آگهی
کفش ورزشی زنانه

خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه سالامون اصلی با قیمت مناسب

برند سالامون ( تلفظ صحیح سالومون) چند سالی است که در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کفش پیاده روی زنانه سالامون چه از نظر ظاهری و راحتی برای پیاده روی بسیار ایده آل می باشد. از رنگ های تیره و برخی مدل های خاص این برند میتوانید در مهمانی و مجالس غیر رسمی استفاده کنید. بد نیست بدانید برند سالومون فرانسوی می باشد و در حال حاضر رهبری این برند در دست یک شرکت فنلاندی می باشد.

در ادامه به بررسی ویژگی کتانی پیاده روی زنانه سالامون می پردازیم و در انتها جدیدترین مدل ها این سری را به شما معرفی می کنیم.

ویژگی کفش پیاده روی زنانه سالامون

کفش پیاده روی زنانه سالامون

وزن سبک : وزن کم یکی از اولویت های هر کتانی پیاده روی می باشد که برند سالامون از مواد سبک کتانی های خود را می سازد.

زیره با کیفیت : به طور کلی برند سالامون زیره های با کیفیت تولید می کند در برخی از مدل ها در زیره از نوع لاستیک استفاده می کنند که فشارهای وارده از سطح زمین را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد.

ضد شوک و جاذب ضربه : کتانی های سالامون دارای لایه های نرمی و راحتی هستند که علاوه بر راحتی و نرمی مقدار قابل توجهی از فشار که به پا و ستون فقرات وارد می شود را کاهش می دهد.

ضد لغزش : زیره کتانی سالامون را به گونه ای ساخته اند که چسبندگی خوبی در سطوح مختلف داشته باشیم در نتیجه شخص در محیط های لیز و لغزنده سر نمی خورد.

رویه مشبکی : جنس رویه این کتانی ها دارای منفذ یا به گونه ساخته شده اند که هوا به راحتی در آن گردش می کند و در نتیجه پا خنک می ماند.

انعطاف پذیری مناسب : سری پیاده روی کتانی سالامون انعطاف مناسبی دارد که پیاده‌ روی را برای شما لذت بخش می کند.

ایمنی و حفاظت : یک سری پد های محافظت کننده از پا در برخی از مدل ها تعبیه شده که از پا در برابر ضربات ناگهانی (مخصوصا قسمت پنجه) محافظت می کند.

نرمی و راحتی : در قسمت آستر ، زبانه  و کفی از بالشتک های بسیار نرم استفاده شده که هنگام پیاده روی سبب می شود که بیشتر به پیاده ‌روی بپردازید.

هشدار خرید کفش تقلبی در لیست زیر می توانید انواع کفش (راحتی ، پیاده روی و دویدن) ریبوک را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا