آگهی
موبایل

نحوه کار با ایرانسل من و همراه من با آموزش ویدیویی

اگر هر کدام از سیم کارت های ایرانسل و همراه اول را بروی گوشی خود دارید حتما نرم افزار ایرانسل من و همراه من را نصب کنید. زیرا علاوه بر اینکه می توانید شارژ بخرید ، مانده بسته مکالمه و اینترنت خود را مشاهده کنید و… ، یک قابلیت دیگر دارد که شما را مجاب می کند حتما این نرم افزارها را نصب کنید. و آن چیزی نیست به جز بسته پیشنهادی ، بخشی تحت عنوان بسته های پیشنهادی در نرم افزار موجود است که مثلا اینترنت با حجم بیشتر و قیمت خیلی کمتر از بسته های معمولی را دریافت کنید. در آموزش و ویدیو زیر یاد خواهید گرفت که چطور این نرم افزار ها را بر روی گوشی های اندرویدی و آیفون به صورت مستقیم و غیر مستقیم دانلود نصب کنید ، همچنین با محیط کاربری بخش های مهم نرم افزار بیشتر آشنا می شوید.

 نحوه دانلود و کار با ایرانسل من برای گوشی اندرویدی و آیفون (ios)

لوگو ایرانسل

برای گوشی های اندرویدی نرم افزار ایرانسل من را از اینجا دانلود کنید و برای گوشی آیفون می توانید به واسطه اپ سیب ایرانی از اینجا دانلود کنید یا مانند عکس زیر از سایت ایرانسل به نشانی my.irancell.ir اقدام به دانلود نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من کنید.

ایرانسل من عکس 1ایرانسل من عکس 2

۱ و ۲ – اگر بخش بالا سمت راست جایی که شماره شما را نمایش می دهد را انتخاب کنید ، می توانید چندین حساب ایرانسل دیگر را اضافه کنید.

ایرانسل من عکس 4ایرانسل من عکس 5

۳ – از بخش شارژ مجدد همانطور که از نامش پیداست ، می توانید گوشی خود را به صورت معمولی و شگفت انگیز شارژ کنید

ایرانسل من عکس 6

۴ – مهمترین قسمت نرم افزار ایرانسل من خرید بسته و بخش پیشنهاد ها می باشد. در بخش پیشنهاد ها به طور معمول می توانید بسته اینترنت یا مکالمه با مقدار بیشتر و قیمت کمتر تهیه کنید. پس گزینه پیشنهادها را انتخاب کنید

ایرانسل من عکس 7

۵ -در اینجا از میان بسته های مکالمه و اینترنت هر کدام که مد نظر شماست را انتخاب کنید (به طور مثال در بخش مکالمه شما با پرداخت چهار هزار تومان میتوانید بسته مکالمه ۴۰ هزار تومانی یک ماهه را دریافت کنید). و یکی از بسته های جالب که در حال حاضر دراپ ایرانسل من موجود هست ، بسته ۲۰ روز ۳ گیگ به مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان می باشد که برای همه کاربران ایرانسل من فعال می باشد.

ایرانسل من عکس 8ایرانسل من عکس 9

۶ – در بخش خدمات مهم ترین گزینه مدیریت سیم کارت می باشد ، با انتخاب این گزینه می توانید لیست سیم کارت های خود را مشاهده کنید و اقدام به قطع سیم کارت کنید.

ایرانسل من عکس 10

۷ – آخرین قسمت ، سایر هست که یک سری گزینه های اضافی از جمله کیف پول دیجیتال را در اختیار شما می گذارد.

ایرانسل من 12

آموزش دانلود و کار با ایرانسل من برای گوشی اندرویدی و آیفون (ios)

لوگو همراه من

نرم افزار همراه من را برای گوشی اندرویدی از اینجا دانلود کنید (همچنین می توانید از اپ بازار استفاده کنید). برای گوشی آیفون می توانید به وسیله اپلیکیشن سیب اپ از اینجا دانلود کنید. و یا با مراجعه به سایت همراه من به نشانی my.mci.ir به صورت مستقیم نسخه وب اپلیکیشن و دانلود کنید.

همراه من عکس 1همراه من عکس 2

۱ و ۲ -در صفحه اصلی دو قسمت مهم داریم از بخش بالا سمت راست شما میتوانید لیستی از سیم‌کارت‌های متعلق به خودتان را مشاهده کنید با انتخاب هر کدام وارد حساب کاربری آن شمار شوید. قسمت دیگر که شاید زیاد به چشم هم نیاید بخش امتیازها می باشد. در نرم افزار چه کنید اگر امتیاز شما به ۲۰ یا بیشتر رسیده است ، آن را انتخاب کنید.

از بخش جایزه ها متناسب با امتیاز خود یک بسته (اینترنت یا مکالمه) را فعال کنید ، مثلاً با داشتن ۲۰ امتیاز می توانید ۱۰ دقیقه مکالمه ۲۰ پیامک را برای یک هفته فعال کنید.

همراه من عکس 3همراه من عکس 4

۳ – از قسمت شارژ می توانید گوشی خود را شارژ کنید.

همراه من عکس 5همراه من عکس 6

۶ – نرم افزار ایرانسل من قسمت خرید بسته مهمترین بخش نرم افزار می باشد. گزینه خرید بسته جدید را انتخاب کنید.

همراه من عکس 7

۷ – با انتخاب گزینه اینترنت و مکالمه می توانید بسته های عادی را مشاهده کنید اما اینجا یک گزینه خیلی مهم وجود دارد به نام همراهی ، آن را انتخاب کنید.

همراه من عکس 8

۸ – در اینجا هم گزینه اینترنت و مکالمه وجود دارد اما با این تفاوت که بطور معمول قیمت آن کمتر و به صرفه تر از بسته های عادی می باشد.

همراه من عکس 9

۹ -در بخش خدمات با انتخاب مدیریت سیم کارت می توانید ، از لیست سیم کارت های خود وضعیت قطع و وصل را مشاهده کنید ، همچنین اقدام به قطع سیمکارت مورد نظر کنید.

همراه من عکس 9 -1همراه من عکس 10

۱۰ – همچنین در این بخش وارد گزینه تعرفه آزاد شوید و آن را غیر فعال کنید ، با این کار حتی اگر اتفاقی داده های همراه تلفن (موبایل دیتا) روشن شد و شما بسته فعال اینترنت نداشتید ، از شارج پولی شما برای استفاده از اینترنت کم نمی شود

همراه من عکس 10همراه من عکس عکس 11

۱۱ -در قسمت آخر هم می توانید کیف پول خود را شارژ کنید و برای خرید بسته یا شارژ از آن استفاده کنید.

همراه من عکس 12

نکته :  تمام بسته های مکالمه و اینترنت ایرانسل من را شما می توانید به صورت مستقیم بخرید ( یعنی نیاز نیست حتما گوشی خود را شارژ کنید و  با استفاده از اعتبار اقدام به خرید کنید).اما در اپ همراه فقط بعضی از بسته ها را می توانید به صورت مستقیم خریداری کنید. اگر به نرم افزار های کاربردی علاقه دارید پیشنهاد می شود مقاله اسکن مدارک با گوشی را مطالعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا