10 مارک مانتو ایرانی [معروف و شیک] برای خانم های خاص - آی آر تن

۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

 • 3 آبان 1399
 • 0 نظر
 • mohammad

مانتو یکی از پر فروش ترین پوشاک زنانه ای است که در ایران به فروش میرسد و به خاطر همین بازار داغ ، فروشندگان انواع مختلف مانتو از جمله مانتو دانشجویی ، اسپرت ، تابستانی و هزارن مدل دیگر را می فروشند. در این مقاله سعی کردیم به بررسی انواع مارک معروف مانتو بپردازیم ، همچنین در انتها جدیدترین مدل های سال مانتو را از هر برند به شما معرفی کنیم.

در مورد مانتو زنانه خوشبختانه آنقدر برندهای باکیفیت داخل کشور داریم که تعداد آنها بیش از مواردی که در زیر معرفی می شود.

۱ – مانتو ولیعصر

مارک مانتو ولیعصر

پوشاک زنانه مارک مانتو ولیعصر با سابقه طولانی علاوه بر فروش های وسیع خود در تهران که با استقبال خوب مردم رو به رو بوده است ، در دیگر شهرها اقدام به فروش محصولات خود کرده است. بیشتر تمرکز این شرکت بر روی شلوار و مانتو زنانه می باشد.

جدیدترین مدل مانتو ولیعصر با قیمت روز ببین

۲ – مانتو مارک کلوتو

کلوتو مارک معروف مانتو

غزال بهمني متولد اسفند ١٣٥٨ تحصيلات دانشگاهي خود را در محضر اساتيد گرانقدري مانند استاد منوچهر معتبر و رنگ شناسي در محضر استاد آقاي رويين پاكزاد و بابك اطميناني گذراند و كاملا به رنگشناسي مسلط شد و نمايشگاههاي نقاشي متعدد گروهي و انفرادي برگزار نمود . ایشان بعد از نمايشگاههايی در آنكارا شروع به تحصيل آكادميك طراحي لباس و همچنين كارگاهي و عملي آن كرده و به عنوان طراح لباس درحدود ١٢ سال به صورت مداوم طراحي و اجراي پوشش بانوان و نوجوانان را به مرحله موفقي رسانده است.

ايشان براي يكي از معتبر ترين برندهاي پارچه (نامي) طراحي پارچه انجام داده و در متراژ بسيار توليد شد. ایشان بعد از همكاري منظم با بنياد مد و لباس بيشتر از ٣٦٠ طرح را به ثبت رساندند كه هر فصل يا نيم فصل بيش از ٢٠ طرح اجرا كرده و تمامي طرح ها به ثبت رسيده و تعداد قابل توجهي موفق به دريافت مالكيت معنوي شده اند.

خاص ترین مدل مانتو کلوتو + قیمت

۳ – مانتو زنانه مارک هانن

مانتو زنانه مارک هانن

درباره فروشگاه اینترنتی هانن : هانن یک برند ایرانی ارائه کننده پوشاکی با طراحی الهام بخش و کیفیت بی نظیر پارچه و دوخت است .که همواره سعی بر آن داشته که رضایت شما مشتریان عزیز را سر لوحه کار خود قرار دهد .

این برند در دی ماه سال ۱۳۹۶ کار خود را با با طراحی پوشاک زنانه در تهران آغاز کرد و خدمات خود را از بدو شروع به تمامی استان های ایران عرضه نموده و در آینده ای نزدیک به خارج از کشور نیر عرضه خواهد کرد .تولید کنندگان این برند در هر فصل با توجه به جدید ترین مدها و برگزاری Focus Group های مختلف نتایج بدست آمده را تجزیه و تحلیل می کنند تا بتواند پوشاکی مناسب و زیبا را برای هر فصل شما طراحی کند.

ویژگی اصلی هانن اختصاصی بودن آن در طراحی پارچه و لباس است و تولید لباس مردانه و کودک و اکسسوری های مورد نیاز شما مشتریان عزیز را نیز در دستور کار خود قرار داده است . همه طراحی ها در هانن انحصاری است , که می تواند نشان از یک نتیجه کاملا اختصاصی و منحصر بفرد برای خریدار باشد.

شیک ترین مانتو های هانن ببین

۴ –  مانتو زنانه ایرانی برند مل اند موژ

برند مل اند موژ

شرکت تنش کوبان ارگ با نشان تجاری مل اند موژ برندی ایرانی با بیش از یک دهه فعالیت است که با هدف ارایه پوشاک با کیفیت و قیمت مناسب به تمامی اقشار کشور در حال فعالیت است. این مجموعه با شعار “سادگی زیباست” در حال حاضر با استفاده از تجربه جمعی از مدیران با تجربه و طراحان زبده به سرعت در حال پیشرفت در تمامی ابعاد است.

در تمامی بخش‌های مل اند موژ توجه اساسی به اتفاقات روز در حوزه مد و پوشاک مد نظر قرار دارد. طراحی تولیدات این شرکت براساس استانداردهای روز بزرگان این حوزه صورت می‌گیرد و مواد اولیه مورد استفاده در این تولیدات از بهترین نمونه‌های موجود در بازار دست‌چین و انتخاب می‌شوند. مجموعه مل اند موژ از ابتدای شروع به فعالیت سعی در ارایه طیف گوناگون محصولات با بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن متدهای روزهای دنیا در بخش طراحی، انتخاب متریال و تولید داشته است.

در حال حاضر انواع پوشاک روزمره و ورزشی مردانه و زنانه ، مانتو در کنار مدل‌های مختلف کفش‌ کلاسیک و ورزشی در سبد محصولات مل اند موژ قرار دارند.

مشاهده دقیق‌تر مانتو های مل اند موژ اصلی

۵ – مانتو مارک زیبو

مانتو مارک زیبو

از ســال ۱۳۶۷ ،خانــوادهی کازرونیــان فعالیــت خــود را در زمینــه ی طراحـی و تولیـد پوشـاک زنانـه بـا راهانـدازی کارگاه تولیـدی کازرونیان آغـاز نمـود. در طــی ایــن ســالها کارگاه تولیــدی کازرونیــان بــا بســط دادن بــه فعالیتهـای خـود، گام مهمـی در مسـیر فـروش و توزیـع بـه سراسـر کشـور برداشـت. خانـواده ی کازرونیـان بـا همیـاری اعضـای خانـواده اقـدام به گسـترش کارگاه و خـط تولیـد نمـود و بـه کاالهـای خـود، تنوع بخشـید.

بـا تأسـیس شـرکت ویسـتاپوش پـارس در سـال ۱۳۹۴ ،کارگاه کازرونیان جهـش بزرگـی بـه سـمت هـداف خـود برداشـت کـه منجـر بـه تولـد برنـدی بـه نـام زیبـو شـد. چشم انداز زیبو تبدیــل شــدن بــه یکــی از موثرتریــن تولیدکننــدگان و ارائــه کننــدگان ســبک پوشــاک بــرای زنــان مــدرن ایرانــی در سراســرجهان است. ارائــه ســبک خــاص پوشــش در زنــان بــرای زندگــی مــدرن امــروزی کـه زیبـا هسـتند و یـا تمایـل بـه زیباتـر شـدن دارنـد.

بـا توجـه بـه جایـگاه جدیـد زنـان در خانـواده و اجتمـاع و پوشـاک زیبـا بـرای زن امــروزی ایرانــی در نتیجه ما شیک پوشی، شادی و زیبایی را همراه اصالت ایرانی به
شما هدیه می دهیم.

مشاهده بهترین مانتو های زیبو + قیمت روز

۶ – مانتو زنانه مارک هالیدی (تعطیلات)

مارک معروف مانتو هالیدی

گروه توليدي هاليدي در سال ۱۳۷۴ با هدف توليد و پخش پوشاک زنانه و تين ايجر توسط آقاي مهرداد افراز تاسيس گرديد. اين مجموعه با ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود در سبک طراحي و حساسيت‌هاي خاص در توليد انواع تريکو توانسته است جايگاه ويژه و شناخته شده‌اي را در بازار ايران بدست آورده و معناي معادل کيفيت، دوام و مرغوبيت را ايفا نمايد.

طراحي‌هاي مدرن و نوآوري‌هاي خلاقانه در توليدات جديد و همچنين توازن ميان سبک اسپرت و مدرن امروزي از دستاوردهاي اين شرکت طي ساليان گذشته بوده است که همواره سبب ضريب نفوذ بيشتر در ميان خريداران اين برند گرديده است.

از ديگر ويژگي‌هاي منحصر به فرد محصولات هاليدي هماهنگي حداقل ۱۲۰ مدل پوشاک است که در ۱۶ رنگ برتر هر فصل مي‌باشد. دلايل موفقيت اين مجموعه تنها به بخش طراحي و توليد آن محدود نمي‌گردد بلکه حضور افراد تحصيل کرده، کارآمد و با‌ تجربه در بخش‌هاي گوناگون اين مجموعه، بستر مناسب را در جهت پيشبرد اهداف عاليه اين شرکت فراهم مي‌سازد.

جدیدترین مانتو های هالیدی + قیمت

۷ – مانتو زنانه مارک عاطفه نادری

مانتو زنانه مارک عاطفه نادری

عاطفه نادری کارشناس طراحی و چاپ پارچه از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرد او با تولید لباس هایی با سبک و استایلِ مخصوص به خود، با حال و هوایِ نوستالژی و تلاش برای ارائه ی بهترین کیفیت تونسته مخاطب رو به تنپوش ایرانی علاقه‌مند کنه. او در تمام این سالها سعی بر این داشته که نهایت دقت و کیفیت رو به کار بگیره تا محصولی شایسته به بازار ارائه بده .

این مجموعه ابتدا با نام کندیس فعالیت می کرد و پس از مدتی نام خود را به نام طراح و موسس آن (عاطفه نادری) تغییر داد. هم اکنون محصولات این مجموعه در فروشگاه های تن پوش ایرانی و سنتی در سطح کشور عرضه می گردد.

مشاهده دقیق‌تر مانتو مارک عاطفه نادری + قیمت

۸ – مانتو زنانه مارک تَنِ دُرُست

برند تن درست

سادگی و سازگاری با طبیعت ، هدف و مقصود تن درست است .
تن درست نه فقط یک نشانه ، بلکه آرمان و کوشش گروهی است که اوایل دهه هفتاد در حاشیه کوهستانی تهران با دسترسی محدود به رفاه زندگی شهری جوانه زده.
تلاشهای این گروه که بدوا از بازسازی کیفیت نان به عنوان پایه خوراک آغاز شده بود. در بخش های پوشاک ، معماری و محیط زیست ادامه یافته و پیشتاز در تولید و عرضه پوشاک الیاف طبیعی و صنایع دستی کاربردی از سال هشتاد و سه با نام دُرُست تقدیم گردیده است .

جسم و جان ، تن و روان ، بیرون و درون ، همه و همه در نیاز مراقبتی تا پالوده شان بداری ، از گزند پلشتی های زمانه . این را اما کسی به تو هدیه نمی کند جز تو، که در این تیمار داری روح و روان ، باید که در تلاش آن باشی که نیک بیاندیشی و نیک بگویی و نیک به کردار آیی. روح ماشین زده زمانه به هزار ترفند و شعبده، تو را به آنچه می خواند که مصنوع کارخانه هایی است که در کار انهدام درستی زمین اند و در این بازی تو هوشیار تر از آنی که به جادو گرفتار آیی.

مگر نه آنکه مردمان روزگار دور، تنها آنچه را در سازو کار زندگی داشتند که از زمین ریشه گرفته بود؟!…… در آنچه می خوردند و اسباب راحت و خواب و در آنچه به تن می کردند ؟! و مگر به آنکه تا یاد داریم غبطه سلامت روح و جان و عمر طولانی و روزگار خوش آنان بوده است؟! شاید آن به که از دم دست ترین ها آغازش کنیم.تنها آنچه را برگزینیم که تن را درستی بخشد و از زمین بر آمده باشد و بر آسمان جانمان نشیند، که تن درست ، روان درست را از پی است.

مشاهده قیمت روز مانتو های تن درست

۹ – مانتو زنانه مارک جامه پوش آرا

مانتو زنانه مارک جامه پوش آرا

شرکت جامه پوش آرا تولیدکننده پوشاک کژوال و اسپرت مردانه، زنانه، پسرانه و دخترانه می باشد. این شرکت با توجه به نگرش جدید تجارت جهانی به مد، تولید محصولات با سبکی جدید و مد روز را هدف گذاری نموده است. این سبک جدید باعث افزایش خطوط تولید خواهد شد، و تبلیغات و افزایش ارتباطات تجاری با کشورهای همسایه نیز به رشد آن کمک خواهد کرد. و همچنین از طریق استراتژیهای بازاریابی شرکت و تقویت برند متمایز نیز خواهد شد.

۱۰ – مانتو زنانه برند ناوالس

برند ناوالس

ناوالس برندی خاص و مورد اطمینان است که نشات گرفته از دل دریاست و مانند آب دریا روحی زلال و شفاف دارد. این برند در حال حاضر در حال عرضه سبک زندگی شخصی به مخاطبینش است؛ لذا همواره تلاش بر آن داشته تا با مد نظر قرار دادن حساسیت های موجود در زمینه منسوجات محصولاتی را تولید کند که در زمینه زیبایی و مدرن بودن فرهنگ مردمان این مرز و بوم نیز سازگار باشد.
ناوالس در محصولاتش از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می کند. مجموعه عوامل ذکر شده موجب شده تا ناوالس در بازار امروز از جمله پیشتازان باشد و محصولاتش را به طیف وسیعی از مخاطبان و علاقمندان عرضه کند.

پرفروش ترین مانتو های ناوالس ببین

هشدار خرید کفش تقلبی هشدار : مراقب مانتو زنانه تقلبی (فیک) باشید ، زیرا از نظری ظاهری دقیقا مشابه اصلی هستند اما از نظر ساختاری بی کیفیت هستند. ممکن است حتی بعد از خرید هم متوجه این موضوع نشوید. برای جلوگیری از این مورد و برای اینکه خیالتان از این بابت راحت باشد ما لیست زیر را به شما معرفی می کنیم که گارانتی اصالت کالا دارد و در صورت عدم رضایت (تا ۷ روز) مانتو را مرجوع کنید.

لیست محصولات منتخب
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل دنیز کد 65404

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل سناتور کد 64904

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

کاپشن زنانه مانتو ولیعصر مدل تهمینه کد 61922

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  قابل جدا شدن
 • کمربند
  بدون کمربند
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل مرمر کد 65803

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل دلربا کد 60001

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل دلربا کد 60003

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل همتا دو رنگ

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • مورد استفاده
  مجلسی , روزمره
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل ماجده کد 63805

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل گلبرگ کد 48404

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل آماندا کد 68816

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل LBD-HTE-3

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پنبه
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل برانکا

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  لینن
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل SL-BTY-ASW

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل بوکان 01

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , مخمل
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل اِیر

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  لینن
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل FR-FLW

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پنبه
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل POO-12-B

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , حریر , ساتن , گیپور , دانتل
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل SH-PRP-GR-0004

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , الیاف طبیعی , حریر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل BNQ-2

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه کلوتو مدل EM-FLB-360001

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , کرپ , حریر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو بلند زنانه - هانن

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه هانن مدل 3001115-84

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  جیر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه هانن مدل 3001115-99

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  جیر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه هانن مدل 3001105-99

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ساتن
 • فرم
  معمولی
 • قد
  کوتاه
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

سارافون زنانه هانن مدل 3001111-01

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مل اند موژ کد SS1813-6

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مل اند موژ کد SS1804-8

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مل اند موژ کد SS1801-10

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مل اند موژ کد SS1813-10

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه مل اند موژ کد SS1807-1

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه زیبو مدل رافی 2 کد 01607

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه زیبو مدل رافی 2 کد 01607 رنگ زرد

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه هالیدی مدل 859715-black-red

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , پنبه
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  کلاه دار
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه هالیدی مدل 805515-BLUE

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه عاطفه نادری طرح پرنده کد SHC04

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  لینن
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه , زیپ
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه عاطفه نادری طرح پرنده کد SHR03

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  لینن
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه , زیپ
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

رویه زنانه تن درست مدل 101-GREEN

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه تن درست مدل 121-GREEN

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو زنانه ناوالس مدل J-Lbl

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  جین
 • فرم
  آزاد
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۰ مارک مانتو ایرانی معروف و شیک برای خانم های خاص

مانتو نخی میدی زنانه - جامه پوش آرا

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • کفش مخصوص پیاده روی زنانه پوما کد 206007

  کفش مخصوص پیاده روی زنانه پوما کد ۲۰۶۰۰۷

  نمایش ویژگیها
 • کفش دویدن زنانه پوما مدل Hybrid Rocket Runner

  کفش دویدن زنانه پوما مدل Hybrid Rocket Runner

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی زنانه پوما مدل BOW

  کفش پیاده روی زنانه پوما مدل BOW

  نمایش ویژگیها
 • کفش راحتی زنانه پوما مدل Cali

  کفش راحتی زنانه پوما مدل Cali

  نمایش ویژگیها
 • کفش راحتی زنانه پوما مدل Trinomic

  کفش راحتی زنانه پوما مدل Trinomic

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی پوما مدل IGNITE evoKNIT Lo 2

  کفش پیاده روی پوما مدل IGNITE evoKNIT Lo 2

  نمایش ویژگیها
 • کفش مخصوص پیاده روی مردانه پوما مدل Blaze of Glory x Colette

  کفش مخصوص پیاده روی مردانه پوما مدل Blaze of Glory x Colette

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی مردانه پوما مدل TRINOMIC R698 دو رنگ

  کفش پیاده روی مردانه پوما مدل TRINOMIC R698

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی مردانه پوما مدل 8775

  کفش پیاده روی مردانه پوما مدل ۸۷۷۵

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی مردانه پوما مدل LQDCELL OPTIC SHEER

  کفش پیاده روی مردانه پوما مدل LQDCELL OPTIC SHEER

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی مردانه پوما مدل RS -XTOYS

  کفش پیاده روی مردانه پوما مدل RS -XTOYS

  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی مردانه پوما مدل TRINOMIC R698

  کفش پیاده روی مردانه پوما مدل TRINOMIC R698

  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه