آگهی
کفش ورزشی مردانه

خرید بهترین مدل کفش دویدن مردانه نیوبالانس اصلی با قیمت مناسب

سری کتانی دویدن مردانه از برند آمریکایی نیوبالانس برای دو گروه آماتور و حرفه ای بسیار ایده آل است. کفش دویدن مردانه نیوبالانس با استفاده از بهترین فناوری های روز از شما یک دونده حرفه ای می سازد. تولید کفش در اروپا و آمریکا انجام می شود که به صورت مستقیم کمپانی بر محصولات نظارت دارد ، بنابراین هیچ شک و شبه ای در مورد کیفیت این کفش ها باقی نمی ماند.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد فناوری ها بکار رفته در این کتانی ها دارید پیشنهاد می شود مقاله کفش پیاده روی زنانه نیوبالانس مطالعه کنید. در ادامه به بررسی کتانی دویدن مردانه نیوبالانس می پردازیم و در انتها بهترین مدل های موجود در بازار ایران را به شما معرفی می کنیم.

ویژگی کفش دویدن مردانه نیوبالانس

کفش دویدن مردانه نیوبالانس

انعطاف بسیار بالا : کتانی های دویدن نیوبالانس انعطاف بسیار بالایی دارند که باعث راحتی و بهبود عملکرد هنگام دویدن می شود.

استفاده از فناوری : در برخی از مدل های کفش دویدن از فناوری های استفاده شده که بیشترین انرژی از دست رفته دوباره به بدن باز می گردد. این یک مزیت بسیار عالی است که هنگام دویدن سریع خسته نمی شوید.

رویه : استفاده از مواد بسیار سبک و منفذ دار بر روی رویه سبب شده علاوه بر این که کفش به راحتی تنفس کند ، فناوری هایی مثل فانتوم فیت شکل کفش را به فرم طبیعی پا تغییر می دهد.

زیره : زیره علاوه بر اینکه در برابر فشار وارده بسیار مقاوم است ، وجود شیار و ناهمواری در قسمت زیر آن از لیز خوردن شما در محیط های لغزنده و صاف جلوگیری می کند.

زبانه : زبانه بالشتک مانند باعث نرمی و راحتی بیشتر پا میشود.

یقه : با استفاده از یک سری تکنولوژی یقه کفش های دویدن نیوبالانس بگونه ای ساخته شده که بدون هیچ گونه احساس ناراحتی قسمت پشت پا را به شکل طبیعی می پوشاند.

لایه میانی : وظیفه لایه میانی در این سری کتانی جذب بیشترین شوک حاصل از دویدن است.

شستشوی آسان : شما به راحتی می توانید کتانی های خود را در ماشین لباسشویی بشویید.

پد و بالشتک : استفاده از پد و بالشتک در آستر و دیگر قسمتهای داخلی کفش احساس راحتی بی نظیری به شما هنگام دویدن می دهد.

وزن سبک : در کفش های دویدن وزن سبک بسیار مهم است ، کمپانی نیو بالانس با استفاده از تکنولوژی روز و مواد اولیه با کیفیت ، وزن کتانی های خود را به طور چشمگیری کاهش داده است.

زیبایی و تنوع مدل : برند نیو بالانس سعی کرده علاوه بر ساختار مناسب ، بر روی ظاهر کفش توجه ویژه ای داشته باشد.

وب سایت رسمی برند نیوبالانس :

https://www.newbalance.com/men/shoes/running

هشدار خرید کفش تقلبی در لیست زیر می توانید انواع کفش (راحتی ، پیاده روی و دویدن) نیوبالانس را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا