آگهی
موبایل

بهترین برنامه اجاره ویلا با قیمت مناسب (آندرویدی و آیفون) + ویدیو

سایت ها و اپلیکیشن های زیادی در حوزه گردشگری اجاره ویلا فعال هستند. یکی از ایده های جذابی که چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اجاره ویلا می باشد. در ویدیو و مطلب زیر سعی شده بهترین برنامه اجاره ویلا (آندرویدی و آیفون) همراه با نحوه کار این نرم افزار ها را به سادگی یاد بگیرید. چند نکته مهم :

  • قبل از هر نوع رزرو ویلا ، کلبه جنگلی ، سوئیت و… از بخش نظرات استفاده کنید تا مطمئن شوید ، مکان ایده آلی را رزرو می کنید.
  • همه برنامه ها و سایت ها اجاره ویلا بخشی به نام مقررات میزبان دارند که قبل از رزرو حتما مطالعه کنید.
  • مهمترین بخش رزرو ، قسمت تقویم مانند می باشد. برخی از افراد مثلا قیمت هر شب اجاره ۲۰۰۰۰۰ تومان اعلام می کنند و هنگام رزرو در تقویم متوجه می شوید این رقم مثلا شبی ۴۰۰۰۰۰ تومان می باشد (پیشنهاد می شود ، از میزبانی خانه اجاره کنید که صداقت بیشتری دارد).
  • هر کدام از برنامه ها یا سایت ها فیلترهای جستجوی پیشرفته دارند که برای یک رزرو ایده آل حتما از آنها استفاده کنید.
  • حتما بخش مقررات کنسل کردن رزرو مطالعه فرمایید.

برنامه اجاره ویلا جاجیگا

اگر بخش نظرات برنامه جاجیگا را در اپ بازار مطالعه کنید ، متوجه می شوید که اکثر کاربران از این نرم افزار راضی بوده اند ، یکی از نقاط قوت این سایت ضمانت بازگشت وجه می باشد که این اطمینان خاطر را به شما می دهد که با خیال راحت رزرو خود را انجام دهید. برای دانلود برنامه از خود سایت می توانید اینجا کلیک کنید و یا از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود نرم افزار جاجیگا برای اندروید

دریافت از گوگل پلی

دریافت از بازار

دانلود نرم افزار جاجیگا برای آیفون

دریافت اپ آی او اس از سیب اپ

۱ -از بخش جستجو مقصدی که قصد سفر به آن را دارید انتخاب کنید 

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 1

۲- اطلاعات خود را از جمله تاریخ سفر ، تعداد نفرات تکمیل کنید و در آخر بروی گزینه سایر فیلترها بزنید و تمام موارد مد نظر را انتخاب و بر روی گزینه اعمال بزنید (با انتخاب گزینه اقتصادی گاهی اوقات می توانید خانه های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را پیدا کنید)

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 2برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 3

۳ – پس از انتخاب ویلای مد نظر حتما بخش های مهم اطلاعات مثل تعداد رزرو های موفق ، نظر کاربران ، امکانات و مقررات میزبان را مطالعه بفرمایید

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 4برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 5

۴ – بخش تقویم همانطور که در بالا هم گفته شد بخش مهمی است ، برای رزرو مثلا از پانزدهم تا بیست و دوم یک بار عدد ۱۵ و یکبار هم عدد ۲۲ را لمس کنید ، نکته مهم اینکه ممکن است در میان موارد انتخابی شما ، روزهایی باشد که قیمت بالاتری دارد و آن مبلغ در صورت حساب شما لحاظ می شود برای مثال تصور کنید که برای سه روز می خواهید ویلایی را اجاره کنید ، روز اول ۲۰۰ تومان ، روز دوم ۲۵۰ و روز سوم همان ۲۰۰ تومان باشد حال شما باید مبلغ ۶۵۰ هزار تومان را پرداخت کنید پس هنگام رزرو به قیمت تک تک روز ها دقت کنید. پس از رعایت موارد بالا بر روی گزینه درخواست رزرو بزنید.

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 6

۵ و ۶ – در صفحه بعد اگر تاریخ سفر را وارد نکرده اید ، آن را تایپ کنید و تعداد نفرات خود را مشخص کنید و گزینه ثبت درخواست رزرو را بزنید. سپس اطلاعات خود را یکبار دیگر چک کنید و گزینه تایید و ادامه را انتخاب کنید. 

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 7برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 8

۷ – در این مرحله ثبت درخواست را بزنید ، اگر درخواست شما توسط میزبان تایید شد می توانید پرداخت خود را انجام دهید.

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 9

۸ – از قسمت منو به یک سری گزینه‌های بیشتر دسترسی دارید از جمله ضمانت تحویل  

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 10برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 11

پیشنهاد می شود حتما بخش ضمانت تحویل را مطالعه فرمایید تا با دید بازتری ویلا اجاره کنید

برنامه اجاره ویلا جاجیگا عکس 12

اپ اجاره ویلا جاباما

اگر زیاد اهل مسافرت به صورت هوایی باشید ، احتمالا تبلیغات اپ و سایت جا با ما را در فرودگاه مشاهده کرده اید. در کنار فیلتر های زیاد برای انتخاب ویلای مورد نظر ، محیط کاربری نرم افزار بسیار چشم نواز است.

دانلود نرم افزار اندرویدی جاباما

دریافت از گوگل پلی

دریافت از بازار

دانلود نرم افزار جاباما برای گوشی های آیفون

دریافت از سیب اپ

۱ و ۲ – هنگام ورود به نرم افزار بر روی گزینه شروع جستجو بزنید و همانند برنامه اجاره ویلا جاجیگا ، از بخش جستجو مقصد خود را تعیین کنید و به وسیله فیلتر های حرفه ای ویلا مد نظر خود را انتخاب کنید.

اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 1اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 2

۳ – پس از خواندن اطلاعات ویلا و قوانین ، از بخش انتخاب تاریخ می توانید به تقویم دسترسی پیدا کنید (همه نکاتی که در مورد اپ جاجیگا در مورد تقویم گفته شد اینجا و در هر اپ اجاره ویلای دیگری رعایت کنید). 

اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 3اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 4

۴ – اطلاعات تاریخ سفر را چک کنید و تعداد نفرات را وارد کنید و بر روی گزینه ادامه رزرو بزنید. در اپ جاباما گاهی اوقات نیاز به تایید میزبان ندارید و مستقیما به صفحه پرداخت هدایت می شوید که ۱۹ دقیقه زمان دارید مبلغ را پرداخت کنید.

اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 5اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 6

۵ – در صفحه اصلی از بخش سفرهای من ، اگر مراحل رزرو را کامل نکرده اید و یا اینکه می خواهید وضعیت رزرو خود را بدانید بر روی گزینه سفرهای من بزنید

اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 7

۶ – یکی از گزینه‌های خوب اجاره ویلا با جاباما ، قسمت بالای نظرات می باشد که به شما نشان می دهد که ویلای مورد نظر شما چقدر ارزش رزرو دارد. 

اپ اجاره ویلا جا با ما عکس 8

رزرو ویلا و بوم گردی با اپلیکیشن شب

اگر عبارت ” اجاره ویلا” را جستجو کنید معمولا سایت شب به عنوان گزینه اول نمایش داده می شود ، نرم افزار شب در مارکت های اندرویدی و ios متفاوت بیش از ۱۰ هزار بار در حال حاضر دانلود شده است.

دانلود اپ شب برای گوشی های آندرویدی

دریافت از گوگل پلی

دریافت از بازار

دانلود اپ شب برای آیفون

دریافت از سیب اپ

۱ – اگر مراحل هر کدام از نرم افزار های بالا را طی کرده باشید نحوه کار با این نرم افزارها را بلدید. در اینجا فقط از تفاوت های این نرم افزار گفته می شود. یک گزینه جالب که در بخش فیلتر این نرم افزار وجود دارد ، گزینه مهمان نواز است که موقع رزرو پیشنهاد می‌شود آن را فعال کنید (به وسیله این گزینه ویلاهایی با رضایت بالای کاربران به شما نمایش داده می شود).

برنامه اجاره ویلا شب عکس 1برنامه اجاره ویلا شب عکس 2

۲ -گزینه جالب دیگر که در صفحه اجاره ویلا وجود دارد ، آگاهی از اینکه بعضی از ویلاها به دلیل نداشتن پله یا داشتن حفاظ های مناسب و چند مورد دیگر برای سالمندان و کودکان ایده آل می باشند.

برنامه اجاره ویلا شب عکس 3برنامه اجاره ویلا شب عکس 4

۳ – در صفحه اصلی از بخش سفرها می توانید لیست رزرو های خود را مشاهده کنید.

برنامه اجاره ویلا شب عکس 5

اگر شما هم به نرم افزارهای موبایل علاقه‌مند هستید ، پیشنهاد می شود مقاله گرفتن خلافی خودرو با موبایل را مطالعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا