آگهی
کفش ورزشی دخترانه

خرید بهترین کفش دخترانه شیک و راحت با قیمت مناسب

کفش دخترانه شیک در بازار زیاد است اما کفشی که هم راحت باشد و هم شیک محدود است. دلیلش مشخص است تعداد کفش های تقلبی (فیک) دخترانه در بازار بیش از سری اصلی (برند داخلی یا خارجی) می باشد. در نتیجه گول ظاهر کفش ها را نخورید و حتما یک کفش از برندهای معتبر داخلی و خارجی تهیه کنید. شاید در نگاه اول این سری کفش ها گران تر باشد اما راحتی که به پا می دهند بسیار ارزشمند است.

کفش های بی کیفیت در دراز مدت سبب آسیب رساندن به بدن شما می شود. در ادامه ویژگی های یک کفش دخترانه با کیفیت را بررسی می کنیم و در انتها بهترین مدل های این سری را در یک لیست به شما معرفی می کنیم. بد نیست بدانید کفش دخترانه شامل موارد زیر می شود : 

  • کفش اسپرت دخترانه
  • روزمره 
  • مجلسی

ویژگی کفش دخترانه شیک و با کیفیت

کفش دخترانه شیک

رویه و زیره : کیفیت قسمت رویه و زیره بسیار مهم است در برندهای معتبر از بهترین مواد اولیه برای ساخت کفش استفاده می شود. رویه با کیفیت عمر طولانی خواهد داشت.

تنفس پذیری کفش : یکی از ویژگی خوب اکثر کفش‌های معتبر قابلیت گردش هوا می باشد. هوا به صورت آزادانه در کفش چرخش می کند در نتیجه پا خنک می ماند و عرق نمی کند.

ضد لغزش و ضد آب : زیره کفش علاوه بر این که باید در برابر سایش مقاوم باشد ، به گونه‌ای باید ساخته شود که که در محیط‌های لیز یا لغزنده تعادل شما را حفظ کند.

کاهش فشارهای وارده : استفاده از یک لایه میانی مثل ایوا سبب کاهش فشارهای وارده از سطح زمین به پا می شود.

تکنولوژی در ساخت کفش : برندهای معتبر از دو سری فناوری در ساخت کفش استفاده می کنند که باعث راحتی بیشتر پا می شود این دو شامل :

  • فناوری های انحصاری
  • فناوری های که بصورت عمومی در عمده کفش ها وجود دارد

سبکی : این مورد هم بستگی به مواد اولیه ساخت کفش دارد ، برند ها معتبر کفش و کتانی های سبک تولید می کنند.

شستشو و نگهداری آسان : سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که به راحتی مثلا با یک پارچه نمدار تمیز شود همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را داشته باشد (بیشتر کفش های برند این قابلیت را دارند). 

نرمی و راحتی آستر : پوشش داخلی کفش های مارک معمولا از بالشتک و پد تشکیل شده است که راحتی پا را دو چندان می کند. زبانه نیز بهتر است به شکل بالشتک باشد.

کفی قابل تعویض : این مورد اهمیت بالایی ندارد اما اگر کفی قابل تعویض باشد ، می ‌توانید با یک کفی طبی عوض کنید.

برند های موجود در بازار کدام است ؟

تعداد مارک های کفش دخترانه در ایران بیش از ۱۰۰ مورد است که ما در اینجا یک لیست ۳۰ تایی به شما معرفی می کنیم.

  1.  

 هشدار خرید کفش تقلبی  در لیست زیر می توانید انواع کفش ورزشی دخترانه را مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا