آگهی
کفش ورزشی زنانه

خرید بهترین کفش راحتی زنانه و مردانه مارک و جدید با بررسی

چنانچه دچار پا درد و کمر درد به خاطر پیاده روی یا ایستادن زیاد هستید شما دو راه برای حل این مشکل مشکل دارید : اول اینکه از یک کفش طبی استفاده کنید (که معمولا اسپرت نمی باشد) یا از یک جفت کفش راحتی زنانه مارک استفاده کنید. اگر نمیدانید چه کفش طبی مناسب شماست پیشنهاد می شود مقاله بهترین کفش طبی زنانه مطالعه کنید.

کتانی راحتی زنانه برای پیاده روی های کوتاه ، سرکار رفتن (برخی مدل ها) و انجام فعالیت های خارج از خانه بسیار مناسب است. در  ادامه بیشتر در مورد این سری کتانی صحبت می کنیم و در انتها جدیدترین مدل های سال را به شما معرفی می کنیم.

ویژکی یک جفت کفش راحتی زنانه مارک چیست ؟

کفش راحتی زنانه مارک

راحتی : همانگونه که از نام این سری کفش مشخص است باید بیشترین راحتی را داشته باشد یعنی مادامی که کفش را به پا دارید این حس راحتی با شما باشد.

نرمی : اول از همه اینکه کفش باید انعطاف مناسبی داشته باشد ، همچنین آستر (پوشش داخلی کفش) بهتر است که از پد یا بالشتک همراه با پارچه ساخته شده باشد.

استحکام و دوام زیره : زیره کفش باید در برابر ساییده شدن مقاوم باشد ، همچنین ضد آب و ضد لغزش نیز باشد.

کاهش فشار وارده به بدن : استفاده از تکنولوژی های روز که برندها در کفش‌های خود استفاده می‌کنند موجب می شود که هنگام گام برداشتن بیشترین فشار مهار شود.

طول عمر بالا : چنانچه در ساخت کفش از مواد درجه یک استفاده شود طبیعتا طول عمر بالایی نیز خواهد داشت.

استفاده از لایه میانی : برخی از برندها از یک لایه میانی (بین رویه و زیره) استفاده می کنند که شوک حاصل از گام برداشتن را مهار می کند. این لایه میانی موجب می شود که به پای شما در دراز مدت آسیبی وارد نشود.

محافظت از انگشتان پا : شاید برایتان پیش آمده که موقع پیاده روی قسمت جلو پا با یک سنگ یا یک جسم سخت برخورد کرده و انگشتان پایتان به شدت درد گرفته و تا حدودی ورم کرده است. برای حل این مشکل برخی از برندها در قسمت جلوی پا از چند لایه محافظتی (Toe Box) استفاده می کنند.

وزن مناسب : وزن کفش به مواد اولیه ساخت و نوع ساق کفش بستگی دارد ، اگر قصد دارید کتانی راحتی شما واقعا راحت باشد سبک ترین مدل را انتخاب کنید.

بو نگرفتن پا : چنانچه کفش قابلیت گردش هوا (تنفس) داشته باشد ، پا خنک می ماند و رطوبت جذب نمی کند.

حفظ تعادل : فرم و شکل زیره باید به گونه ای باشد که در مکان های لیز بتوانید تعادل خود را حفظ کنید.

شستشوی آسان : شاید فصد داشته باشید که کفش خود را با رنگ لباس تان ست کنید اما پیشنهاد ما به شما استفاده از از کفش هایی با رنگ تیره است زیرا دیرتر کثیف می شوند. در هر صورت کفشتان هر رنگی که باشد ، بسیار عالی است  اگر بشود بدون تغییر شکل در ماشین لباسشویی شسته شود.

۳۰ برند کتانی راحتی مناسب خانم ها

لازم به ذکر است همه موارد معرفی شده در لیست زیر کیفیت بالایی ندارند و فقط جنبه آگاهی دارد.

هشدار خرید کفش تقلبی  در لیست زیر می توانید انواع کفش وررشی (راحتی ، دویدن و پیاده روی) را مشاهده فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا