آگهی
کفش کژوال مردانه

خرید بهترین کفش چرم مردانه با کیفیت و قیمت مناسب

برای خرید و آگاهی از انواع چرم و نحوه تشخیص چرم اصلی از تقلبی پیشنهاد می شود این مقاله را بخوانید. کفش چرم مردانه عالی می توان در مراسم های خاص ، بصورت روزانه یا برای کوهنوردی و ورزش استفاده کرد. قبل از خرید کفش از اصل بودن یا نبودن آن که در مقاله بالا بطور کامل توضیح داده شد مطمئن شوید. چرم اصل کیفیت های مختلفی دارد و نمی شود قیمت بالای و پایین را مبنای خوبی برای اصلی بودن یا نبودن چرم دانست.

در زمینه چرم در داخل کشور ، چرم تبریز و چرم مشهد کیفیت بسیار بالایی دارد و با برندهای خارجی در رقابتند. آقایان بیشتر از نیم بوت ها ، کفش کالج مردانه و کفش مجلسی ، چرم استفاده می کنند. تقریبا می شود از پوست خیلی از حیوانات توسط یک سری فرآیند که به دباغی معروف است چرم بدست آورد. کفش های چرم آب را به خود جذب می کنند پس برای مناطق بارانی مناسب نیستند.

مگر اینکه چرم با موادی دیگر ترکیب کنند که در این صورن کفش دیگر رویه ای از جنس چرم خالص ندارد. اول از همه متناسب با فصل و فعالیتی که می خواهید انجام بدهید اقدام به تهیه کفش چرم کنید. برای مراسم های رسمی سعی کنید از چرم طبیعی استفاده کنید که از هر نظر شیک تر از چرم مصنوعی است و با لباس های شما بهتر ست می شود.

ویژگی کفش چرم مردانه عالی

رویه : رویه کفش چرم طبیعی در برخی مناطق کدر می باشد و در آفتاب بصورت یکدست براق نیست همچنین آب را مقداری به خود جذب می کند. (البته ما تاکید نمی کنیم که حتما چرم طبیعی بخرید و از خرید چرم مصنوعی خودداری کنید). سطح چرم طبیعی یکدست نیست و دارای ناهمواری است در حالی که چرم مصنوعی یکدست می باشد.

کفش چرم مردانه عالی با رویه اصلی

زیره : خارج از اینکه رویه از چه چرمی استفاده شده بهتر است زیره کفش از مواد پلاستیکی نرم و بادوام ساخته شود که ضد آب هم باشند.

لایه میانی : بین کفی و زیره کفش لایه ای قرار دارد که اگر ضد شوک و ضد ضربه تا حد زیادی از خسته شدن زود هنگام شما جلوگیری می کند.

قابلیت تنفس : کفش های چرم به خودی خود قابلیت گردش هوا ندارند اما در برخی مدل ها با ایجاد منافذ ریز این ویژگی را به کفش اضافه می کنند تا پا خنک بماند و عرق نکند.

کفی : در کفش های چرم از کفی های چرم استفاده میکنند که معمولا زیاد راحت نیستند اگر اینگونه بود شما می توانید از یک کفی طبی استفاده کنید.

زبانه کفش چرم : همین که زبانه کفش خشک نباشد ایجاد تاول نکند مناسب است.

انعطاف مناسب : کفش چرم اصل انعطاف خوبی دارد اما چرم مصنوعی اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد ممکن است خشک باشد.

آستر : کفش های چرم طبیعی معمولا پوشش داخلی (آستر) ندارند ، اما چرم مصنوعی ممکن است دارای آستر با قابلیت گردش هوا باشد.

پاشنه : جنس پاشنه کفش از هر موادی که باشد مهم این است که نه خیلی سفت یا نرم باشد همچنین ارتفاع آن زیاد نباشد.

وزن : بطور معمول وزن کفش های چرم اصل سنگین و چرم مصنوعی سبک هستند این بستگی به شما دارد از چه نوع چرمی می خواهید استفاده کنید.

[irp]

بند کفش : اگر قصد خرید کفش چرم رسمی یا مجلسی دارید از کفشی با ۵ سوراخ و بند های گرد استفاده کنید ، کفش های غیر رسمی تعداد بندهایشان زیاد هستند.

سایز مناسب : تفاوتی ندارد چه کفشی می خرید کفش از طرفین ۶ میلی متر و از جلو حدود نیم سانت بهتر است فاصله داشته باشد.

نکات مهم در مورد خرید کفش چرم عالی و با کیفیت

  • حتما از اصلی بودن چرم اطمینان حاصل کنید.
  • در محیط های بارانی و مرطوب از چرم طبیعی استفاده نکنید که آب را به خود جذب می کند.
  • برندهای داخلی با کیفیت زیادی داریم که نیاز به خرید از برندهای خارجی نیست.
  • کفش چرم مردانه را با جوراب تست کنید و بعد از ظهر به خرید بروید.
  • از خرید کفش های چرم بسیار براق خودداری کنید زیرا پس از مدتی جلوه خود را از دست می دهند.
  • تست شعله : اگر مقدار چرم را بسوزانید شعله ور نمی شود بلکه رنگش تغییر می کند و در نهایت بوی موی سوخته می دهد اما اگر چرم مصنوعی باشد سریع شله ور می شود.

هشدار خرید کفش تقلبی در لیست زیر می توانید انواع کفش چرمی را مشاهده فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا