لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کفش پیاده روی مردانه

کفش شیک پیاده روی مردانه adi-sef001

کفش شیک پیاده روی مردانه adi-sef001 ظاهر مناسبی دارد و برای فعالیت های بدنی روزانه مثل پیاده روی مناسب است. قیمت مناسب ، سبکی ، راحتی از ویژگی خوب این کتانی می باشد. بیشتر خریداران نظر مثبتی نسبت این کتانی داشته اند و بیش از ۴۰ نفر خرید این مدل را پیشنهاد داده اند.

کفش شیک و راحت دویدن مردانه arshi-ad

کفش دویدن مردانه arshi-ad مناسب دونده های غیر حرفه ای تا نیمه حرفه ای می باشد. اگر دویدن فقط قسمتی از فعالیت های روزانه و برای سلامتی است ما به شما این کفش را پیشنهاد می کنیم اما برای یک دونده حرفه ای نیاز به یک کفش مناسب تر می باشد. هر چند این کفش دویدن توانسته رضایت اکثر خریداران بدست آورد. قایلبیت گردش هوا ، راحتی و سبکی از ویژگی های خوب این کتانی اسپرت می باشد.

کفش شیک پیاده روی مردانه مدل K.bs.050

بیش از ۱۹۰ نفر خرید کفش پیاده روی مردانه مدل K.bs.050 بخاطر قیمت خوب ، زیبایی ظاهر ، سبکی و نرمی پیشنهاد کرده اند. اگر قصد پیاده روی های کوتاه مدت و مسافت کم را دارید این محصول می تواند کمک حال شما باشد. مهم ترین دلیل محبوبیت این کتانی راحتی این مدل می باشد.

کفش مقاوم پیاده روی و دویدن مردانه نسیم K.NA.022

کفش پیاده روی و دویدن مردانه نسیم K.NA.022 با بازخورد مناسبی که از کاربران گرفته به یکی از کتانی محبوب ارزان امسال تبدیل شده است. بیش از ۱۱۰ نفر خرید این کفش را پیشنهاد داده اند و یش از ۸۰ درصد خریداران از خرید خود راضی بوده اند. راحتی ویژگی اصل این کفش است که مصرف کنندگان به این نکته اشاره کرده اند.

کفش راحت پیاده روی مردانه مدل راشل B5435

کفش پیاده روی مردانه مدل راشل با قیمت خیلی کم یکی از پرطرفدارترین کفش پیاده روی می باشد. علاوه بر قیمت پایین ، سبکی ، راحتی و قابل تنفس بودن کفش از ویژگی های این کتانی پیاده روی می باشد. بیش از ۱۰۰ نفر خرید این کتانی را پیشنهاد داده اند که از این بین حدود ۸۰ درصد از خریداران از خرید خود راضی بوده اند که این ارقام نشان دهنده خوب بودن این کفش می باشد.

کفش شیک و راحت پیاده روی مردانه دلوان مدل T 232

کفش پیاده روی مردانه دلوان مدل T 232 بخاطر زیبایی مورد توجه خیلی از خریداران کفش قرار گرفته است. این مدل وزن کمی که دارد و برای پیاده روی طولانی نیز مناسب است البته اکثر کاربران در انتخاب سایز این کفش دچار مشکل بوده اند. بیش از ۷۰ نفر خرید این کفش را پیشنهاد داده اند و اکثر خریداران از این کتانی اسپورت راضی بوده اند.

کفش راحت پیاده روی مردانه مدل UR 330

کفش پیاده روی مردانه مدل UR 330 بسیار سبک و راحت است برای پیاده روی های روزانه مناسب است شاید این کتانی بسیا زیبا نباشد اما بخاطر وزن کم و کیفیت مناسبی که دارد با آن می توانید به پیاده روی طولانی بپردازید. لازم به ذکر است بیش از ۱۱۰ نفر خرید این کفش را پیشنهاد داده اند.

کفش شیک و مناسب پیاده روی مردانه مدل UM

اگر در جستجوی یک کفش پیاده روی سبک ، نرم و با کیفیت هستید که قیمت مناسبی داشته باشد ، کفش پیاده روی مردانه مدل UM ایده آل شماست. حدود ۱۱۰ نفر خرید این کفش را پیشنهاد داده اند که نشان از خوب بودن این کتانی اسپرت می باشد. همچنین بیش از ۹۰ درصد از خریداران از خرید این محصول احساس رضایت داشته اند.