آگهی
تجهیزات خانه

خرید بهترین سبد حصیری بزرگ و کوچک با قیمت مناسب

یکی از صنایع دستی پر کاربرد که می‌توانید در دکوراسیون منزل و آشپزخانه نیز استفاده کنید ، سبدهای حصیری هستند. این سبدهای حصیری در عین دکوراتیوبودن بسیار کاربردی هستند و شما می‌توانید در زندگی روزمره از آن استفاده کنید. امروزه در بیشتر شهرهای ایران این نوع سبد ساخته می‌شود که بسته به آب و هوای هر شهر مواد مورد استفاده در آن متفاوت خواهد بود. اگر قصد خرید بهترین سبد حصیری را دارید ، در ادامه همراه ما باشید تا یک خرید ایده آل داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین سبد حصیری

بهترین سبد حصیری استوانه ای

امروزه از سبدهای خریدی برای اهداف متفاوتی استفاده می‌شود، از سبد پیک نیک گرفته تا سبد نگهداری نوزاد می‌توانید از این محصول استفاده کنید. از این رو داشتن یک خرید به صرفه نیاز است اطلاعات کافی درباره خرید این محصول کسب کنید تا بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید.

ابعاد و اندازه درست

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای خرید بهترین سبد حصیری در نظر داشته باشید ، ابعاد و اندازه این محصول می‌باشد. سبدهای حصیری دارای مدل های متفاوتی هستند که شما می‌توانید بسته به نیازخودتان هر یک از آنها را خریداری کنید. برای انتخاب اندازه مناسب بهتر است در نظر بگیرید که این سبد را برای چه هدفی خریداری می‌کنید. برای مثال اندازه سبد حصیری که برای نگهداری قاشق و چنگال خریداری می‌کنید با سبدهایی که می‌خواهید وسایل بزرگتری را در آن قرار دهید ، متفاوت است.

سبد حصیری دسته دار یا بدون دسته

زمانی که هدف خود را برای خرید این سبدها مشخص کردید، باید از بین مدل های دسته دار و بدون دسته انتخاب داشته باشید. مسلم است که مدل های دسته دار حمل راحت تری دارند از این رو نیز می‌توانید به راحتی آن را حمل کنید. البته اگر می خواهید سبد حصیری را برای نگهداری لباس های خود خریداری کنید، دسته دار و یا بدون دسته بودن آن اهمیت چندانی ندارد. با این وجود بهتر است سبد های حصیری دسته دار بخرید تا در جابه جایی آن مشکل نداشته باشید.

انسجام بافت سبد

سبدهای حصیری با دست بافته می‌شوند از این رو باید هنگام خرید انسجام بافت هر ردیف را در نظر بگیرید. این انسجام بالای محصول سبب می‌شود تا هر ردیف در حصیر به راحتی از هم جدا نشوند و همچنان کیفیت اولیه خود را حفظ کنند. به صورت کلی می‌توانید کیفیت این سبد را براساس فاصله بین ردیف های آن تخمین بزنید. هرچه فاصله بین این ردیف ها کمتر باشد، مسلما نور کمتری وارد این سبدها می‌شود و عمر و دوام آن نیز بیشتر می‌شود.

سبد حصیری درب دار یا بدون درب

بهترین سبد حصیری درب دار

شما می‌توانید هنگام خرید بهترین سبد حصیری مدل های درب دار و یا بدون درب آن را انتخاب کنید. انتخاب هر یک از این سبدها بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر می‌خواهید از آن به عنوان یک آیتم دکوراتیو استفاده کنید، وجود درب در آن اهمیت زیادی ندارد. در مقابل اگر می‌خواهید برای نگهداری سبزی و یا میوه از آن استفاده کنید، بهتراست مدل های درب دار را انتخاب کنید.

قیمت سبد حصیری

قیمت این سبدها بسته به تراکم و اندازه آنها متفاوت است. البته نگران نباشید قیمت سبدهای حصیری بسیار مناسب است و شما می‌توانید با در نظر گرفتن هزینه معقول آنها را خریداری کنید.

روش های نگهداری سبد حصیری

برای اینکه بتوانید برای طولانی مدت از این سبدها استفاده کنید، باید درباره روش نگهداری درست آنها نیز در هنگام خرید سبد حصیری بپرسید. سبدها را دور از نورخورشید نگهداری کنید. اگر به دنبال خرید بهترین سبد حصیری هستید، باید بدانید که به هیچ عنوان نباید این سبدها را در معرض نور مستقیم خورشید و یا هر منبع گرمای دیگری قراردهید.  قرار دادن این سبدها در کنار گرمای زیاد سبب خشک شدن بیش ازاندازه الیاف آن می‌شود، از این رو نیز این سبد شکننده خواهد شد و مقاومت خود را از دست خواهد داد.

پرفروشترین سبد حصیری با قیمت ببین

سبدهای حصیری را دور از چربی نگه دارید

بهترین سبد حصیری بزرگ

برای نگهداری سبدهای حصیری آنها را دور از هر گونه چربی نگه دارید. اطراف اجاق گاز یکی از همین مکان ها است که چربی بسیار زیادی دارد از این رو نیز به هیچ عنوان نباید سبدها را در این مکان قراردهید. چربی های حاصل از آشپزی می‌تواند بافت سبدها را به کلی از بین ببرد.

از هر سبد برای استفاده مخصوصش استفاده کنید

هرکدام از سبدها را برای یک استفاده خاص خریداری کنید. برای مثال شما می‌توانید از برخی از این سبدها برای نگهداری مواد غذایی و از برخی دیگر برای نگهداری شوینده ها استفاده کنید. دقت داشته باشید به هیچ عنوان بعدها نباید این سبدها را به جای یکدیگر استفاده کنید زیرا همین کار به ظاهر بی اهمیت می‌تواند سلامتی شما را به خطر اندازد.

برای بلندکردن سبد حصیری دقت کنید

ویکر بسکت

سبدهای حصیری با دست بافته می‌شوند از این رو نیز الیاف بسیارحساسی دارند. به همین دلیل برای بلند کردن آن نیز باید دقت بسیار زیادی به خرج دهید. برای مثال به هیچ عنوان نباید آنها از لبه بگیرید و بلند کنید. اینکار خود می‌تواند به الیاف سبد آسیب واردکند. هنگام بلندکردن این سبد باید دقت کنید که دست هایتان عاری از هرگونه چربی و یا کرم باشد. همین روغن های موجود در دست شما می‌تواند در طولانی مدت لکه هایی را روی سبد ایجاد کند.

سبدهای حصیری را تمیز کنید

برای تمیز کردن سبد می‌توانید از یک برس نرم و خشک استفاده کنید. دقت داشته باشید تنها خرید بهترین سبد حصیری اهمیت ندارد ، بلکه باید بتوانید به خوبی روش های نگهداری از آن را نیز یاد بگیرید. البته برای اینکار می‌توانید از جاروبرقی نیز استفاده کنید، بدین صورت که سری های مخصوص جاروبرقی را به آن متصل کرده و به راحتی گرد و غبار این سبد را بگیرید.

محبوبترین سبد حصیری تو دیجی کالا ببین

برای تمیز کردن سبد به هیچ عنوان آن را زیر آب نگیرید. اینکار می‌تواند الیاف سبد را به کلی خراب کند و رنگ اولیه آن را نیز از بین خواهد برد. برای اینکه بتوانید از این نوع سبدها سالیان سال استفاده کنید، حتما باید روش های مراقبتی از آن را به خوبی یاد بگیرید. با به کاربردن همین روش های ساده می‌توانید نهایت استفاده را از سبد حصیری داشته باشید.

اگر در حال تکمیل جهیزیه خود هستید ، پیشنهاد می شود مقاله جاروبرقی رباتیک شیائومی را مطالعه فرمایید.

هشدار خرید کفش تقلبی  در لیست زیر می توانید انواع سبد حصیری را مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا