آگهی
کفش ورزشی زنانه

خرید بهترین کفش دویدن زنانه ریبوک اصلی با قیمت مناسب

کفش دویدن زنانه ریبوک (تلفظ صحیح ریباک) برای خانم هایی که به صورت حرفه ای و غیر حرفه ای به دویدن می پردازند بسیار ایده آل می باشد. ساختار کتانی و موادی که در آن به کار رفته باعث می شود که بدون کمترین آسیبی مسافت های زیادی را بدوید. از آنجا که برند ریبوک زیر مجموعه آدیداس می‌باشد ، از فناوری ها ، هوش مصنوعی و ربات های این شرکت بهره می گیرد بهترین کفش های دویدن را به بازار عرضه کند.

در ادامه به بررسی ویژگی های کفش دویدن زنانه ریبوک می پردازیم و در انتها بهترین کتانی های زنانه دویدن امسال ریبوک را به شما معرفی می کنیم.

ویژگی کفش دویدن زنانه ریبوک

کفش دویدن زنانه ریبوک

انعطاف پذیری خوب : کفش دویدن باید انعطاف زیادی داشته باشد که برند ریبوک این قانون را خوب رعایت کرده است.

قابلیت گردش هوا در آستر و رویه : پوشش داخلی و رویه کفش های ریبوک به گونه ای است که هوا در آن گردش می کند و پا خنک می ماند.

لایه میانی ضد شوک : در اکثر مدل های برند ریبوک از لایه میانی ضد شوک (EVA) استفاده شده است که هنگام دویدن کمتر خسته می شوید.

کفی الترالایت سه بعدی (۳D Ultralite) : این کفی که در برخی از مدل های سری دویدن تعبیه شده تا حدودی شوک و ضربات سبک وارده به پا را مهار می کند.

راحتی : به لطف فناوری مموری تک (Memory tech) و قرار دادن پد و بالشتک در قسمت داخلی کفش راحتی دو چندان شده است.

رویه و زیره : هم رویه و هم زیره از مواد درجه یک و مقاوم ساخته شده اند.

ارتالایت (Ortholite) : این فناوری که اخیراً اکثر برندهای مطرح از آن استفاده می کنند باعث می شود که با جلوگیری از رشد باکتری ها پایتان بو نگیرد.

[irp]

محافظت از پا : در برخی از مدل ها یکسری لایه محافظتی اضافی در قسمت پنجه قرار میگیرد و از انگشتان پا در برابر ضربات محافظت می کند.

قابلیت شستشو : کتانی های دویدن ریبوک را می توانید هم به صورت دستی و هم در ماشین لباسشویی بشویید (البته نحوه شستن را در گوگل مطالعه کنید).

ضد لغزش : در قسمت زیره کفش از آج ، ناهمواری یا شیار استفاده می شود تا شخص در محیط های صاف و لیز سر نخورد.

سبکی کتانی : وزن کتانی های دویدن ریبوک استاندارد و مناسب می باشد.

هشدار خرید کفش تقلبی در لیست زیر می توانید انواع کفش (راحتی ، پیاده روی و دویدن) ریبوک را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا