آگهی
اسباب بازی و تجهیزات کودک

خرید بهترین تفنگ اسباب بازی با قیمت مناسب

تفنگ اسباب‌ بازی جز جذاب‌ترین وسایل بازی برای کودکان در تمامی جهان محسوب می‌شود که تنوع بسیار زیادی دارد. این نمونه اسباب بازی از گذشته تاکنون تحولات زیادی را پشت سرگذاشته است. برای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار باید ویژگی‌های مختلف آنها را به خوبی بدانید. بدین ترتیب می‌توانید بر اساس شخصیت کودک خود انتخابی مناسبی را برای وی داشته باشید. در ادامه سعی می‌کنیم اطلاعات کاملتری را در این باره به شما ارائه کنیم. همراه ما باشید تا بتوانید انتخابی درست در این زمینه داشته باشید.

معرفی انواع تفنگ اسباب‌ بازی

بهترین تفنگ اسباب بازی عالی

تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار تنوع بسیار زیادی دارند که مسلما شما را در هنگام خرید سردرگم می‌کند. در ادامه شما را با انواع این محصول بیشتر آشنا می‌کنیم.

ساچمه ای

یکی از انواع تفنگ اسباب بازی نمونه ساچمه‌ای می‌باشد که تیر به کار رفته در آن از نوع پلاستیکی است. کارکرد این نوع تفنگ به صورتی است که می‌تواند با کمک باد ، ساچمه را به جلو پرتاب کند. دقت داشته باشید این مدل از تفنگ دارای تیرهای دردناکی است به همین دلیل برای بچه‌های کم سن و سال مناسب نیست. دقت داشته باشید اگر فضای خانه شما به صورتی است که نگران آسیب به دیوارها هستید، هیچگاه نمونه‌های ساچمه‌ای را خریداری نکنید.

تفنگ با تیرفومی

از دیگر تفنگ‌های موجود در بازار نمونه‌هایی با تیرفومی است که مناسب کودکان کم سن و سال است. تیرهای این نوع تفنگ به صورت فومی است که هیچگونه خطری را برای شما ایجاد نمی‌کند.

ژله‌ای

از جدیدترین نمونه تفنگ‌های موجود در بازار نمونه‌های ژله‌ای می‌باشند که با کمک آن می‌توانید ساعت‌ها کودکان خود را سرگرم کنید. تیرهای به کار رفته در این نوع تفنگ ژله‌ای است و می‌توانید به راحتی آنها را در تمامی مغازه‌ها پیدا کنید. این مدل از تفنگ نیز برای تمامی رده‌های سنی مناسب است و آسیبی به کودک وارد نمی‌کند. دقت داشته باشید تیرهای ژله‌ای از مواد شیمیایی ساخته می‌شوند به همین دلیل هنگام خرید این نوع تفنگ باید دقت کنید که کودک شما آن را در دهان خود قرار ندهد.

باتری‌خور

از دیگر تفنگ‌های موجود در بازار نمونه‌های باتری‌خور می‌باشد. این مدل از تفنگ‌ها تنها با ایجاد صدا می‌تواند کودکان شما را سرگرم کند و قابلیت شلیک کردن ندارد.

ترقه ای

یوزی با کیفیت مناسب بازی

از پرطرفدارترین نمونه تفنگ‌های موردعلاقه کودکان نمونه‌های ترقه‌ای است که هنوز هم مانند قدیم فروش زیادی دارند. این مدل از تفنگ ساچمه ندارد و کودک شما می‌تواند با قراردادن ترقه در آن تنها صدای شلیک را بشنوید. دقت داشته باشید تفنگ‌های ترقه‌ای برای تمامی سنین مناسب نمی‌باشد و باید آن را تنها برای کودکان بالای شش سال خریداری کنید.

اگر قصد خرید این نوع تفنگ را دارید، لازم است بدانید نمونه‌های ترقه‌ای دارای سر و صدای زیادی هستند. به همین دلیل نیز برای استفاده در داخل منزل مناسب نیستند و ممکن است شما را بیازارد.

تفنگ آبپاش

از جذابترین و بهترین تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار نمونه‌های آبپاش می‌باشند. این مدل تفنگ‌ها را می‌توانید برای فصل تابستان خریداری کرده و به خوبی کودکان خود را سرگرم کنید. دقت داشته باشید تفنگ آبپاش از بی خطرترین نمونه‌های موجود در بازار است که مسلما کودک شما از خرید آن ذوق‌زده خواهدشد.

تفنگ برند نرف

این مدل از تفنگ جز گرانترین مدل‌های موجود در بازار است که برای استفاده نیاز به مسلح شدن ندارد. طراحی این نوع تفنگ به صورتی است که کودک می‌تواند به صورت رگباری با آن شلیک کند. دقت داشته باشید اگر از نظر هزینه تفنگ مشکلی ندارید، می‌توانید نمونه‌های نرف را خریداری کنید.

راهنمای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی

بهترین تفنگ اسباب بازی موجود

برای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی باید نکات زیادی را درنظربگیرید. با بررسی این نکات و ویژگی‌های شخصیتی کودک خود مطمئنا می‌توانید انتخاب عالی داشته باشید. درادامه شما را با ویژگی‌های بهترین تفنگ اسباب‌ بازی آشنا می‌کنیم.

تناسب سنی

ازجمله نکاتی که لازم است برای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی درنظرداشته باشید، تناسب سنی آن با کودک شماست. پس درهنگام خرید بررسی کنید که فرزند شما درچه محدوده سنی است؟ برای مثال اگر می‌خواهید برای کودکان خردسال محصولی را خریداری کنید، بهتراست دنبال تفنگ‌های موزیکال باشید. در سنین بالاتر می‌توانید تفنگ‌هایی را خریداری کنید که کودکتان با کمک آن بازی‌های جدیتری را آغازکند.

انتخاب مدل

بهترین تفنگ اسباب‌ بازی تنوع بسیارزیادی دارند که ازجمله آنها می‌توان به نمونه‌های هفت‌تیر،مسلسل، کلاش و…اشاره کرد. این موضوع کاملا سلیقه‌ای است و شما می‌توانید به دلخواه هریک از این نمونه‌ها را خریداری کنید.

جنس بدنه

از مهم‌ترین نکاتی که در استحکام بهترین تفنگ اسباب‌ بازی موثر است، جنس بدنه محصول می‌باشد. برای انتخاب جنس بدنه نیز باید سن کودک خود را درنظربگیرید.برای بچه های کم سن و سالتر بهتراست محصولات پلاستیکی را خریداری کنید. زیر ا احتمال آسیب‌دیدگی کودک هنگام بازی با این وسیله نسبت به سایرمتریال کمتر است.

وزن و اندازه

وزن و اندازه نیز جز دیگر مواردی است که باید برای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی درنظربگیرید. وزن و اندازه تفنگ باید به صورتی باشد که کودک بتواند به راحتی آن را حمل کرده و بازی کند. تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار تنوع بسیارزیادی دارند که در اندازه‌های متنوعی عرضه می‌شوند.حال اگر دراین میان با تفنگ‌های بزرگ و سنگینی مواجه شدید، بدانید که بازی با آنها برای کودک چندان آسان نخواهدبود.

نوع تیراندازی

بهترین تفنگ اسباب بازی اورجینال

نوع تیراندازی در تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار متفاوت است، پس باید درهنگام خرید موردتوجه قرارگیرد. نوع تیراندازی این تفنگ ها شامل مواردی نظیر راکتی،بادی،آبپاش و… می‌شود. انتخاب نوع تیراندازی این تفنگ را نیز می‌توانید بسته به سلیقه خود و کودکتان انتخاب کنید.

نحوه استفاده

نوع کارکرد تفنگ‌های موجود در بازار بسیارساده است و نیازبه آموزش خاصی ندارد. یعنی کودکتان می‌تواند با قراردادن تیر داخل خشاب به راحتی شلیک کند. البته برخی از نمونه‌های الکتریکی موجود در بازار که نیاز به باتری دارند، مراحل آماده‌سازی بیشتری خواهندداشت که باید درهنگام خرید از فروشنده بپرسید.

امکانات جانبی

بعضی از بهترین تفنگ اسباب‌ بازی موجود در بازار به صورت پک به فروش می‌رسند. یعنی می‌توانید با خرید تفنگ اسباب‌ بازی موارد نظیر جلیقه ضدگلوله، نارنجک،خشاب اضافی،بیسیم، دستبند و…. را نیز خریداری کنید. امکانات جانبی از مهم‌ترین مواردی است که روی قیمت محصول اثرگذاراست به همین دلیل نیز باید درهنگام خرید موردتوجه قرارگیرد.

برای خرید بهترین تفنگ اسباب‌ بازی باید نکات زیادی را درنظرداشته باشید تا مناسبترین گزینه را برای کودکتان انتخاب کنید. اگر بدنبال یک کفش عالی برای کودک دلبندتان هستید پیشنهاد می شود مقاله بهترین کفش بچگانه را مطالعه فرمایید.

هشدار خرید کفش تقلبی  در لیست زیر می توانید انواع تفنگ بازی را مشاهده فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا