آگهی
کامپیوتر

سریع ترین روش حل مشکل زیرنویس در پات پلیر + ویدیو

یکی از مسائلی که بعد از نصب و کار کردن با پات پلیر مواجه می شوید به هم ریختگی زیرنویس (فونت عجیب و ناخوانا) می باشد. در این آموزش کوتاه یاد خواهید گرفت که در سریع ترین زمان ممکن مشکل زیرنویس در پات پلیر را رفع کنید ، پس با ادامه آموزش همراه شوید.

رفع مشکل به هم ریختگی زیرنویس در پات پلیر

۱ – ابتدا نرم افزار پات پلیر را باز کنید (اگر دوست داشتید می توانید فیلم و زیرنویس مورد نظر را اضاف کنید)

مشکل زیرنویس در پات پلیر عکس اول

۲ – در محیط نرم افزار کلیک راست کرده و گزینه Preferences را انتخاب کنید (همچنین می توانید از کلید میانبر F5 استفاده کنید)

مشکل زیرنویس در پات پلیر عکس دوم

۳ – در منو باز شده بر روی گزینه سوم یعنی Subtitle دوبار کلیک کنید تا زیر منوهای آن باز شود سپس بر روی گزینه Font Style کلیک کنید.

مشکل زیرنویس در پات پلیر عکس سوم

۴ – از بخش Charset گزینه arabic را انتخاب کنید سپس apply و در نهایت ok را انتخاب کنید کار تمام است و از این به بعد تمام زیرنویس ها به صورت صحیح نمایش داده می شود.

سالو سابتایتل فونت این پات

نکته : اگر پات پلیر شما دارای زبان فارسی می باشد مطابق عکس بالا پیش بروید و گزینه ها را انتخاب کنید ، همچنین اگر از نرم افزار کی ام پلیر استفاده می کنیم تفاوت زیادی ندارد فقط باید منوی مرتبط با فونت و کاراکتر را پیدا کنید.

در ادامه پیشنهاد می شود که اگر بلد نیستید که چطور نرم افزار آی دی ام (مدیریت دانلود) را نصب کنید حتما مقاله نصب آی دی ام را مطالعه فرمایید تا هم دانشتان در زمینه کامپیوتر بالا رود و هم بتوانید محبوب ترین نرم افزار کامپیوتر که برای دانلود هر چیزی ایده آل است ، را در سیستم خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا