده و محصولات خود را به صورت جهانی و بیشتر برای نگه‌داری از کفش‌های چرمی عرضه می‌کند.

واکس کفش کلنیل مدل 72120001751

کلونیل به شکل تخصصی به تولید محصولات جانبی کفش می‌پردازد ولی محصولات خود را برای تمیز و محافظت کردن از کیف و حتی مبلمان نیز پیشنهاد می‌کند.

نوآوری بواسطه سنت همان چیزی است که کولونیل از طریق تخصص خود برای نوآوری های انقلابی ارائه می دهد. آنچه در سال 1909 با یک روغن چرم آغاز شد ، به طور مداوم توسط افرادی که برای کمپانی کلنیل کار می کردند توسعه یافت.

محصولی با عملکرد و کیفیت بالا که انقلابی در محصولات مراقبت از چرم و کفش ایجاد می کند. همیشه در حال حرکت رو به جلو  و در عین حال پایبند به سنتها است. تا به امروز ، کلنیل همه محصولات خود را در برلین آلمان توسعه داده است. این برند به یک شرکت با موقعیت جهانی تبدیل شده است. محصولات این برند عبارت اند از : محصولات مراقبتی چرم و غیر چرم مثل واکس و اسپری ترمیم کننده ، براق کننده.

نمایش بیشتر پنهان کردن

نمایش یک نتیجه