کفش شیک و راحت فوتسال مردانه تن زیب TID9604

تن زیپ یکی از برندهای معتبر های ایرانی در زمینه تولید کفش فوتسال می باشد. این برند تا کنون توانسته با قیمت خوب و کیفیت بالای کفش های فوتسال به رقابت با برندهای خارجی بپردازد. اگر قصد خرید کتانی فوتسال با قیمت مناسب و کارایی خوب دارید خرید این کفش را پیشنهاد می کنیم.

24 خرداد 1399

کفش راحت فوتسال مردانه MAX1

کفش فوتسال مردانه MAX1 با قیمت مناسب و راحتی که دارد توانسته نظر خیلی از افراد را جلب کند. مقاومت در برابر سایش ، منعطف بودن بودن و کاهش فشار وارده از دیگر ویژگی های خوب این کفش است. خرید این کفش را بیش از ۱۱۰ نفر پیشنهاد داده اند.

24 خرداد 1399

کفش مقاوم و شیک کوهنوردی مردانه کد A21X

کفش کوهنوردی مردانه مدل A21X کفش شیک در عین حال مقاومی است که برای کوهنوردی های سبک مناسب می باشد. این کفش سبک با قیمت معقول خود نظرات زیادی را به خود جلب کرده است. اگر قصد ندارید زیاد بابت کفش کوهنوردی هزینه کنید این کفش تمام ویژگی های خوب یک کفش استاندارد کوهنوردی را دارد و توقعات شما را برطرف می کند.

12 خرداد 1399

کفش شیک پیاده روی مردانه adi-sef001

کفش شیک پیاده روی مردانه adi-sef001 ظاهر مناسبی دارد و برای فعالیت های بدنی روزانه مثل پیاده روی مناسب است. قیمت مناسب ، سبکی ، راحتی از ویژگی خوب این کتانی می باشد. بیشتر خریداران نظر مثبتی نسبت این کتانی داشته اند و بیش از ۴۰ نفر خرید این مدل را پیشنهاد داده اند.

7 خرداد 1399