آگهی
تجهیزات خارج از خانه و صنعتی

خرید بهترین آفتابگیر خودرو (رولی و پارچه ای) با قیمت مناسب

در فصل تابستان خرید برخی از وسایل برای استفاده در حین رانندگی اهمیت بسیار زیادی می یابد. ازجمله این وسایل می توان به آفتابگیر خودرو اشاره کرد که نوعی وسیله محافظتی نیز محسوب می شود. در واقع می توان گفت آفتابگیر از خودرو محافظت کرده و از آسیب به سرنشینان نیز جلوگیری می کند. آفتابگیر از بین سایر لوازم جانبی خودرو مزایای بیشتری دارد از این رو نیز امروزه مورداستقبال بیشتری قرار گرفته است. برای خرید بهترین آفتابگیر خودرو لازم است اطلاعات کافی داشته باشید. در ادامه بیشتر درباره خرید این محصول صحبت می کنیم.

استفاده از آفتابگیر چه مزایایی دارد؟

بهترین آفتابگیر خودرو رنگ روشن

استفاده از آفتابگیر در فصل های گرم سال اهمیت زیادی می یابد زیرا از ورود اشعه های مضرخورشید به داخل کابین جلوگیری می کند. این موضوع می تواند تاثیر بسیار زیادی را در خنک نگه داشتن خودرو و افزایش راندمان آن داشته باشد. امروزه مدل های متنوعی از آفتابگیر در بازار ایران وجود دارد که شما می توانید بسته به سلیقه خود هر یک از آنها را انتخاب کنید.

راهنمای خرید بهترین آفتابگیر خودرو

بهترین آفتابگیر خودرو شیشه جلو

انواع آفتابگیرها می توانند تا ۵۰ درصد از ورود نورخورشید به داخل خودرو جلوگیری کنند. از این رو نیز خرید آنها برای افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. نکاتی که برای خرید بهترین آفتابگیر به شما کمک می کند شامل موارد زیر می باشد :

نوع آفتابگیر

از اولین مواردی که باید برای خرید آفتابگیر در نظر بگیرید ، انتخاب نوع آن می باشد. در واقع در این مرحله باید معین کنید که برای کدام یک از شیشه های خودرویتان به دنبال خرید آفتابگیر هستید. آفتابگیر مخصوص هر یک از شیشه های خودرو با هم متفاوت است. برای مثال آفتابگیر شیشه جلو خودرو با سایرین تفاوت های اساسی دارند. البته که می توانید بسته به نیازی که دارید ، هر یک از مدل های ساده و تاشو را نیز انتخاب کنید. مدل هاید تاشو را به راحتی می توانید در هنگام متعادل شدن هوا جمع کرده و از نور خورشید در ساعات خاصی از روز به خوبی استفاده کنید. البته که مدل های ساده این قابلیت را ندارند.

تناسب با مدل خودرو

از مهم ترین مواردی که باید برای خرید هر یک از انواع لوازم جانبی خودرو در نظر بگیرید، توجه به مدل خودروی شما می باشد. در واقع آفتابگیر مناسب باید متناسب با فریم خاص شیشه اتومبیل شما ساخته شده باشد تا بتوانید نهایت استفاده را از این محصول داشته باشید.

پس در واقع باید به دنبال خرید آفتابگیری باشید که به خوبی با مدل خودروی شما سازگاری داشته باشد. پوشش های کوچک به خوبی نمی تواند وظیفه خود را در این حوزه ایفا کند و مدل های بزرگتر نیز ظاهر بدی را به خودروی شما می دهد. از این رو نیز در هنگام خرید مطمئن شوید که آفتابگیر دقیقا متناسب با خودروی شما طراحی شده است.

رنگ و طرح محصول

برای خرید بهترین آفتابگیر خودرو رنگ و طرح این محصول نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.نکته ای که باید در این زمینه بدانید این است که رنگ های روشن را انتخاب کنید. زیرا رنگ های تیره به سرعت گرمای خورشید را به خود جذب می کنند از این رو نیز گزینه مناسبی برای خودروی شما نخواهد بود.

امروزه این امکان نیز برای افراد فراهم شده است که تبلیغات خود را به خوبی رو این آفتابگیرها چاپ کنند. با اینکار می توانید بدون هیچ هزینه ای با یک تیر دو نشان بزنید و کسب و کارتان را نیز تبلیغ کنید.

دارای کاور مناسب حمل

از دیگر مواردی که برای خرید بهترین آفتابگیر خودرو اهمیت دارد، وجود کاور مناسب برای حمل آن می باشد. استفاده از این کاور سبب می شود تا بتوانید در عین راحتی این آفتابگیر را در هر مکانی که بخواهید با خود حمل کنید. البته که با کمک این کاور احتمال آسیب به آفتابگیر خودرو نیز به حداقل می رسد.

نصب آسان

بهترین آفتابگیر خودرو رولی

بیشتر آفتابگیرهایی که در بازار به فروش می رسند به سرعت قابل نصب هستند و هیچ موضوع پیچیده ای ندارند. با این وجود بهتر است در هنگام خرید به دنبال گزینه هایی باشید که به سرعت نصب شوند و استفاده از آنها نیز آسان باشد.

برخی از آفتابگیرهای موجود در بازار را باید روی شیشه چسباند و اما برخی دیگر با کمک فنرهای قرار گرفته روی محصول به راحتی روی پنجره نصب می شوند.

بررسی جنس آفتابگیر

ازجمله مواردی که روی قیمت و جنس آفتابگیر تاثیرگذار است ، می توان به جنس این محصول اشاره کرد. امروزه بسیاری از آفتابگیرهایی که در بازار دیده می شود از جنس پارچه نایلونی شمعی ضد آب هستند. یک طرف از این پارچه با کمک یک پوشش براق نقره ای پوشانده شده است که این موضوع روی بازتاب نور تاثیر بسیار زیادی می گذارد. دقت داشته باشید بهترین نوع آفتابگیر همان مدل هایی است که تا حدبسیار زیادی نور را از خود بازتاب می کرده و به هیچ عنوان نور را به خود جذب نمی کنند.

قیمت آفتابگیر

کار سان شید

مسلما برای تمامی ما هزینه خرید آفتابگیر نیز در هنگام انتخاب آنها اهمیت دارد. پس باید بدانید که تمامی فاکتورهایی که در بخش قبلی به آنها اشاره شد روی قیمت این آفتابگیر تاثیر گذار است. شما می توانید با صرف هزینه ای معقول یک آفتابگیر مناسب را خریداری کنید. امروزه آفتابگیر ارزان قیمت بسیار زیادی در بازار دیده می شود که شما می توانید برای خرید آنها اقدام کنید. البته باید بدانید که این مدل از آفتابگیرها عمر چندانی ندارند و به صورت مداوم مجبور به تعویض آنها خواهید بود.

دقت داشته باشید امروزه بیشتر آفتابگیرهایی که در بازار دیده می شود برای شیشه جلو و عقب خودرو می باشد این درحالی است که شما می توانید برای شیشه های بغل خودرو نیز آفتابگیر خریداری کنید. بدین ترتیب از تمامی جهات می توانید خودروی خود را در مقابل تابش نور خورشید ایمن کنید. این گونه از آفتابگیرها نیز در طرح های متنوعی ارائه می شود که شما می توانید بسته به سلیقه خود هر یک از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

به صورت کلی استفاده از آفتابگیر از ورود نورخورشید به داخل خودرو جلوگیری می کند و علاوه بر این در فصول سرد سال نیز می تواند باعث گرمتر شدن کابین خودرو شود. این آفتابگیرها از جنس پلی استر ساخته می شوند از این رو نیز به خوبی در برابر تغییرات جوی مقاومت می کنند. برای خرید این محصول باید تمامی نکاتی که بیان شد را بررسی کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خودرویتان انتخاب کنید. اگر به لوازم تزئینی خودرو علاقه مند هستید ، پیشنهاد می‌شود مقاله بهترین روکش فرمان را مطالعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا