خرید ۳۹ مدل از بهترین کفش کوهنوردی مردانه ارزان همراه با خرید اینترنتی

 • 11 خرداد 1399
 • 0 نظر
 • mohammad

داشتن کفش کوهنوردی مردانه از سری ملزوماتی است که هنگام کوه رفتن مورد نیازتان خواهد شد. لازم نیست شما متخصص در خرید کفش کوهنوردی باشید ، شاید دانستن چند نکته کمک بزرگی به شما کند تا به عنوان یک خریدار حرفه ای اقدام به خرید کفش مناسب کوه کنید. شرکت هایی در داخل و خارج هستند (اکثرا خارج) که تمرکزشان بیشتر بر لوازم مورد نیاز کوهنوردی است.

از جمله این برندها شامل : کفش کوهنوردی هامتو ، لاوان ، کفش کوهنوری نسیم ، کلمبیا و دیگر برندهای موجود در ایران (این موارد به عنوان مثال ذکر شد و قصد تبلیغ برند خاصی را نداریم). البته برخی افراد هم ترجیح می دهند کفش کوهنوردی دسته دوم از برند های معتبر را تهیه کنند که ما اصلا پیشنهاد نمی کنیم زیرا اصلا بهداشتی نمی باشد.

انواع کفش کوهنوردی مردانه و زنانه

اول از همه بدانید که خود کفش های کوهنوردی در سایت های مختلف به دسته های متفاوت تقسم می شود ما به ۳ دسته عمده که در ویکی پدیا نوشته شده اشاره میکنیم.

 • کفش‌های کوه نوردی (hiking boots) : این سری کفش ها برای کوهنوردی طراحی شده اند کفش های این سری برای محافظت تا بالای قوزک پا هستند.
 • راه پیمائی (Trail shoes) : این سری کفش مناسب اقلیم های خشک صاف و تپه مانند می باشد.
 • کوه پیمائی (Trail hikers) : این مدل برای مسیرهای گلی و تا حدودی سنگلاخ است و برای محافظت بیشتر دوخت بلندی دارد و معمولا ضد آب هستند.

مقایسه کفش های کوهنوردی

نحوه انتخاب صحیح سایز کفش کوهنوردی مردانه و زنانه

حتما قبل از خرید کفش کوه نوردی این ویدیو را مشاهده کنید (ویدیو ۲ دقیقه می باشد).

درحال بارگذاری...

اول اینکه کاملا بندهای کفش باز کنید ، زبانه کفش راحت عقب و جلو می شود. اگر درست بند ها باز نشوند زبانه زبانه آزادنه حرکت نمی کند.
فقط مطمئن شوید که بند ها شل هستند. دومی اینکه جورابی بپوشید که قصد کوهنوردی باهاش دارید ، اگر جوراب نازک می پوشید روش یه جوراب مخصوص این کفش بپوشید.
سه راه وجود دارد که بفمید کفش اندازتون هست یا خیر. اول اینکه دهنه کفش باز کنید ، کفش بپوشید بند کفش را ببندید. تا جایی که میتونید محکم ببندید بعدش کفش باید همچنان راحت باشد. این کفش طوری طراحی شده که حامی پای شما باشد پس محکم بستن بند ها نباید پای شما را اذیت کند. مهم ترین اصل راحتی کامل پای شما است. آیا پای شما در کفش راحت است ؟ ناراحتی در پای خود حس می کنید ؟ هیج جای کفش خیلی سفت یا شل نیست ؟

پیشنهاد:
قیمت 38 مدل کفش دویدن زنانه و مردانه نایک اصلی همراه با خرید

پشت کفش باید به اندازه دوتا انگشت جا شود ، که نتونید آنها را به راحتی حرکت بدید. کفش از پاشنه به سمت نوک پنجه حرکت بدید و به حرکت پا در قسمت پاشنه دقت کنید. آیا کفش از پاشنه جدا می شود ؟ اگر چند اینچ جدا شد مشکلی ندارد. اگر آزادی حرکت بیشتر می خواهید با کفش کوهنوردی که پوشش روی قوزک پا دارد ممکن نیست.
بهتر است از سری کفش هایی کوهنوردی دوخت کوتاه استفاده کنید. اگر کفش دوخت کوتاه بپوشید پا از پاشنه بیشتر جدا میشه چون دیگه خبری از پوشش قوزک پا نیست. برای مطمعن بودن از انتخاب صحیح سایز این کفش ها همانند روش بالا استفاده کنید. اگر به بالای کفش دقت کنید حتما متوجه دو تا جا بند می شوید که بند کردنشان اختیاری است.
اگر پاهای توپری دارید برای فضای بیشتر آنها را بند نکنید.

ویژگی یک کفش کوهنوردی مردانه عالی

اجزای-کفش-کوهنوردی

متناسب با هدف خود کفش را انتخاب کنید : اگر قصد یک تپه نوردی راحت بدون صخره را دارید از سری کفش دوخت کوتاه تا زیر یا خود قوزک استفاده کنید. اما اگر قصد بالا رفتن یک کوه صخره ای پر از سنگ های تیز و مسیر های سخت را دارید از سری کفش های کوهنوردی استفاده کنید.

ضد آب بودن یا نبودن : این سری کفش دو دسته هستند دسته اول که رویه آنها از جنس چرم طبیعی یا مصنوعی می باشد  این سری هم رویه و هم زیره ضد آب دارد و مناسب مناطق خیس و بارانی می باشد. دسته دوم رویه : از جنس پارچه گورتکس (Gore-tex) یا سیمپاتکس (Sympatex) و یک سری مواد نو ترکیب دارد که رویه آن ، آب را به خود جذب می کند و فقط کفی ضد آب دارند.

لازم به ذکر است رویه سیمپاتکس کمتر آب را به خود جذب می کنند.

متناسب فصل ، کفش کوهنوردی بخرید : برای زمستان می خواهید کفش بخرید یا تابستان ؟ کفش های کوهنوردی همانطور که در بالا ذکر شد رویه های متفاوتی دارند. ممکن است عایق گرما باشد و یا رویه قابل تنفس. مثلا رویه تین‌سولیت برای استفاده در زمستان مناسب است.

منعطف باشد : این بستگی به انواع کفشی دارد که قصد خرید دارید این سری کفش بخاطر خاصیت ضربه گیر بودن خود انعطاف کمتری دارد (البته این بدان معنا نیست که این سری کفش باید خشک باشند).

انعطاف-پذیری-کفش-کوهنوردی

محافظت : مهم ترین اصلی که در یک کفش کوهنوردی رعایت می شود همین نکته می باشد کفش کوهنوردی دوخت کوتاه (کفش کوه پیمائی) و بلند (کفش کوهنوردی) دارد مناسب با فعالیت خود یا کفش تا قوزک پا را تهیه کنید یا کفشی که تا بالای قوزک را می پوشاند.

زیره مناسب : اول از همه زیره ها ضد آب باشد ، عاج بلند داشته باشند ، اصطکاک خوبی داشته و مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش داشته باشد.

زیره کفش کوهنوردی مردانه

اندازه و راحتی پا : اندازه مناسب شما کفشی است که مقداری آزادی عمل در آن داشته باشد سعی کنید کفشی انتخاب کنید که یک سایز بزرگتر باشد البته خیلی گشاد نباشد تا هنگام فعالیت و پوشیدن جوراب ضخیم احساس تنگی و فشار آمدن به پنجه پا موقع راه رفتن نکنید. با پای خود به دیوار ضربه آرام بزنید نوک انگشت شستتان نباید جلوی کفش را لمس کند.

ساق کفش : این سری کفش ها ساق بین ۵ تا ۲۰ سانت دارند که متناسب با فعالیت خود انتخاب کنید.

بعد از ظهر به خرید بروید : این قاعده مربوط به خرید همه کفش هاست در بعد از ظهر پا متورم تر می باشد.

قابل تنفس بودن کفش : از کفش هایی که قابلیت تنفس دارند و سبب گردش هوا و جلوگیری از تعرق پا می شوند در فصل و مناطق گرم استفاده کنید. مثل سری کفش ها کوهنوردی با رویه سیمپاتکس قابلیت تنفس دارند.

لایه میانی : لایه میانی کفش های کوهنوردی برند یا pv پلی اورتان هستند یا Eva. کفش کوهنوردی با لایه میانی Eva خاصیت ضد شوک دارند و سبب خستگی کمتر کوهنورد می شود.

ساختمان-کفش-کوهنوردی

پوشش داخلی کفش (آستر) : البته جنس این پوشش برای زمستان و تابستان متفاوت است پیشنهاد می شود در فصل گرما از کفش کوهنوردی استفاده کنید که پوشش داخلی قابل تنفس داشته باشد و رطوبت پا را انتقال دهد و از عرق کردن بیش از حد جلوگیری کند. شما می توانید از لیست زیر بهترین کفش کوهنوردی با قیمت مناسب و کیفیت عالی پیدا کنید.

نکته اینکه از کفش کوهنوردی برای پیاده روی های روزانه و یا دویدن استفاده نکنید زیرا این کفش برای کوه و کوهنوردی طراحی شده است.

هشدار خرید کفش تقلبی هشدار : مراقب کفش کوهنوردی مردانه ، تقلبی (فیک) باشید زیرا از نظری ظاهری دقیقا مشابه اصلی هستند اما از نظر ساختاری بی کیفیت هستند. ممکن است حتی بعد از خرید هم متوجه این موضوع نشوید. برای جلوگیری از این مورد و برای اینکه خیالتان از این بابت راحت باشد ما لیست زیر را به شما معرفی می کنیم که گارانتی اصالت کالا و ارسال رایگان دارد و در صورت عدم رضایت کفش را مرجوع کنید.

لیست محصولات منتخب

کفش کوهنوردی مردانه کد A21X

 • جنس
  چرم مصنوعی , مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۲۰۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی پاریس جامه مدل B157T

کفی این‌کفش طبی بوده و قابل تعویض است و انعطاف‌پذیری بالایی دارد که به راحت‌بودن این‌کفش افزوده. رویه این‌کفش ترکیبی‌از چرم مصنوعی و برزنت است که با‌کیفیت بالایی دوخته شده. کفی و آستر این‌کفش ضد‌تعریق و آنتی‌باکتریال بوده و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند. کفش کوهنوردی پاریس جامه کد B157T دوردوخت و بسیار باکیفیت و زیباست و برای افرادی‌که به‌دنبال یک کفش کوهنوردی هستند توصیه می‌شود.

۳۴۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 2-3588

کفش نیم ساق HUMTTO دارای طراحی آرگونومیک می باشد که برای رسیدن به حداکثر میزان کارایی تست شده است . این کفش با تکنولوژی بالا و کیفیت خوب، مناسب برای کوهپیمایی و کوهنوردی می باشد. این کفش ترکیبی از مواد مختلف برای پوشش داخلی در مناطق مختلف جغرافیایی تولید شده است که حداکثر راحتی را فراهم می کند. عایق حرارتی ، انعطاف پذیری بالا، ضد آب و جذب شوک از ویژگی های این کفش بوده که برای راحتی بیشتر ارائه شده است. زیره این کفش از جنس لاستیک + EVA بوده که علاوه انعطاف پذیری بالا و نرمی بیشتر ازخاصیت آنتی شوک نیز بهره منده می باشد که راحتی بیشتری را در هنگام فرود فراهم میکند.

۶۹۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 3-290015A

. به جرات می توان گفت ” مقاوم بودن ” مهم ترین مشخصه کفش های تولید شده این شرکت می باشد اگر به دنبال کفشی هستید که در عین راحتی و بهره گیری از کفی مرغوب مقاومت بالایی برای انواع برنامه های کوهنوردی داشته باشد کفش کوهنوردی مردانه هامتو 3-290015A مناسب شماست این مدل کفش پرای کوهپیمایی و حرکت در دامنه ها و طبیعت گردی طراحی شده است همچنین برای استفاده شهری هم مناسب است.

۶۳۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 2-290015A

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند
۶۰۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 2-210337A

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  آج دار , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۶۲۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 1-1520

 • جنس رویه کفش:چرم مصنوعی، اشبالت
۶۰۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه نورث فیس OUTDOOR-SPORTS 9868

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , طبی
 • زیره کفش
  آج دار , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
۷۳۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 3-290027A

استر پشم و نرم تعبیه شده در داخل کفش کوهنوردی مردانه هامتو 3-290027A به گرم ماندن پاها در فصل زمستان کمک زیادی می کند. کفش نیم ساق هامتو بیشتر مناسب افرادی میباشد که با کفشهای کوهنوردی تمام ساق زیاد راحت نیستند و دنبال یک کفش نیم ساق در عین حال راحت هستند.

۶۴۸,۰۰۰ تومان

کفش مردانه کوهنوردی اسلوبی مدل کوهستان 2543

 • جنس رویه کفش:اشبالت
۹۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه سالیوا EM-5476

 • جنس
  پلی استر
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه سالومون مدل X ULTRA 3

 • جنس
  پلی استر , مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه های تک Lima Sport

برند  Hi-Tec کمپانی انگلیسی تولیدکننده کفش‌های تخصصی پیاده روی، دویدن، کوهپیمایی، کوهنوردی و طبیعت گردی با سابقه‌ای 40 ساله است. مدل فوق کفشی مناسب کوهنوردی و کوهپیمایی بر روی سطوح مختلف طبیعی است. از ویژگی‌های کفش کوهنوردی مردانه های تک Lima Sport  می‌توان به کفی آن اشاره کرد که از جنس فوم فشرده EVA تشکیل شده ، که به خوبی با قالب پا سازگاری پیدا کرده و مانع خستگی زودرس می‌شود. زیره این کفش از جنس لاستیک مستحکم MDT تشکیل شده که از قدرت چسبندگی بسیار عالی با سطوح و طول عمر بالا برخوردار است. کفش کوهنوردی مردانه های-تک مدل Lima Sport یک همراه و حامی مطمئن در روزهای سخت کوهنوردی و طبیعت‌گردی است.

۸۳۲,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو D1639-2

 • جنس
  نبوک
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو 1-290017A

 • جنس
  چرم مصنوعی , جیر
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند
۸۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه تیمبرلند A1l71

 • جنس
  پارچه مش , جیر
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض , بالشتک هوا
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۲۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه مکوان 1

 • جنس
  چرم , پلی اورتان
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۵۲۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی FOX Top

 • جنس
  چرم
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض , بالشتک هوا
 • زیره کفش
  قابلیت گردش هوا , مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۲,۰۲۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه سالیوا THE ALPINE FIT EM-5420

 • جنس
  پلی استر
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  قابلیت گردش هوا , مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۲,۸۶۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه نورث فیس 9826

 • جنس
  مواد مصنوعی , نبوک
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۳۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه سالومون 401293 MIRACLE

 • جنس
  چرم , پارچه
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب
 • نحوه بسته شدن
  بند
۳,۲۵۹,۰۰۰ تومان

کفش مخصوص کوهنوردی هامتو 2-3908

از جمله مهمترین کاربردهای کفش مخصوص کوهنوردی هامتو 2-3908 در صعود ارتفاعات بدون برف و یک روزه در سه فصل اول سال و همچنین پیمایش کویر و جنگل به صورت چند روزه می باشد. از ویژگی های مهم این کفش طراحی حرفه ایی و اصولی کفی آن می باشد نوع کفی به شکلی طراحی شده است که مانع از عرق کردن کف پا و سر خوردن داخل کفش شود. همچنین  زیره این کفش دو لایه بوده که لایه زیرین آن منعطف و بادوام بوده و لایه بالایی آن خاصیت آنتی شوک دارد که راحتی مضاعف را به این کفش بخشیده است

۵۶۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی تیمبرلند Maddsen Low

 • جنس
  پارچه مش , جیر
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۲۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی کلمبیا techlite

 • جنس
  پارچه مش , نبوک
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی هامتو 210337A-3

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۷۲۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی نورث فیس GORE1

 • جنس
  پارچه , جیر
 • کفی کفش
  قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند
۹۷۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی سیمپا مدل بلک استون 4737

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه مش
 • کفی کفش
  قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۴۸۴,۱۰۰ تومان

کفش کوهنوردی نورث فیس GORE-TEX

 • جنس
  نبوک , پلی اورتان
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۶۷۰,۰۰۰ تومان

کفش مخصوص کوهنوردی هامتو مدل 1-3908

کفش مخصوص کوهنوردی هامتو مدل 1-3908 ترکیبی از مواد مختلف برای پوشش داخلی در مناطق مختلف جغرافیایی تولید شده است که حداکثر راحتی را فراهم می کند. عایق حرارتی ، انعطاف پذیر و جذب شوک از ویژگی های این کفش بوده که برای  راحتی پیاده روی ارائه شده است.

۵۸۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی آسولو A561

کفش کوهنوردی آسولو A561 در رده کفش های بک پکینگ ( Back packing ) قرار می گیرد. جدیدترین نوع کفی ویبرام برای ساخت آن استفاده شده است PU به کار رفته در این کفی دارای خاصیت آنتی شک و ضد ضربه می باشد تا در صورت حرکت در مسیرهای سنگلاخی و … کمترین ضربه و فشار ممکن به پا وارد شود رویه کفش شیراز از چرم جیر اسکولر ( Schoeller ) یک تکه می باشد که از نوع K-Tech با ضخامت 1.8 میلی متر تشکیل شده است که کاملا ضد آب و ضد خش هستند . لایه میانی آن نیز از پارچه گورتکس تشکیل شده که علاوه بر ضد آب بودن خاصیت تنفسی بالایی نیز به کفش بخشیده است .

۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی سالیوا 0000061328

 • جنس
  پارچه , جیر , لاستیک
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند
۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی لاوان سهند

کفش سهند برای کوهنوردانی که به دنبال محصولی با دوام و سبک و راحت با قابلیت های ایجاد چابکی در برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی در چهار فصل می باشند، طراحی و ساخته شده است. با توجه به سبک بودن کفش کوهنوردی لاوان سهند در کوهنوردی های طولانی مدت خستگی کمتری برای پا بوجود می آورد.

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی لاوان دماوند

 • جنس
  نبوک
 • زیره کفش
  آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب
 • نحوه بسته شدن
  بند
۲,۲۳۸,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی آسولو A561

 • جنس
  نبوک
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب
 • نحوه بسته شدن
  بند
۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مرل WHITEOUT 6

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه سالومون 398547

 • جنس
  چرم
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند
۳,۶۵۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی سالومون Xultra Winteres EM-208

 • جنس
  پلی استر , نبوک
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی , طبی , قابل تعویض , بالشتک هوا
 • زیره کفش
  قابلیت گردش هوا , مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند
۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی لومر patagonia mtx ultra

پاتاگونیا کفش مدرن و سبک وزنی ست، که رویه آن از نایلون ضد سایش و جیر تولید شده و در برابر سایش مقاوم می باشد. لایه میانی زیره پاتاگونیا از جنس EVA سبک بوده که در کنار زیره ویبرام، نهایت راحتی، سبکی و کشش را تضمین می­کند. ساختار متناسب کفش با آناتومی پا، تضمین کننده راحتی و دوام کفش می باشد. همچنین با لایه ضد آب، تنفسی و آنتی میکروبیال الترا ام تی ایکس به کار رفته شده در این کفش، پای شما در هر شرایطی طراوت خود را حفظ می کند.

۱,۶۰۹,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی هامتو 3-290016A

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی , نبوک
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا , طبی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند
۵۹۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه