پوشاک مردانه و زنانه

خرید بهترین زنجیر طلا ضخیم و نازک موجود در بازار با قیمت مناسب

زنجیر طلا یکی از انواع جواهراتی است که از گذشته تاکنون محبوبیت بسیار زیادی داشته است و هیچگاه نیز از مد نمی رود. از این رو نیز اگر به دنبال خرید جواهراتی هستید که بتوانید در تمامی موقعیت ها از آن استفاده کنید، بدون اینکه از مد برود ، می توانید انواع زنجیر طلا را انتخاب کنید. برای خرید بهترین زنجیر طلا باید اطلاعات کافی درباره این محصول داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را رقم بزنید.

معرفی انواع مدل زنجیر طلا

بهترین زنجیر طلا ست

زنجیر طلا بر اساس نوع بافتی که دارند و نحوه اتصال زنجیرها به مدل های متفاوتی تقسیم بندی می شوند که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

زنجیر کابلی

طراحی این زنجیر به صورت کلاسیک است و جز ساده ترین مدل زنجیرهای موجود در بازار محسوب می شود. طراحی ظاهری این زنجیر به صورتی است که بیضی های به کار رفته در آن کاملا یکسان و یکنواخت است و از یک الگوی ثابت پیروی می کند. شما میتوانید این مدل از زنجیر را با ضخامت های متفاوتی در بازار خریداری کنید. اگر به دنبال خرید زنجیر طلا مردانه هستید مدل های کابلی انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.

زنجیر فیگارو

از سبک زنجیرهای فانتزی می توان به مدل های فیگارو اشاره کرد. الگوی طراحی این زنجیر به صورتی است که پس از اتصال چند زنجیر کوتاه یک حلقه بلند در میان آنها می آید. از این زنجیر در ساخت اکسسوری های مختلف مانند دستبند و گردنبد نیز استفاده می شود.

زنجیر طنابی

طراحی این زنجیر به صورت کاملا پیچیده است و همانطور که از نام آن پیداست به یک طناب شباهت دارد. شما می توانید از این زنجیر با آویز و یا بدون آویز نیز استفاده کنید.

زنجیر اسپیگا

طراحی این زنجیر نیز بسیار ظریف است و از حلقه های بیضی شکل ساخته شده است از این رو نیز ساختار بسیار نرمی پیدا کرده است. این زنجیر بسیار ظریف است از این رو نیز اگر به دنبال انتخاب بهترین زنجیر طلا زنانه هستید این مدل انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

زنجیر سنگاپوری

از ظریف ترین زنجیرهای موجود در بازار می توان به مدل های سنگاپوری اشاره کرد که به دلیل دوام بالایی که دارند، همواره مورد توجه بوده اند. سبک این زنجیرها به صورت کلاسیک و به صورت درهم تنیده ساخته شده است.

زنجیر توپی

طراحی زنجیرهای توپی به صورتی است که در ساختار آن از گوی های کروی شکل استفاده شده است. از محبوب ترین زنجیرها بین آقایان می توان به مدل های توپی اشاره کرد.

زنجیر باکس

طراحی زنجیر باکس به صورت دانه های مربعی شکل است که هم می توانید با آویز و هم بدون آویز از آن استفاده کنید. در صورت پاره شدن این زنجیر به راحتی می توانید با عوض کردن حلقه داخلی آن را به کلی تعمیر کنید.

زنجیر ماری

این مدل از زنجیر دارای حلقه های بسیار کوچکی است که به هم بسیار نزدیک هستند از این رو نیز به یک مار شباهت دارند. انعطاف پذیری این زنجیر بسیار بالاست از این رو نیز می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید بدون اینکه شما را در حین استفاده اذیت کند.

مشاهده پرفروشترین زنجیر طلا در دیجیکالا

زنجیر کارتیر

از مشهورترین و معروفترین زنجیرهایی که می توانید در بازار به وفور مشاهده کنید. این زنجیر را می توانید در قطرهای متنوعی انتخاب و خریداری کنید. در بسیاری از مواردی از این مدل زنجیر با عنوان زنجیر کورب نیز یاد می شود. شما می توانید بسته به مواردی که در بخش بالا به آن اشاره کرد برای خرید بهترین زنجیر طلا اقدام کنید.

راهنمای خرید بهترین زنجیر طلا

بهترین زنجیر طلا دخترانه

برای اینکه بتوانید بهترین زنجیر طلا را خریداری کنید باید بتوانید اطلاعات لازم را برای خرید این محصول داشته باشید از جمله :

استحکام زنجیر

از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید بهترین زنجیر طلا در نظر بگیرید ، استحکام آن است. در بین انواع زنجیرهایی که در بخش قبلی بیان کردیم مدل های مارینر ،فیگارو و مواردی نظیر این استحکام بالایی دارند. طراحی دانه های این زنجیر به صورتی است که جداگانه لحیم شده اند. البته که در عین ضخامت بالا انعطاف پذیری بسیارخوبی نیز دارند. به دلیل انعطاف پذیری بالایی که این زنجیر دارند ،در برابر شکستگی مقاومت خوبی دارند. حتی در برخی از موارد که یکی از حلقه ها نیز دچار آسیب شود ، می توانید به راحتی آن را تعویض کنید.

انتخاب نوع قفل زنجیر

گولد چین

برای خرید بهترین زنجیر طلا باید نوع قفل به کار رفته در آن را نیز به خوبی در نظر بگیرید. قفل زنجیر به کار رفته در این زنجیرها در مدل های متنوعی ساخته می شوند که استحکام آنها با هم متفاوت است ازاین رو نیز می توانید به صورت دلخواه هر یک از این قفل ها را انتخاب کنید.

قفل چنگکی: طراحی این قفل به صورتی است که کارکردن با آن بسیار راحت است و البته که شاید خیلی ایمنی نداشته باشند.

قفل حلقه ای فنری: این قفل نیز از مدل های مطمئنی است که در بازار وجود دارد که البته برای بستن آن شاید به کسی نیاز پیدا کنید.

قفل مغناطیسی : طراحی این نوع قفل به صورتی است که در دو انتهای آن دو قطعه قرار می گیرد و در این قطعه ها مگنت هایی وجود دارد که به راحتی با کمک آنها می توانید قفل را باز و یا بسته کنید.

قفل جعبه ای : قفل جعبه ای دارایی دو بخش تیغه و شیار است که برای بستن ، همین تیغه داخل شیار قرار می گیرد. دقت داشته باشید که این قفل با کمک دکمه ای که در داخل آن تعبیه شده است به راحتی باز می شود.

قفل پیچی:طراحی این قفل مانند یک پیچ است که به راحتی با پیچاندن بسته می شود. البته لازم است این قفل ایمنی زیادی ندارد و احتمال هرز شدن آن زیاد است.

انتخاب طول مناسب برای زنجیر

بهترین زنجیر طلا زنانه

برای انتخاب طول مناسب برای زنجیر باید به دنبال گزینه هایی باشید که نه کوتاه باشند نه بلند. در واقع نه کوتاه بودن آن باعث اذیت شدن شما شود و نه بلند بودن آن برایتان دست و پاگیر شود. لازم است بدانید که زنجیرهای بلندتر بیشتر برای مهمانی استفاده می شود.

مشاهده محبوبترین زنجیرهای طلا در دیجیکالا

بررسی ضخامت زنجیر

برای خرید بهترین زنجیر طلا باید ضخامت این زنجیر را نیز به خوبی در نظر بگیرید. ضخامت زنجیر با کاربرد آن رابطه مستقیمی دارد. برای مثال اگر این زنجیر دارای آویزی است باید از اینکه زنجیر می تواند به خوبی ضخامت آویز را تحمل کند ، اطمینان یابید. اگر موهایتان بلند است به هیچ عنوان نباید زنجیرهای نازک را انتخاب کنید که در موهایتان گیرمی کند و شما را اذیت خواهد کرد. با بررسی مواردی که بیان شد می توانید بهترین زنجیر طلا مردانه و زنانه یا دخترانه را خریداری کرده و در بهترین موقعیت استفاده کنید.

در کنار زنجیر طلا به دنبال یک انگشتر طلا با کیفیت هستید ، پیشنهاد می شود مقاله بهترین انگشتر طلا را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا