پوشاک مردانه و زنانه

خرید بهترین لباس شنا زنانه (سال) با قیمت مناسب

با رسیدن فصل‌های گرم سال بازار رفتن به استخر گرم‌تر می‌شود، به همین دلیل نیز اغلب خانم‌ها به دنبال خرید لباس شنا یا به عبارتی مایو هستند. لباس شنای زنانه تنوع بسیار زیادی در بازار دارد و همین موضوع نیز ممکن است انتخاب را برای شما سخت کند. دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید جذابیت خود را در حین شناکردن هم حفظ کنید، لازم است نکات زیادی را برای خرید بهترین لباس شنا زنانه مد نظر داشته باشید ، در ادامه مطلب با آی آر تن همراه باشید.

معرفی انواع لباس شنا زنانه

بهترین لباس شنا زنانه پوشیده و اسلامی

برای اینکه بتوانید سریعتر به یک انتخاب درست برسید ، بهتراست در ابتدا انواع لباس شنا زنانه را به خوبی بشناسید. در ادامه شما را با انواع این پوشش آشنا می‌کنیم. لازم به ذکر است عکس های زیر به بخش توضیحات مرتبط نمی باشد.

مایو سنتی : این لباس شنا از معمول‌ترین لباس‌های موجود در بازار است که به صورت یک تیکه دوخت شده‌است. در بخش بالایی این لباس دوبند وجوددارد که می‌تواند به صورت پهن و یا نازک باشد.

مایو ریسربک : این نوع مایو درواقع مانند پوشش شناگران المپیک است و بندهای آن در بخش پشتی لباس به هم می‌رسند. طراحی این لباس به صورتی است که بخش بازوهای آن باز است ، این موضوع شناکردن را برای فرد راحت تر می‌کند.

بهترین لباس شنا زنانه مایو ریسر بک

مایو باندو : این نوع مایو می‌تواند به صورت یک ‌تیکه و یا دو تیکه به فروش برسد.طراحی آن نیز به صورتی است که روی سرشانه‌های آن هیچ بندی وجودندارد و بندهای آن روی سینه به صورت جداگانه محکم می‌شوند.

لباس دو تیکه

مونوکینی : این نوع مایو نیز به صورت یک ‌تیکه عرضه می‌شود و قسمت پایین تنه آن بخش بیکینی را دارد و اما این قسمت در پهلوها وجودندارد. درنهایت نیز بالاتنه و پایین تنه با کمک یک نوار باریک به هم متصل هستند.

پیراهن شنا : این نوع مایو نیز جز مایو اسلامی زنانه به شمار می‌رود که به صورت یک تیکه است و دامن دارد. این نوع پیراهن شنا به خوبی تمامی بخش‌های بدن را می‌پوشاند به همین دلیل نیز به عنوان مایو اسلامی از آن یاد می‌شود.

بهترین لباس شنا زنانه مایو اسلامی

بیکینی کلاسیک : این لباس شنا زنانه از دو بخش سوتین و شورت تشکیل می‌شود که بخش پایین تنه آن پوشش تقریبا کاملی دارد. بندهای این بیکینی از روی شانه‌ها عبور می‌کند و درنهایت نیز در بخش پشتی به نوار عرضی سوتین متصل می‌شود.

مشاهده پرفروشترین لباس شنا زنانه در دیجیکالا

استرینگ : استرینگ یکی از دیگر انواع بهترین لباس شنا زنانه است که پوشش چندانی را ندارد.بخش بالایی این نوع بیکینی شامل دوتیکه پارچه مثلثی است که به وسیله بندهای نازکی به هم وصل می‌شوند. در پایین تنه بیکنی نیز دو تیکه پارچه مثلثی به هم متصل شده‌اند.

مایو ورزشی : این نوع لباس شنا درواقع یک نوع نیم تنه ورزشی است که به دلیل یکپارچه بودن آن انتخاب خوبی برای انجام فعالیت‌های ورزشی است.

راهنمای خرید لباس شنا

بهترین لباس شنا زنانه مایو

برای خانم‌ها انتخاب مایو مناسب بعد از تصمیم‌گیری برای رفتن به استخر اهمیت بسیارزیادی دارد. زیرا استخر یکی از مکان‌هایی است که فرم اندامی آن‌ها به صورت کامل نمایان می‌شود به همین دلیل نیز در انتخاب بهترین لباس شنا زنانه وسواس زیادی به خرج می‌دهند. درادامه به بررسی نکاتی می‌پردازیم که باتوجه به آن‌ها می‌توانید انتخاب خوبی را دراین زمینه داشته باشید.

فرم بدنی خود را بررسی کنید

از اولین نکاتی که لازم است برای خرید بهترین لباس شنا زنانه درنظرداشته باشید، بررسی فرم بدنی شماست. دقت کنید مایو یک لباس شب نیست که برای خرید آن زیبایی اولین ملاک انتخاب باشد، برای خرید لباس شنا باید راحتی را جز اولین‌ها قراردهید.
برای اینکه بتوانید انتخاب درستی را دراین زمینه داشته باشید، ابتدا فرم بدنی خود را بررسی کنید. برای مثال اگر انحنای کمر دارید بهتراست به دنبال مایوهای یک تیکه و تک رنگ باشید. بدن شما به اندازه کافی انحنا دارد، پس بهتراست با خرید مایو تک رنگ آن را زیباتر از قبل نشان دهید.

به دنبال خرید لباس راحتی نباشید

همانطور که قبلا اشاره‌کردیم، به هیچ عنوان نباید به دنبال خرید لباس راحتی باشید مایوها آنقدرها که تصور می‌کنید هم راحت نیستند. بسیاری از خانم‌ها به دلیل داشتن اندام نامتعادلی که دارند به سراغ مایوهایی می‌روند که تمامی بخش‌های بدن آنها را می‌پوشاند. این موضوع بزرگترین اشتباه در هنگام خرید بهترین لباس شنا زنانه است زیرا هنگام شناکردن می‌تواند دست و پا گیر شود.

طرح مناسبی را انتخاب کنید

اگر بین خرید نمونه‌های طرح‌دار و یا ساده لباس شنا دودل هستید، باید بگوییم دراین باره نیز لازم است به فرم بدنی خود نگاهی بیندازید. بدین ترتیب اگر پایین تنه بزرگتری دارید، بهتراست به دنبال خرید مایوهایی باشید که در بخش بالاتنه خود طرح‌های بیشتری دارند. بدین ترتیب بیشتر نگاه‌ها به بالاتنه جلب می‌شود و بخش‌های چاقتر بدن خود را نشان نمی‌دهند.

به رنگ پوست خود توجه کنید

تنوع رنگی بهترین لباس شنا زنانه موجود در بازار بسیارزیاد است همین موضوع نیز ممکن است انتخاب را برای شما سخت ترکند. پیشنهاد ما به شما این است از تضاد رنگی کمک بگیرید یعنی اگر پوست روشنی دارید به دنبال خرید لباس شنا با رنگ‌های تیره‌تر باشید و عکس این قضیه نیز صادق است.

به جنس پارچه لباس شنا توجه کنید

پارچه‌هایی که برای دوخت لباس شنا استفاده می‌شود، معمولا دارای خاصیت کشسانی هستند. بهترین پارچه‌هایی که برای دوخت لباس شنا از آن استفاده می‌شود، شامل لایکرا ، نایلون و اسپندکس می‌شوند. دقت کنید هنگام خرید بهترین لباس شنا زنانه حتما پارچه آن را لمس کنید، هرچه پارچه به کار رفته ضخیم تر باشد میزان دوام آن نیز بیشتر خواهدبود.

به دلیل اینکه آب داخل استخر حاوی کلر است برخی از مایوها نیز از جنس پلی استر دوخته می‌شوند که از بدن شما دربرابر این مواد نگهداری می‌کند. دقت داشته باشید بهتراست برای خرید لباس شنا بودجه لازم را بگذارید، زیرا می‌توانید سالیان سال از آن به خوبی استفاده کنید.

اجزای مایو قابلیت تنظیم داشته باشد

یکی دیگر از مواردی که باید برای خرید بهترین لباس شنا زنانه درنظرداشته باشید، قابلیت تنظیم اجزای مایو است. دقت کنید تمامی بندهای موجود در یک لباس شنا باید قابلیت تنظیم داشته باشند. همه ما که اندام استانداردی نداریم درصورت قابلیت تنظیم بودن این بندها می‌توانید به راحتی آن‌ها را اندازه کنید. در بخش سوتین یک مایو نیز بهتراست نمونه‌هایی را انتخاب کنید که پدهای داخل ثابت نبوده و قابلیت تعویض داشته باشند.

مشاهده مایو های زنانه در دیجی کالا

دراین مطلب نکات لازم را درباره خرید بهترین لباس شنا زنانه موردبررسی قراردادیم. اگر می‌خواهید برای خرید یک مایو مناسب اقدام کنید ، پیشنهاد ما این است که از یک برند داخلی و خارجی (مثل لباس شنای زنانه برند اسپیدو) با کیفیت خرید کنید ، که کیفیت بسیار بالایی دارند و بیشترن حس راحتی را به شما القا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا