گابور

100 سال به عشق تولید کفش فعالیت کردیم. در ابتدای تجارت ، برند گابور (یا گابر)  محدود به کفش و کالاهای چرمی بود. این کمپانی در سال 1919 توسط پیوس گابور در لهستان(گروش-استرهلیتس) افتتاح شد. پس از جنگ جهانی دوم ، پسران پیوس ، برنهارد و یواخیم ، در سال 1949 شروع یه یک کار تازه کردند و برند بی اند جی گابور تأسیس کردند.

این شرکت امروزه یک تولید کننده پیشرو در تولید کفش های زنانه شیک و مرغوب است. کفش مارک گابور علاوه بر موضوعات مدرن ، دارای تناسب عالی و کیفیت ساخت بالا است. این تجربه دیرینه ، پایه و اساس آنچه شرکت از آن به عنوان “کیفیت گابور” یاد می کند را فراهم می کند.

این کیفیت بسیار بالا در مورد هر جفت کفش است که این برند را به یک مارک سنتی تبدیل کرده است. اما روش های سنتی همه چیز نیست. طی چند سال گذشته این برند با معرفی فن آوری های جدید و خطوط تولید پیشرفته تحول عظیمی داشته است.

کیف دستی ، محصولات تناسب اندام و لوازم مراقبت از کفش طیف وسیعی از محصولات را کامل می کند.

کفش مردانه گابور مدل 88.225.24

مشخصات بوت و نیم بوت زنانه گابور

ارتفاع لژ : ارتفاع لژ (پاشنه) نیم بوت های این برند بین سه تا هفت سانتی متر می باشد ، برای مهمانی ها و مجالس رسمی پوشیدن یک بوت یا نیم بوت پاشنه بلند مناسب است. اما اگر قصد دارید مدت زیادی این سر کفش به پا کنید حتما مدل پاشنه کوتاه انتخاب کنید زیرا بسیار راحت تر می باشند.

نحوه بسته شدن : اکثر مدل های این برند برای راحتی بیشتر به وسیله زیپ باز و بسته می شود (برخی مدل ها دارای بند سگک دار می باشد).

جنس رویه : رویه معمولا از چرم یا جیر کیفیت بالا ساخته می شود که علاوه بر مقاومت خوب ، شکل و فرم خود را به راحتی از دست نمی دهد.

زیره : زیره این مدل کفش ها معمولا از مواد لاستیکی (پی یو) ضد آب و ضد سایش ساخته می شوند.

وزن مناسب : به دلیل استفاده از رویه و زیره درجه یک وزن بوت و نیم بوت برای فعالیت روزانه بسیار مناسب است.

پوشش داخلی راحت : آستر یا پوشش داخلی این مدل کفش ها به گونه ای است که پا را اذیت نمی کند و همواره احساس راحتی خواهید داشت.

طرح های جذاب کفش : شاید این جمله را زیاد شنیده باشید که “زیبایی در سادگی است” این مورد مصداق واقعی محصولات گابور می باشد زیرا با این که کفش ها بسیار ساده هستند ، جذاب نیز می باشند.

نگهداری و شستشوی آسان : برای تمیز کردن بوت و نیم بوت های گابور می توان از یک پارچه نمدار استفاده کنید. اگر هم قصد دارید یک واکس مناسب چرم برای کفش تان تهیه کنید پیشنهاد می شود مقاله بهترین مارک واکس کفش مطالعه کنید.

عدم لیز خوردن : از ویژگی مثبت زیره های این برند ، وجود دندانه (عاج) ، ناهمواری یا استفاده از نوعی کش لاستیکی است که در محیط های صاف و لغزنده سبب حفظ تعادل شما می شود.

برای خرید کتونی لیست زیر را مشاهده کنید.

نمایش بیشتر پنهان کردن

Showing 1–16 of 88 results