لیست قیمت ۳۹ مدل از بهترین کفش فوتسال مردانه ارزان همراه با خرید

 • 24 خرداد 1399
 • 0 نظر
 • mohammad

کفش فوتسال مردانه یا بصورت عامیانه کفش سالن مورد نیاز هر فوتسالیست حرفه ای و غیر حرفه ای می باشد. تفاوتی ندارد قصد شما خرید کفش فوتسال های کپی ، ایرانی یا برند باشد ، ساقدار یا معمولی باشد ، شما برای عملکرد بهترتان در زمین فوتسال باید ایده آل ترین کتانی ورزشی به پا داشته باشید. معمولا کفش های فوتسال برند مثل پوما ، نایک و دیگر برندهای معتبر (مثل کفش فوتسال اسیکس)، استاندارد و بسیار راحتند اما این بدین معنا نیست که کفش های ایرانی بدرد نخور هستند.

در این مقاله از آی آر تن به بررسی تخصصی ، نکات و راهنمایی خرید کفش های فوتسال مردانه پرداخته ایم (البته این مقاله مناسب کفش فوتسال زنانه نیز می باشد).

آناتومی و اجزای تشکیل دهنده کفش فوتسال

قسمت-های-مختلف-کفش-فوتسال

البته تصویر بالا همه اجزای یک کفش ورزشی را نشان نمی دهد یک کتانی فوتسال بیش از ۱۳ قسمت دارد.

 • آی لت
 • زیره
 • رویه
 • لایه میانی
 • آستر (پوشش داخلی کفش)
 • محافظ پنجه
 • بند
 • کفی کفش
 • استوک (عاج یا بطور عامیانه میخ کفش)
 • پاشنه
 • نگهدارنده و محافظ پاشنه
 • پد محافظ قوزک پا
 • لایه پوششی بروی زیره کفش
 • زبانه کفش

ویژگی کفش فوتسال مردانه عالی

چسبندگی : این ویژگی کفش فوتسال را از کفش پیاده روی و دویدن مناسب محیط های باز و بسته ، جدا می کند. در قسمت زیره کفش (پوشش زیره کفش) باید موادی بکار رفته باشد تا حالت چسبندگی بین کفش و زمین ایجاد کند. این ویژگی سبب می شود که ورزشکار موقع دویدن کنترل بهتری در سالن فوتسال داشته باشد و از زمین خوردن ، آسیب دیدن شخص جلوگیری می کند.

پیشنهاد:
لیست قیمت 27 مدل از بهترین کفش کوهنوردی هامتو اصل همراه با خرید

راحتی : همه اجزای کفش مخصوصا آستر و زبانه کفش باید بقدری نرم و راحت باشد که پا را هنگام بازی در سالن اذیت نکند.

رویه : رویه کفش فوتسال باید از مواد منعطف و نرمی باشد که مانع حرکات فوتسالیست نشود.

لایه میانی : لایه میانی کفش های فوتسال برای کاهش وزن بطور معمول بسیار نازک است اگر ضد شوک باشد در دیرتر خسته شدن فرد و آسیب کمتر پا بسیار موثر است.

زیره : زیر کفش همانند رویه باید منعطف باشد و در قسمت زیر معمولا عاج های بلند دارند (برخی برندهای از شیار استفاده می کنند).

جنس : اکثر کفش های سالن یا چرم طبیعی هستند یا مصنوعی بدلیل مقاومت بیشتر ، کفش ها با چرم مصنوعی ساخته می شوند که کفش های برند ممکن است علاوه بر چرم مصنوعی درجه یک ، از مواد دیگر در ساخت کفش های خود استفاده کنند.

سبکی : سبکی کفش به مواد و جنس بکار رفته در کفش بستگی دارد هر چه یک کفش سبک تر باشد یک بازیکن عملکردی مناسب تری خواهد داشت.

کفی مناسب : در برخی مدل ها علاوه بر استفاده از کفی نرم  در قسمت بالای پاشنه برای راحتی و محافظت از نوعی پد استفاده می کنند.

محافظت کننده پنجه پا : ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدن پا بسیار مهم است ، کفش فوتسال باید در عین انعطاف و نرمی از پا محافظت کاملی کند و از آنجا که فوتسال یک ورزش پرخطر است قسمت جلوی کفش باید از مواد پلاستیکی ضربه گیری ساخته شود تا از انگشتان پا که بیشتر در معرض خطر هستند محافظت کند.

افزایش عملکرد بازیکن : کفش های برند از فناوری های خاص خود در کفش استفاده می کنند که سبب چابکی و کنترل بیشتر بازیکن بروی توپ می شود البته این مدل ها که گران قیمت هستند مناسب افراد حرفه ای می باشد.

سایز مناسب : قبل از خرید حتما پهن بودن یا نبودن پای خود دقت کنید باید پا مقداری در کفش آزاد باشد چون علاوه بر پوشیدن جوراب موقع فعالیت بدنی پا مقداری متورم می شود و تنگ بودن کفش به پایتان آسیب می زند.

پاشنه : این سری کفش ها پاشنه بلندی ندارند و ارتفاع کفش بیشتر مربوط به عاج کفش است اما بطور عمومی پاشنه کفش نباید زیاد بلند و خیلی کوتاه باشد (البته کفش های فوتسال ممکن است پاشنه کوتاهی داشته باشد که مشکلی نیست).

ضد شوک بودن : در بالا هم اشاره شد ضد شوک بودن قسمت زیره کفش بسیار ایده آل است و معمولا کفش های برند در قسمت زیره و پاشنه از یک لایه ضد شوک استفاده می کنند.

انعاطف پذیر بودن : رویه و زیره کفش و به طور کلی کفش فوتسال باید در عین ضربه گیر و محافظ بودن بسیار منعطف باشند تا بازیکن کنترل عالی بر بدن خود و توپ داشته باشد.

متناسب با قوس کف پا باشد : کفش فوتسال شما بهتر است قوس مناسبی در وسط داشته باشد اگر دوست داشتید نوع قوس کف پایتان را مشخص کنید این مقاله را بخوانید.

قابل تنفس بودن : هر چند به نظر نمی آید که کفش های فوتسال قابل تنفس باشند اما اکثر کفش های برند قابلیت گردش هوا دارند و پا را حین فعالیت خنک نگه می دارد و از تعرق زیاد پا جلوگیری می کند.

سوالات پرتکرار در مورد خرید کفش فوتسال مردانه

از کجا بفهمم که پای من پهن است ؟

هنگام پوشیدن کفش اگر کفش سایز پاتون بود اما قسمت جلوی پا (سینه پا) به راحتی در کفش قرار نمی گیرد و موقع فعالیت به کناره و جلوی پای شما فشار آمد شما پای پهنی دارید.

پای من پهن هست کدام کفش فوتسال مناسب من هست ؟

اگر در بالا تاکید بر منعطف بودن کفش بوده به همین دلیل است افرادی که پای پهنی دارند باید رویه کفشی که تهیه می کنند منعطف باشد تا انگشتان پا در کفش بتواند حرکت آزادی داشته باشند (به اصطلاح پیانو بزنند) همچنین قالب کفش نگاه کنید که شکل لاغری نداشته و باریک نباشد.

آیا تفاوتی بین کفش فوتسالیستی که در قسمت دفاع است با کسی که در قسمت حمله است وجود دارد ؟

می توان بطور تقریبی گفت بله ، شخصی که قصد دارد در قسمت حمله مدام شوت بزند بهتر است از سری کفش هایی با رویه چرم مصنوعی و مخمل استفاده کند ، همچنین از سری کفش هایی که در قسمت کنار بند دارد استفاده کند تا سطح بیشتری توپ با کفش در تماس باشد و بتواند محکم تر شوت بزند.

نکات مهم در مورد کتانی سالن مردانه

 • کفش مورد نظرتان با جوراب ورزشی که قصد پوشیدن با کفش دارید به پا داشته باشید.
 • بعد از ظهر کفش بخرید.
 • گول ظاهر کفش را نخورید اولویت اول خود را راحتی قرار دهید.
 • اگر کفشی کیپ پایتان بود از خریدش صرف نظر کنید پا باید مقداری (۶ میلی متر و نیم سانت از جلو) باید آزاد باشد.
 • کفش اگر کفی مناسبی ندارد ، یک کفی مناسب فعالیت ورزشی تهیه کنید.
 • از خرید کفش های خشک به امید نرم شدن و کفش های تنگ به امید جا باز کردن خودداری کنید.
 • از خرید کفش فوتسال دسته دوم یا همان استوک خودداری کنید زیرا از نظر بهداشتی کار صحیحی نمی باشد.

خرید کفش فوتسال با قیمت مناسب

با توجه به نکات بالا ما لیست زیر را به شما پیشنهاد می کنیم که هم قیمت مناسبی دارند و هم می توانید در صورت عدم رضایت پول خود را پس بگیرید همچنین اکثر خریداران از خرید خود راضی بوده اند که می توانید در بخش نظرات هر محصول مشاهده کنید. 

لیست محصولات منتخب

کفش فوتسال مردانه MAX1

کفش فوتسال مردانه MAX1 با رویه چرم مصنوعی و زیره نرم و با دوام در مقابل سایش می تواند انتخابی مناسب برای فوتسال، هندبال، دویدن و پیاده روی و سایر تمرینات و ورزشهای باشگاهی باشد و به راحتی در طول روز می توان از آن استفاده کرد‏‏.‏کفی این کفش قابلیت ارتجاعی داشته و فشارهای وارد شده به پا را کاهش می‌دهد. زیره این کفش نیز بسیار باکیفیت بوده و در برابر سایش مقاوم است. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به پد محافظت از پا اشاره کرد.

۱۰۳,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال و فوتبال مردانه مدرن طرح نایکی M2

کفش فوتسال مدرن مدل M2 برای بازیکنان حرفه ای و آماتور فوتسال مناسب است. رویه این محصول از جنس PU ( چرم مصنوعی ) تشکیل شده است که این رویه در عین سبکی کیفیتی بسیار بالا دارد. زیره این کفش از جنس PU همراه با فوم ضد شک EVA میباشد که این فوم از آسیب های احتمالی به پا و مچ بازیکنان جلوگیری میکند. خطوط و شیارهای مورب کف کفش،موجب افزایش هرچه بیشتر سطح چسبندگی کفش با سالن شده و همین امر باعث میگردد که حتی در لیزترین سالن ها،این کفش لیز نخورد.این خطوط همچنین با افزایش اصطکاک سبب بهبود سرعت گرفتن و تغییر مسیرهای ناگهانی بازیکنان میگردد.

۹۷,۹۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه WORLDCUP RED

 • جنس رویه کفش:فوم
۳۹,۱۱۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9604

رویه‌ی کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9604 از جنس PU (چرم مصنوعی) تشکیل شده‌ است که ضمن کیفیت بالای آن، سبک نیز می‌باشد. زیره‌ این کفش از جنس لاستیک سبک و باکیفیت و هم‌چنین فوم ضد شوک EVA می‌باشد که راحتی فوق‌العاده‌ای را ایجاد کرده و از آسیب‌های احتمالی به پا و مچ بازیکن جلوگیری می‌نماید. خطوط مورب و نقاطی که در طرح زیره کفش به کار گرفته‌شده‌اند، سطح چسبندگی خوبی را فراهم می‌کنند که کمک شایانی به سرعت گرفتن بازیکن و تغییر مسیر سریع خواهد کرد.یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این کفش طراحی ساق منعطف آن است که پا را کاملا در بر گرفته و باعث می‌شود بازیکن در زمان بازی، تسلط بیشتری داشته باشد. امروزه کفش‌های ساقدار با اقبال خوبی از طرف بازیکنان فوتسال روبه‌رو شده‌اند و تن‌زیب نیز این کفش را مطابق با سلیقه‌ای این افراد طراحی کرده است.

۳۲۳,۷۳۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9601

زیره‌ کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9601 نیز از لاستیک با کیفیت و فوم ضد شوک EVA ساخته شده‌است که ضمن راحتی، از آسیب‌های احتمالی به پا و مچ بازیکن جلوگیری می‌نماید. خطوط مورب و نقاطی که در طرح زیره کفش به کار گرفته‌شده‌اند، سطح چسبندگی خوبی را فراهم می‌کنند که کمک شایانی به سرعت گرفتن بازیکن و تغییر مسیر سریع خواهد کرد.کفش فوتسال سالنی تن‌زیب – کد TID9601 با توجه به طراحی آن و هم چنین جنس زیره، کفشی به نسبت سبک به شمار می‌آید که باعث راحتی بیشتر بازیکن شده و خستگی او را به تعویق می‌اندازد.

۲۰۶,۴۲۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9605

رویه‌ی کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9605 عمدتا از جنس PU (چرم مصنوعی) تشکیل شده‌ است که ضمن کیفیت بالای آن، سبک نیز می‌باشد. در قسمت جلوی این کفش از چرم طبیعی استفاده شده است که باعث دوام بالای کفش می‌گردد. با توجه به اینکه جلوی کفش بیشتر در معرض برخورد با توپ می‌باشد، دوام این قسمت از اهمیت خاصی برخوردار است. لازم به ذکر است که در قسمت‌های کناریی این کفش از الباف توری بادوام استفاده شده است که علاوه بر سبکی باعث تهویه مناسب این کفش شده از عرق کردن پای بازیکن جلوگیری می‌نماید. زیره‌ این کفش از جنس لاستیک سبک و باکیفیت و هم‌چنین فوم ضد شوک EVA می‌باشد که راحتی فوق‌العاده‌ای را ایجاد کرده و از آسیب‌های احتمالی به پا و مچ بازیکن جلوگیری می‌نماید.

۲۳۲,۲۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه TIEMPOX4

 • جنس
  چرم مصنوعی , جیر
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۴۲۸,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه مدرن VENZO5

کفش فوتسال مدرن مدلVENZOبرای بازیکنان حرفه ای و آماتور فوتسال مناسب است. رویه این محصول از جنس PU ( چرم مصنوعی ) تشکیل شده است که این رویه در عین سبکی کیفیتی بسیار بالا دارد. زیره این کفش از جنس PU همراه با فوم ضد شک EVA میباشد که این فوم از آسیب های احتمالی به پا و مچ بازیکنان جلوگیری میکند. خطوط و شیارهای مورب کف کفش،موجب افزایش هرچه بیشتر سطح چسبندگی کفش با سالن شده و همین امر باعث میگردد که در حتی لیزترین سالن ها،این کفش لیز نخورد.این خطوط همچنین با افزایش اصطکاک سبب بهبود سرعت گرفتن و تغییر مسیرهای ناگهانی بازیکنان میگردد.

۱۳۰,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تایگر مدل سالنی 1087

 • جنس رویه کفش:الیاف مصنوعی
۴۶,۵۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه MAGISTAX 003

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره
۱۰۱,۱۹۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9601

کفش فوتسال سالنی تن ‌زیب  مدل TID9601 با توجه به طراحی آن و هم چنین جنس زیره، کفشی به نسبت سبک به شمار می‌آید که باعث راحتی بیشتر بازیکن شده و خستگی او را به تعویق می‌اندازد.

۲۴۲,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال پسرانه سوپرسالا مدل 4056

 • جنس رویه کفش:فوم
۵۶,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه جوما DRIBLING 808

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی، الیاف مصنوعی
۵۹۱,۶۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه تن زیب TID9602

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی
۲۳۳,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه دیفانو MAX5

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره
۴۵۵,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه دیفانو 1529

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۴۲۵,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه دیفانو MAX2

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره
۴۵۰,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه نایکی HypervenomX Finale 404-852572

فناوری flywire جهت حمایت عالی از کناره های کفش فوتسال مردانه نایکی HypervenomX Finale 404-852572 و فیت شدن بهتر- ادغام زبانه کفش با بدنه جهت فیت شدن عالی- استفاده از الیافی کشباف برای پوشش بهتر روی پا در زبانه و اطراف مچ پا- استفاده از بالشتک های مخصوص کنترل و ضربه در کل بدنه کفش- فوم جذب شوک جهت خنثی نمودن شوک وارده از سطح زمین- استفاده از فناوری zoom air جهت استفاده حداکثری از انرژی بازیکن و خستگی کمتر می باشد.

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

کفش فوتسال مردانه جوما TOP FLEX 902

 • جنس
  چرم , مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۹۳۰,۹۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی Phantom Vsn Academy Ic Ao3225-600

کفش «نایکی» مدل «Phantom Vsn Academy Ic» با کد آرتیکل Ao3225-600 برای بازیکنان فوتسال طراحی شده است. طراحی خاص آن باعث می‌شود تا کفش، قابلیت تهویه نیز داشته باشد. همچنین رویه به صورتی طراحی شده تا توپ بهتر بتواند روی پا بنشیند و کنترل شما را روی توپ افزایش می‌دهد. این رویه به‌خوبی پا را دربرمی‌گیرد و باعث می‌شود در زمان بازی، تسلط بیشتری داشته باشید. برای کاهش فشارهای وارده از سطح، نایکی در لایه‌ی میانی این کفش از Phylon استفاده کرده است. Phylon از پلیمر اتیل وینیل استات ساخته می‌شود. این ماده ساختاری نرم و منعطف دارد که باعث می‌شود لایه‌ی میانی، شوک‌های وارده از سطح را به خود جذب کند و راحتی بیشتری به شما ببخشد.

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی REACT PHANTOM VSN PRO DF IC AO3276-410

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه مش , میکروفایبر , فایبرتک
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه جوما مدل KNITS

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی، الیاف مصنوعی
۸۱۳,۴۵۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه جوما DRIBLING 709

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی
۵۵۲,۴۵۰ تومان

کفش مخصوص فوتسال مردانه جوما مدل TOPFLEX 803

 • جنس رویه کفش:چرم طبیعی
۸۸۷,۴۰۰ تومان

کفش مخصوص فوتسال مردانه تن زیب TID9601

زیره‌ محصول نیز از لاستیک با کیفیت و فوم ضد شوک EVA ساخته شده‌است که ضمن راحتی، از آسیب‌های احتمالی به پا و مچ بازیکن جلوگیری می‌نماید. خطوط مورب و نقاطی که در طرح زیره کفش به کار گرفته‌شده‌اند، سطح چسبندگی خوبی را فراهم می‌کنند که کمک شایانی به سرعت گرفتن بازیکن و تغییر مسیر سریع خواهد کرد.کفش فوتسال سالنی تن‌زیب – کد TID9601 با توجه به طراحی آن و هم چنین جنس زیره، کفشی به نسبت سبک به شمار می‌آید

۲۲۴,۷۳۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه دیفانو 1533DF

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۶۲۵,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی Hypervenom Phelon 2 IC 888-748989

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۸۰,۰۰۰ تومان

کفش مخصوص فوتسال مردانه آدیداس X TANGO 17.3 CG3715

 • جنس
  چرم مصنوعی , مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  ندارد
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۸۱۲,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه آدیداس X Tango 18.3 BD2441

کفش فوتسال مردانه آدیداس X Tango 18.3 BD2441 بواسطه کشبافش و زبانه بدون بند و پویا بخوبی روی پا و کناره ها را پوشش میدهد و این یعنی یک مژده برای فوتسالیست های عاشق سرعت و تغییر مسیر، که بدون هیچ دغدغه ای برای استارت زدن و تغییر مسیرهای ناگهانی اقدام کنند. بدنه ایکس 18تهیه شده از یک پارچه بسیار سبک و دارای منافذ تقریبا درشتی هست که بخوبی هم پا را پوشش میدهد و هم تمام سعی خود را می کند که حضورش حس نشود و بازیکن موقع دویدن عملا سنگینی را روی پای خود حس نکند. منافذ تعبیه شده نیز بخوبی عمل گردش هوا در روی پا را انجام میدهند تا حس خنکی و تازگی را همیشه تجربه کنید.

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه آدیداس Nemeziz Tango 17.4 CP9112

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۸۲۵,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی الاستیکو فاینال 3 685357.001

شرکت نایکی از سری الاستیکو 2 به بعد شروع به استفاده تکنولوژی nike skin در این سری مدل از کارهای خود کرده است. تکنولوژی nike skin باعث افزایش تسلط بازیکن در هنگام استپ کردن ,دریبل کردن و شوت زدن میشود و در نهایت باعث عملکرد بهتر و بازی بهتر میشود .

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی گتو 2 580456.003

کف کفش همیشه یکی از مهم ترین جنبه های کفش های داخل سالنیست. در گاتو، با کف چسبی مقاوم بالاترین چسبندگی و چابکی را هنگام دویدن و تغییر جهت های سریع تجربه می کنید. با تلفیق رنگ های مشکی و آبی، از نظر ظاهر نیز مطمئنا این مدل گاتو، سلیقه های زیادی را به خود جلب خواهد کرد. با 237 گرم، از سبکی گاتو نیز نهایت لذت را ببرید.

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه آدیداس Predator Tango 18.3

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۸۲۵,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی MAGISTA OLA IC

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی مدل MERCURIALX VICTORY VI DF IC

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی Hypervenomx Phade

کفش فوتسال مردانه نایکی Hypervenomx Phade انتخابی خوب برایتان خواهد بود. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کفش ورزشی، زیره‌ی آن است. زیره‌ی لاستیکی این کفش طرحی مانند لانه‌ی زنبور دارد تا چسبندگی بهتری با سطح زمین داشته باشد؛ بنابراین هنگام دویدن در سالن، احتمال لغزش ورزشکار به حداقل خواهد رسید. زیره‌ی به‌کار‌رفته در کفش بسیار بادوام است و در گذر زمان کیفیتش را حفظ خواهد کرد. ناگفته نماند که زبانه به‌شکلی ساخته شده که درست مانند جوراب، کفش را روی پاها فیکس می‌کند. بندهای مدل «Hypervenomx Phade» به‌صورت نامتقارن طراحی شده است. این طراحی باعث می‌شود تا بازیکن هنگام ضربه زدن به توپ کنترل بیشتری داشته باشد و ضربات بهتری به توپ وارد کند.

۷۶۴,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی Mercurial X

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی
۴۸۰,۰۰۰ تومان

کفش مناسب فوتسال مردانه نایکی TiempoX Legend VI IC 819190-018

کفش «نایکی» مدل «TiempoX Legend VI IC» با کد آرتیکل 018-819190 برای بازیکنان فوتسال طراحی شده است. طراحی خاص آن باعث می‌شود تا کفش، قابلیت تهویه نیز داشته باشد. همچنین رویه به صورتی طراحی شده تا توپ بهتر بتواند روی پا بنشیند و کنترل شما را روی توپ افزایش می‌دهد. این رویه به‌خوبی پا را دربرمی‌گیرد و باعث می‌شود در زمان بازی، تسلط بیشتری داشته باشید. برای کاهش فشارهای وارده از سطح، نایکی در لایه‌ی میانی این کفش از Phylon استفاده کرده است. Phylon از پلیمر اتیل وینیل استات ساخته می‌شود. این ماده ساختاری نرم و منعطف دارد که باعث می‌شود لایه‌ی میانی، شوک‌های وارده از سطح را به خود جذب کند و راحتی بیشتری به شما ببخشد.

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

کفش مخصوص فوتسال مردانه نایکی MERCURIALX VORTEX III TF

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی، الیاف مصنوعی
۷۷۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه